θέσεις εργασίας: Αθήνα

Filter results by:
Ταξινόμηση ανά: συνάφεια - ημερομηνία
Θέσεις εργασίας 41 έως 50 από 7.232
Αναρτήστε το βιογραφικό σας - Χρειάζονται μόνο μερικά δευτερόλεπτα

Διαχειριστής Social Media & Digital Marketing

AGORAINFO.NET - Αθήνα
Αρμοδιότητες: • Σχεδιασμός και υλοποίηση ενεργειών digital marketing • Διαχείριση των εταιρικών social media (facebook, instagram, twitter, pinterest, κ.λπ.)

Ζητείται υπάλληλος φαρμακείου στο κέντρο του Πειραιά

proson.gr - Αθήνα
Ζητείται υπάλληλος φαρμακείου στο κέντρο του Πειραιά...

Εργάτες / εργάτριες από παραγωγική βιομηχανία τροφίμων στις...

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ εργάτες / εργάτριες από παραγωγική βιομηχανία τροφίμων στις Αχαρνές. Μόνιμη 6ήμερη απασχόληση, πρωινή ή απογευματινή βάρδια. Απαραίτητο

Θέση Barista

Mikel - 5 αξιολογήσεις - Αθήνα
Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης ‘’MIKEL’’ προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στη Γλυφάδα Αττικής ζητά άτομα ηλικίας 20 – 35 ετών για το πόστο του

Travel Concierge

Travelife - Αθήνα
Responsibilities include: > Managing calls from clients in travel and responding to any questions or concerns effectively > Deliver excellent customer

Υπάλληλος κυλικείου

CINE ΑΙΓΛΗ - Αθήνα
Το "Cine Αίγλη" που βρίσκετε στην περιοχή του Χαλανδρίου ζητά κοπέλα να εργαστεί στο κυλικείο του κινηματογράφου. Ωράριο απασχόλησης 17:00-01:00 Προσόντα:

Back Office Employee

Mellon Group of Companies - Αθήνα
Η Μellon Technologies , η μητρική εταιρεία του Ομίλου, στα πλαίσια ανάληψης ενός νέου έργου για λογαριασμό τράπεζας, αναζητά Back Office Employee (εποχιακή

Υπάλληλοι καταστήματος

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ - Αθήνα
Ζητούνται νέοι και νέες να εργαστούν ως υπάλληλοι σε fast food. Προσφέρονται υψηλές αποδοχές Προσόντα: Συνέπεια Επαγγελματισμός Ευγένεια Προσφέρονται:

Πωλήτριες

ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Αθήνα
Πωλήτριες έως 35 ετών ζητούνται από αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας για το κατάστημα του Περιστερίου. Αποστολή βιογραφικών υποχρεωτικά με φωτογραφία

Γραμματέας Διευθύνσεως

ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ - Αθήνα
Τεχνική-μελετητκή εταιρία ζητεί Γραμματέα Διευθύνσεως. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
Λάβετε δωρεαν ενημερώσεις μέσω email για τα πλέον πρόσφατα θέσεις εργασίας: Αθήνα
Μπορείτε να ακυρώσετε τις ειδοποιήσεις μέσω email οποιαδήποτε στιγμή.