ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Λάρισα

Λάρισα2 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 2 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 71 ανασκοπήσεις
Μην σας ξεγελούν οι διαφημίσεις στην TV με χαμογελαστούς ανθρώπους και ανέμελα παιδάκια που τρέχουν στους διαδρόμους.
Έχω εργασιακή εμπειρία χρόνων σε μάρκετ κατέχοντας διευθυντικές θέσεις αναγκάστηκα όμως να κυνηγήσω οποιοδήποτε θέση εργασίας ακόμα και 4ωρο.

Πέρασα 2 φορές την διπλή συνέντευξη πέρα απο τις κλασικές μπούρδες των μανατζαρέων για το πόσο μεγάλη ευκαιρία συνάντησα μιλώντας μαζί τους και τις προοπτικές που μου ανοίγονται με ενόχλησε ο απαξιωτικός τρόπος που μιλούν για τους ανταγωνιστές τους καθώς και για το επίπεδο των άλλων συνυποψηφίων σου για την θέση.

Χαλαρώστε παιδιά κάνει μπάμ είναι η πρώτη σας δουλειά και δεν έχετε απλά ιδέα απο λιανεμπόριο,δεν χρειάζεται να μιλάτε το brand στις γόβες σας τα λέει όλα...

Τα σχόλια άκρως ενθαρρυντικά και έχεις την αίσθηση πως θα επιλεγείς αλλά εις μάτην.Κάποια στιγμή σαν πελάτης συνάντησα εντός καταστήματος εναν εκ των κυρίων που μου κανε την συνέντευξη και μετά απο επιμονή μου ξεφούρνισε πως η περίπτωση μου ήθελε και λίγο σπρώξιμο είναι σύνηθες η εταιρία να δέχεται ''προτεινόμενους'' απο πολιτικά γραφεία της περιοχής!!!

Μιλάμε για 4 ώρες 300€ έτσι; πρέπει να σαι προτεινόμενος απο Βουλευτή!

Ντρέπομαι πραγματικά για λογαριασμό σας.
παραγωγικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
φιλικό προσωπικό και ευγενικό προς τους πελάτες.
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ