ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε

ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα1 αξιολόγηση
Εμφανίζεται η μοναδική ανασκόπηση
Δούλεψα αρκετούς μήνες στην συγκεκριμένη εταιρεία ως αποθηκαριος σε σούπερ μαρκετ. Σε γενικές γραμμές η καθημερινότητα έχει πολύ τρεξιμο και πολύ κουβάλημα, βέβαια αυτό το γνωριζα, αυτό που δεν γνώριζα ήταν ότι το κατάστημα δεν είχε ασανσέρ με αποτέλεσμα ότι χρειάζεται μεταφορά στην αποθήκη η οποία είναι στον 1ο όροφο το πας με τα χέρια, κάτι που είναι ΤΡΑΓΙΚΟ και ταυτόχρονα πολύ επικίνδυνο! Όταν ζήτησα να μου δώσουν εργασιακές μπότες (γιατί οι παλέτες είναι μέσα στα καρφιά με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να μου τρυπήσει τον πάτο του πατουτσιου, πάλι καλά όχι πολύ για να με τραυματίσει) η απάντηση ήταν ότι δεν έχουν παπούτσια να μου στείλει η εταιρεία. Άμα βρέχει σου δίνουν ένα αδιάβροχο τρύπιο σε πολλά σημεία με αποτέλεσμα να γίνεσαι μούσκεμα. Σε γενικές γραμμές δεν συνιστώ την συγκεκριμένη εταιρεία ούτε στον εχθρό μου! Θεωρώ ότι είναι από τις χειρότερες εργασιακές εμπειρίες που είχα, και τα χρήματα δεν ήταν τίποτα στην δουλειά που κάνεις και βγάζεις!
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
Βασίζεται σε 1 αξιολόγηση
ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας