Media Markt Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 9 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση
Πολύ καλό και φιλικό περιβάλλον που οδηγεί σε πρόθυμη εργασία
Βοηθός αποθηκάριου (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη8 Σεπτεμβρίου 2017
Ο χώρος εργασίας ήταν πολύ καλός, ο προϊστάμενος πολύ φιλικός και σωστή διοίκηση τον υπαλλήλων του με αποτέλεσμα σε γρήγορη και αποτελεσματική εργασία
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 1ΌχιΑναφορά
Εταιρεία που χάνει την ταυτότητα της εις βάρος εργαζομένων κ καταναλωτών της
Πωλητής (Τωρινός υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία11 Αυγούστου 2017
Συνεργάστηκα στα κατάστηματα Θεσσαλονίκης κ Πάτρας. Διευθυντές αγενεστατοι, ανίκανοι όσον αφορά γνώση κ αντίληψη. Χαμηλός μισθός, καθόλου ομαδικότητα. Αναλώσιμοτητα, το μέσο πάει σύννεφο (πολλοί ανίκανοι τεμπέληδες σε ανώτερες θεσεις). Ωράρια σπαστά κ καθόλου ρεπό.επικοινωνια μηδενική. Συνεργασία σχεδόν ανύπαρκτη.
Κανένα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 3ΌχιΑναφορά
Αν ηξεραν στην Γερμανία τι κανουν...
Πωλητης tv (Πρώην Υπάλληλος) –  Αργυρουπολη13 Μαρτίου 2017
Το μονο καλο ειναι οτι ο πενιχρος μισθος εμπαινε στην ωρα του....
Απο εκει και περα 6'40 ωρες εργασια χωρις ρεπο με αποφαση του διευθυντή του καταστηματος αργυρουπολης...
Αναξιοκρατια σε ολα τα επιπεδα ,αξιοι συναδελφοι μενουν στάσιμοι και προχωρουν τα "παιδια" του διευθυντή...Καμια σχεση με την κουλτουρα της που διαβαζουμε....Καντε μια βολτα απο την αργυρουπολη οι περισσότεροι παλιοι και αξιοι αποδοτικοι συναδελφοι εχουν απολυθει το 2016 και 2017 και οι θεσεις τους δεν καλύφθηκαν απο ισαξιους....
Μια πολυεθνικη συνεπης στις υποχρεωσεις της,με περιβαλον εντασης οταν πρεπει και ηπιο οταν δινεται αυτη η δυνατοτητα
ΠΩΛΗΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αργυρούπολη4 Φεβρουαρίου 2017
Η συνεργασια μου με τα media markt ξεκινησε οταν εκανα ενα απλο βιογραφικο για να δοκιμασω τις δυναμεις μου εκτος της οικογενειακης μας επιχειρησησ.Ηταν μεγαλη εκπληξη οταν με προσελαβαν και με τοποθετησαν στο ηλεκτρολογικο υλικο σαν πωλητη.Λογω απειριας δυσκολευτηκα ,αλλα με την υποστηρηξη του προισταμενου του τμηματος,των συναδελφων αλλα και ενος πληρουσ-τριημερου σεμιναριου,προσαρμοσθηκα αμεσα.Η πιο αποδοτικη μου ημερα ηταν παντοτε το Σαββατο και οι μερες των χριστουγεννων που αντιμετωπησα ολους τους πελατες με βαση αυτα που εκπαιδευθηκα και πιστευω οτι τα καταφερα να παει πολυ καλα το τμημα μου ωστε να παρουμε βονus.
ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
Κατά
ΚΑΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΕΚΔΩΣΗΣ ΒΑΡΔΙΩΝ
ωραίο περιβάλλον εργασίας ,ευχάριστοι συνάδελφοι
ΠΩΛΗΤΗΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα5 Ιανουαρίου 2017
όλα καλά αλλά ο μισθός πολύ χαμηλός , ωραίοι άνθρωποι κατά κανόνα,ο μισθός πάντα στην ώρα του αλλα δεδομένου του μισθου οι απαιτήσεις ήταν πολλές και χωρίς αντίκρισμα
ευχαριστο κλιμα
Κατά
χαμηλός μισθός με πολλές απαιτήσεις
Πίεση
Α πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) –  Μαρούσι2 Νοεμβρίου 2016
Πίεση οχι επιβράβευση παραλογισμός απαραδεκτη προσέγγιση απο διεύθυνση και προϊσταμένων παρουσία πελάτη
Παραγωγικό περιβάλλον εργασίας
Προϊστάμενος τμήματος μικροσυσκευής (Πρώην Υπάλληλος) –  Μαρούσι, Αττική13 Οκτωβρίου 2016
Η εργασία μου στην Media Markt είχε πολύ ενδιαφέρων διότι η θέση του προϊστάμενου τμήματος δεν ήταν μόνο η διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού του τμήματος αλλά ήμουν και υπεύθυνος για την κερδοφορία του τμήματος τις αγορές τον προϊόντων από τις εταιρείες που συνεργαζόμασταν όπως επίσης και για το κλείσιμο συμφωνιών με τους προμηθευτές .Επίσης μέσα στα καθήκοντα μου ήταν να κάνω κατά διαστήματα έρευνα αγοράς για τις τιμές των προϊόντων που πουλάει ο ανταγωνισμός. Το πιο δύσκολο κομμάτι τις δουλειάς ήταν η διαπραγμάτευση με τις εταιρείες.Το πιο ευχάριστο κομμάτι τις δουλειάς είναι η διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού που είχα.Θεωρώ την Media Markt ένα πολύ καλό σχολείο γιατί μαθαίνεις πολλά πράγματα τα οποία σε βοηθάνε για την μετέπειτα εξέλιξη σου μέσα σε αυτήν ή και έξω από αυτήν.
N/a
Sales Associate (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα21 Σεπτεμβρίου 2016
Many hours and NO benefits for the work that you put in. NO advancement. Co workers were great for the most part. Old boss was a good leader! New one was nothing but a slave driver.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 8ΌχιΑναφορά

Δείτε περισσότερες Media Markt ανασκοπήσεις