ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε
1,3 από 5 αστέρια.

ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Εμφανίζονται και οι 6 ανασκοπήσεις
Διοίκηση
Ειχα παει γαι συγκεκριμενη θεση εκει, τελικα κατεληξα σαν τον βεγγο να τρεχω και να μην φτανω.Να μου ζητουνται πραγματα τελειως εκτος της θεσης μου, ακομα και ψωνια πηγαινα πηγα με φορτηγο που δεν ειχα σχεση με οδηγος εγω ουτε ειχα συμφωνησει κατι τετοιο.Συμβαση δεν υπεγραψα ποτε μονο στα λογια, αξιολογησεις δεν ληφτηκαν ποτε στα χερια μου να υπογραψω.Η διοικηση τρεις λαλουν και δυο χορευουν.6ημερη εργασια.Τις υπερωριες τις εδιναν σε ωρες αντι για πληρωμη.Αδειες οποτε γουσταραν αυτοι.Εκτος αν δεν υπαρχει καμια αλλη δουλεια εκει που μενετε μακρια.
Σταθερος μισθος και ωρες/μερες συνηθως.
Κατά
Ολη η πανω περιγραφη.
Διοίκηση
ημουν 2 χρονια εκει..μην πατησετε καν μακρια κι ουτε αγαπημενοι..μπαχαλο να ελεγα θα ηταν λιγο
τιποτα
Κατά
αδειες οταν κι αν συμφερει το μαγαζι/ ασανσερ αποπθηκηες χαλασμενο/υγεινομικα πρωτοκολλα ουτε καν
Πολλές ωρες εργασίας ύφος Ολα στα παρουσιάζουν Α και όλα εινάι Ω
κανενα
Διοίκηση
Με προσέλαβαν σαν αποθηκαριο .. ύστερα από λίγο καιρό έφτασα να γινω ταμίας,μανάβης,στα ψυγεία και κρεοπώλης ταυτόχρονα!! Ύστερα απολύθηκα επειδή με έβρισε πελάτης για λάθος της εταιρίας στη τιμή ενός προϊόντος..επειδή δεν ανέγραφε αυτό που χτυπήθηκε στο ταμείο... ότι και να πεις για αυτή την εταιρεία θα είναι και λίγο... μεσαίωνας!
Μηδέν
Κατά
Καμία άδεια και ρεπό
Διοίκηση
Κατα τα άλλα χείριστη οργάνωση, πολλές αλλαγές στο ωραριο εργασίας τελευταία στιγμή, μηδενικός σεβασμός στο κομμάτι των αδειών, αδειαφάνεια και ψέμματα σε σκέψεις και επικοινωνία απο τα στελέχη στους εργαζόμενους πολλαπλές φορες, οι αρμοδιότητες και οι ευθύνες δεν ηταν ξεκάθαρες απο την αρχή και συνέχεια αυξάνονταν.
Σταθερός μισθός πάντα τις ίδιες μέρες, απόσταση απο την εργασία. Ιδιωτική ασφάλιση, μετρια μεν.
Κατά
Σχεδόν ολα τα υπόλοιπα
Διοίκηση
Δούλεψα αρκετούς μήνες στην συγκεκριμένη εταιρεία ως αποθηκαριος σε σούπερ μαρκετ. Σε γενικές γραμμές η καθημερινότητα έχει πολύ τρεξιμο και πολύ κουβάλημα, βέβαια αυτό το γνωριζα, αυτό που δεν γνώριζα ήταν ότι το κατάστημα δεν είχε ασανσέρ με αποτέλεσμα ότι χρειάζεται μεταφορά στην αποθήκη η οποία είναι στον 1ο όροφο το πας με τα χέρια, κάτι που είναι ΤΡΑΓΙΚΟ και ταυτόχρονα πολύ επικίνδυνο! Όταν ζήτησα να μου δώσουν εργασιακές μπότες (γιατί οι παλέτες είναι μέσα στα καρφιά με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να μου τρυπήσει τον πάτο του πατουτσιου, πάλι καλά όχι πολύ για να με τραυματίσει) η απάντηση ήταν ότι δεν έχουν παπούτσια να μου στείλει η εταιρεία. Άμα βρέχει σου δίνουν ένα αδιάβροχο τρύπιο σε πολλά σημεία με αποτέλεσμα να γίνεσαι μούσκεμα. Σε γενικές γραμμές δεν συνιστώ την συγκεκριμένη εταιρεία ούτε στον εχθρό μου! Θεωρώ ότι είναι από τις χειρότερες εργασιακές εμπειρίες που είχα, και τα χρήματα δεν ήταν τίποτα στην δουλειά που κάνεις και βγάζεις!
  1. Αξιολογήσεις εργαζομένων