ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ

ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα8 αξιολογήσεις
Εμφανίζονται και οι 8 ανασκοπήσεις
Κουραστική αλλά ενδιαφέρον εργασία. Έρχεσαι σε επαφή με κόσμο και προσπαθείς πάντα να τους ευχαριστήσεις
Ένα μέρος που αν δεν έχεις εμπειρία στο χώρος εργασίας σε βοηθά να εξελιχθεις τόσο σε επαγγελματικό όσο και σε προσωπικό τομέα.
Επαφή με τον κόσμο
4,0
Η εργασία στο βιβλιοπωλείο «Γράμμα» ήταν πολύ εποικοδομητική και ευχάριστη. Όλα τα χρόνια όπου εργαζόμουν το μοναδικό μου παράπονο ήταν η απόσταση. Εργασιακό περιβάλλον , αμοιβή , συναδελφικότητα και πολλά αλλά συνέβαλλαν στο να παραμείνω σε αυτό το χώρο. Δυστυχώς λόγω δυσκολιών η επιχείρηση έκλεισε και αναζητώ ένα εργασιακό περιβάλλον τόσο ευχάριστο αλλά και κοντά στην περιοχή που
4,0
Είναι ένας εργασιακός χώρος με πολλές υποχρεώσεις και απαιτήσεις τις οποίες έμαθα από την πρώτη μέρα εργασίας μου εκεί πέρα και τις αντιμετώπισα με επιτυχία.
Δεν υπαρχει προγραμματισμος και ετσι δεν μπορουν να επιτευχθουν οι στοχοι.
4,0
Οικογενειακή επιχείριση που συνεργαζόταν με τα ιδιωτικά σχολεία στη γύρω περιοχή (Μιχαλοπούλειον), η θέση μου στο καταστημα μας ήταν στην πώληση,θετικό περιβάλλον με αρκετές ώρες εργασίας που όμως αναγκάστηκε να κλείσει το 2005 λόγω θανάτου του πατέρα μου και τα έξοδα που έτρεχαν
μισθος
Κατά
έλλειψη προσωπικού χρόνου
Ηταν μια εποικοδομητικη εργασιακη εμπειρια η οποια με βοηθησε να προσφερω εργο χωρις κανενα προβλημα.
Πηγαινα καθημερινα στο βιβλιοπωλειο εβλεπα πολυ κοσμο και γενικως εκανα τα παντα εκει απο ταμειο φωτοτυπιες εξυπηρετηση θα εργαζομουν ακομα αλλα δυστυχως εκλεισε λογο αρρωστιας της αφεντικινας μετα εκανα μεσω οαεδ την πρακτικη μου στο πολιτικο γραφειο ηταν πολυ ωραια εμπειρια και εμαθα πολλα εξτρα πολυ ευχαριστο περιβαλλον αλλα μετα την πρακτικη μου σταματησα γιατι οπως ξερετε δυστυχως τωρα δεν υπαρχουν δουλειες....
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
4,1
3,3