Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Απαραδεκτοι
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική6 Νοεμβρίου 2018
Στην εταιρεια εργαζεται ο συντροφος μου απο το 2016. Το τι εχει ζησει δεν περιγραφεται. Στο καταστημα της επαρχιας απο οπου ξεκινησε ηταν εξαωρος με την υποσχεση του Διευθυντη οτι σε 3 μηνες θα εχει γινει υπευθυνος (δηλαδη 8ωρος). Στο μισθο δεν του αναγνωρισαν το πτυχιο. Εκπαιδευτηκε σε ενα ποστο και κατεληξε να κανει ψυγεια,μαναβικο,καβα,τυποποιημενα και στο τελος και οδηγος! Σε ενα ατυχημα μαλιστα πληρωσε ο ιδιος το γερανο γιατι η εταιρεια δεν ειχε ασφαλεια. Καμια εξελιξη δεν ειδε προφανως ενω τα εκανε ολα μαζι, ενω οι υποδιευθυντες δεν ειχαν πτυχιο η προυπηρεσια στον αβ αλλα διαλεγονταν με βαση καποια συγγενεια η πολιτικο μεσο.
Πηρε μεταθεση σε πολη, οπου η υπευθυνη του δημιουργουσε προβληματα με φρασεις τυπου "θα παρεις αδεια οταν θελω εγω". Συνεχεις παραιτησεις, αλλαγες διευθυντων κτλ σε ολα τα καταστηματα, κατι δειχνουν. Τεμπεληδες συναδελφοι που δεν ολοκληρωνουν τη δουλεια στο ωραριο τους,ανικανοι ανωτεροι να παρουν ευθυνες,να ειναι δικαιοι και να μπορουν να οργανωσουν το οτιδηποτε. Ληγμενα πραγματα που πεταγονται γιατι κανεις δεν τα ειδε και πολλα αλλα που δε μπορω να πω καν. Δυο χρονια μετα ακομα περιμενει να γινει εστω 8ωρος τη στιγμη που γνωστη μου με προυπηρεσια σε τελειως αλλο τομεα εγινε δεκτη για υποδιευθυντρια.
Ο μισθος ειναι πολυ μικρος αλλα τουλαχιστον δεν ειναι ακριβως ο βασικος
Κατά
Τα παντα ολα

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Μια χαρα εργοδοτης
ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα2 Ιανουαρίου 2020
Ολα καλα.ειχα μια καλη θεση μεσα στο καταστημα.ημουνα ταμιας.το περιβαλλον εξαιρετικο
Παρα πολλες απαιτησεις με πολυ λιγα χρηματα
ΠΩΛΗΤΗΣ ΜΗ ΤΡΟΦΙΜΟΥ (Πρώην Υπάλληλος) –  ΚΕΡΚΥΡΑ26 Νοεμβρίου 2019
Υψηλο αγχος και στρεσ.Πολυ λιγα χρηματα ως ανταμοιβη για μια παρα πολυ δυσκολη δουλεια
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,1