ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Υπαλληλος

Βρέθηκαν 8 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 43 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
παραγωγικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
ιδιωτικός υπάλληλος (Πρώην Υπάλληλος) –  Λάρισα13 Απριλίου 2019
παραγωγικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
φιλικό προσωπικό και ευγενικό προς τους πελάτες.
Απάραδεκτο εργασιακό περιβάλλον
Υπάλληλος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική22 Φεβρουαρίου 2019
Είναι κρίμα ότι υπάρχουν ακόμη στην ελληνική πραγματικότητα τέτοιες εταιρίες αυτού του μεγέθους όπου ο εργαζόμενος είναι εκτεθειμένος και απροστάτευτος. Καμία μέριμνα για τον εργαζόμενο, τις συνθήκες εργασίας του και την εξέλιξή του. Εργάστηκα 4 χρόνια στην εταιρία. Ήταν το χειρότερα της ζωής μου.
Γνωρίζω ότι η ανεργία είναι το σημαντικό πρόβλημα αλλά σκεφτείτε πολύ καλά τις επιλογές σας πριν αποφασίσετε.
τυπικοί στη μισθοδοσία
Κατά
εργασιακό περιβάλλον
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 49ΌχιΑναφορά
Απαραδεκτοι
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική6 Νοεμβρίου 2018
Στην εταιρεια εργαζεται ο συντροφος μου απο το 2016. Το τι εχει ζησει δεν περιγραφεται. Στο καταστημα της επαρχιας απο οπου ξεκινησε ηταν εξαωρος με την υποσχεση του Διευθυντη οτι σε 3 μηνες θα εχει γινει υπευθυνος (δηλαδη 8ωρος). Στο μισθο δεν του αναγνωρισαν το πτυχιο. Εκπαιδευτηκε σε ενα ποστο και κατεληξε να κανει ψυγεια,μαναβικο,καβα,τυποποιημενα και στο τελος και οδηγος! Σε ενα ατυχημα μαλιστα πληρωσε ο ιδιος το γερανο γιατι η εταιρεια δεν ειχε ασφαλεια. Καμια εξελιξη δεν ειδε προφανως ενω τα εκανε ολα μαζι, ενω οι υποδιευθυντες δεν ειχαν πτυχιο η προυπηρεσια στον αβ αλλα διαλεγονταν με βαση καποια συγγενεια η πολιτικο μεσο.
Πηρε μεταθεση σε πολη, οπου η υπευθυνη του δημιουργουσε προβληματα με φρασεις τυπου "θα παρεις αδεια οταν θελω εγω". Συνεχεις παραιτησεις, αλλαγες διευθυντων κτλ σε ολα τα καταστηματα, κατι δειχνουν. Τεμπεληδες συναδελφοι που δεν ολοκληρωνουν τη δουλεια στο ωραριο τους,ανικανοι ανωτεροι να παρουν ευθυνες,να ειναι δικαιοι και να μπορουν να οργανωσουν το οτιδηποτε. Ληγμενα πραγματα που πεταγονται γιατι κανεις δεν τα ειδε και πολλα αλλα που δε μπορω να πω καν. Δυο χρονια μετα ακομα περιμενει να γινει εστω 8ωρος τη στιγμη που γνωστη μου με προυπηρεσια σε τελειως αλλο τομεα εγινε δεκτη για υποδιευθυντρια.
Ο μισθος ειναι πολυ μικρος αλλα τουλαχιστον δεν ειναι ακριβως ο βασικος
Κατά
Τα παντα ολα
κακο επαγγελματικο περιβαλλον
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα31 Οκτωβρίου 2018
κακο επαγγελματικο περιβάλλον με χαμηλες αποδοχες και κακους ανωτερους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 48ΌχιΑναφορά
Ωραιο περιβάλλον εργασίας
Υπάλληλος ασφαλείας (Τωρινός υπάλληλος) –  Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα31 Ιουλίου 2017
Καλη δουλειά αλλα μικρες απολαβές και μικρη δυνατότητα ανάπτυξης
Δωρεαν γεύματα
Κατά
Μικρες αδειες, βαρδιες.
4,0
Σταθερό περιβάλλον εργασίας,ημιαπασχόληση
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (Τωρινός υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη7 Απριλίου 2017
Παραλαβή εμπορευμάτων,τοποθέτηση προ'ι'όντων στα ράφια και stockάρισμα στην αποθήκη,παραγγελιοδοσία και καθαριότητα.
-Έμαθα να χρησιμοποιώ ηλεκτρικό παλετοφόρο και το ηλεκτρονικό σύστημα παραγγελιοδοσίας,εκτύπωσης ετικετών.
-Οι συνάδελφοι είναι ανταγωνιστικοί και συνεργάσιμοι
-Λόγω της θέσης που καλύπτω στο συγκεκριμένο κατάστημα και της προ'υ'πηρεσίας μου το πιο ευχάριστο κομμάτι είναι η εξυπηρέτηση πελατών στην οινικό τομέα
Παραγωγικό περιβάλλον με ομαδικότητα και επικοινωνία
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, GRB9 Νοεμβρίου 2015
Ευχάριστο περιβάλλον και προσωπικό που με βοήθησαν στην καλύτερη επικοινωνία προς τον πελάτη σωστή ομαδικότητα το πιο δύσκολο μέρος ήταν η παραλαβή η οποία ο όρος δύσκολο είναι λίγο σχετικό έπρεπε να γίνει γρήγορα σωστά και χωρίς ελλείψεις
το πιο ευχάριστο μέρος ήταν όλο αυτό που ζούσαμε σαν ομάδα μαζί με τους πελάτες τους συναδέλφους την υποδιευθύντρια τον Διευθυντή καταστήματος καθώς και με τον περιφερειάρχη της Αλυσίδας.

Δείτε περισσότερες ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ανασκοπήσεις

Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,2

ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία