θέσεις εργασίας: Θεσσαλονίκη

Filter results by:
Ταξινόμηση ανά: συνάφεια - ημερομηνία
Εταιρεία
Θέσεις εργασίας 1 έως 10 από 1.300
Αναρτήστε το βιογραφικό σας - Χρειάζονται μόνο μερικά δευτερόλεπτα

Υπεύθυνη Υποδοχής – Γραμματεία

Θεσσαλονίκη
Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΠΑΣΤΕΡ , έχοντας διανύσει μία μακροχρόνια επιτυχημένη πορεία, στα πλαίσια της ανάπτυξής του επιθυμεί να προσλάβει: Υπεύθυνη Υποδοχής

Yπάλληλος γραφείου σε εισαγωγική εταιρεία ενδυμάτων

PRIME FASHION A.E - Θεσσαλονίκη
Άτομο μέχρι 35 ετών με καλή γνώση αγγλικών και ηλεκτρονικού υπολογιστή (word, excel, outlook, photoshop, corel) ζητείται από μεγάλη εισαγωγική εταιρεία

Πωλητές / Πωλήτριες - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη
Η εταιρία DEXIM ενδιαφέρεται να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες για πλήρη απασχόληση για το κατάστημα Θεσσαλονίκης Προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία

Aτομα για πρωινη εργασια

κωστας - Θεσσαλονίκη
ΑΤΟΜΑ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΠΡΩΙΝΗ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ.ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Κ. ΚΩΣΤΑΣ ΤΗΛ

Διοικητικός Υπάλληλος - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη
Φορέας: Γιατροί του Κόσμου - Ελλάδας Θέση: Διοικητικός Υπάλληλος (1 θέση) Έδρα: Θεσσαλονίκη Διάρκεια: από 01.04.2017 έως 31.07.2017, με πιθανή επέκταση

ΠΩΛΗΣΕΙΣ

FASHION SHOP - Θεσσαλονίκη
Νέα ηλικίας έως 45 ετών, ζητείται για την επάνδρωση του τμήματος Πωλήσεων, σε κατάστημα με γυναικεία ενδύματα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Παρακαλούνται οι

E-shop Operator - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη
Ελληνική εταιρία ενδυμάτων με δυναμική παρουσία στον χώρο και ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο επιθυμεί να προσλάβει για τα κεντρικά γραφεία της, στη

Ταμίας / Βοηθός Λογιστηρίου - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη
Μεγάλος Εκπαιδευτικός Όμιλος για το υποκατάστημά του στη Θεσσαλονίκη ζητά Ταμία / Βοηθό Λογιστή Περιγραφή θέσης: Διαχείριση και συμφωνία ταμείου Τήρηση

Πωλήτριες - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη
Πωλήτριες Καθήκοντα: Διασφάλιση άψογης εξυπηρέτησης πελατών και διαδικασιών καταστήματος Διασφάλιση πληρότητας τμήματος καταστήματος με τα κατάλληλα

Υπάλληλος Τμήματος Ηλεκτροσυγκολλήσεων

Lakidis - Θεσσαλονίκη
Η Ν ΛΑΚΙΔΗΣ ΑΒΕΕ , εταιρεία με έντονο εξαγωγικό χαρακτήρα, που δραστηριοποίείται στο ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ, ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ,

Ποτέ μην χάσετε μια δουλειά. Λάβετε νέες θέσεις εργασίας στο email σας καθημερινά.

Λάβετε δωρεαν ενημερώσεις μέσω email για τα πλέον πρόσφατα θέσεις εργασίας: Θεσσαλονίκη
Μπορείτε να ακυρώσετε τις ειδοποιήσεις μέσω email οποιαδήποτε στιγμή.