ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Εμφανίζονται και οι 44 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
παραγωγικό περιβάλλον εργασίας
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα6 Νοεμβρίου 2019
Το αντικείμενο του αποθηκάριου πλήρους απασχόλησης όπως το βίωσα είναι πολυσύνθετο με παραλαβές, παραδόσεις εντός καταστήματος, διαλογή προϊόντων, προετοιμασία εκθεσιακών προϊόντων προς παράδοση, εβδομαδιαίες απογραφές, έλεγχος προϊόντων (DOA) και καταχώρηση RMA είναι ορισμένα ως καθημερινές εργασίες, απαιτητικός ρόλος αλλά όχι βέβαια ακατανόητος. Έντονοι ρυθμοί σε καθημερινή βάση. Σημαντικά στοιχεία, η συνέπεια και η διατήρηση της τάξης ώστε να υπάρχει καλύτερη διαχείριση χρόνου και όχι μόνο. Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, γεμάτο προκλήσεις, χρειάζεται θέληση με θετική στάση, διηνεκή τάση για μάθηση και κατανόηση παρά αισθήματα εγωισμού και καχυποψίας. Το πιο ευχάριστο κομμάτι της εργασίας η συνεργασία με αξιόλογους συναδέλφους.
έκπτωση προσωπικού, ιδιωτική υγειονομική κάλυψη με μικρό κόστος συμμετοχής, χωρίς καθυστέρηση η καταβολή της μισθοδοσίας, πρόσβαση με ΜΜΜ
Κατά
ωράριο, απόσταση, άγχος λόγω πίεσης, συνάδελφοι με τοξικές συμπεριφορές
Ανάγωγος τρόπος και συμπεριφορά διευθυντών
Υπεύθυνος πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα6 Νοεμβρίου 2019
Δεν υπάρχει αξιοκρατία στο κατάστημα. Μετράει μόνο το μέσο για να ανέβεις. Άσχημη συμπεριφορά και αναγωγή από τους διευθυντές του καταστήματος. Δεν θα πρότεινα την θέση πωλητή σε φίλο μου.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 11ΌχιΑναφορά
Προοπτικές Εξέλιξης
Contract expert (Τωρινός υπάλληλος) –  Peristeri, Αττική30 Οκτωβρίου 2019
Εργάζομαι στην εταιρία τον τελευταίο χρόνο.
Όπως όλες οι εταιρίες έτσι και η Κωτσόβολος έχει κάποιους στόχους να πετύχει. Το μεγάλο συν της εταιρίας είναι ότι βρίσκεται πάντα δίπλα στους ανθρώπους της σε κάθε τους επαγγελματική αλλά και προσωπική δυσκολία. Αν πετύχεις τον στόχο σου επιβραβέβευσαι , αν όχι είναι εκεί για να σε βοηθήσει.
Επίσης πληρώνεσαι πάντα στην ώρα σου και όλες τις υπερωρίες που μπορεί να χρειαστεί να κάνεις.
Αν έχεις καλή επίδοση υπάρχει και η δυνατότητα για bonus.
Tέλος, για όσους ενδιαφέρονται να δουλέψουν θεωρώ ότι είναι ένα αξιοπρεπέστατο περιβάλλον με πάρα πολλές ευκαιρίες εξέλιξης.
Ανθρώπινο πρόσωπο και εξέλιξη
Store Manager (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική24 Οκτωβρίου 2019
Δουλεύω έξι χρόνια στην εταιρεία και αυτό που έχω να τονίσω είναι το ανθρώπινο πρόσωπο και οι ευκαιρίες εξελίξης που προσφέρει σε όλους .Υπαρχει αξιοκρατία ,οι οικονομικές απολαβές είναι ικανοποιητικές και είναι πάντα δίπλα στο προσωπικό.Η εκπαίδευση δεν σταματάει ποτέ και σου δίνουν συνεχώς εργαλεία τα οποία κάνουν πιο εύκολη την καθημερινότητα.
Μείνετε μακριά αν θέλετε την ψυχική σας ηρεμία!!
Σύμβουλος πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική10 Σεπτεμβρίου 2019
Πραγματικά αν μπορούσα θα έγραφα βιβλίο για όσα γίνονται σε αυτό το μαγαζί. Ξεκίνησα με το καλύτερο feeling σε αυτό το μαγαζί, αξιόλογοι συνάδελφοι, φιλικοί να σε βοηθήσουν για το οτιδήποτε χρειαστείς ή δεν ξέρεις για να μάθεις να σου δείξουν κάποια πράγματα. Κι οι διευθυντές αρκετά καλοί αν και οι 2 απο τους 3 ψιλοβαριοντουσαν οπότε την έβγαζαν στο γραφείο και απλά λέγανε τι θέλανε απο το γοουκι. Στην αρχη ολα φαινόντουσαν ωραία αλλά η συνέχεια ήταν και είναι οτι χειρότερο!! Έχουμε αλλάξει 2 φορές διευθυντές και μία υποδιευθυντές. Ο κάθε επόμενος ηταν και χειρότερος..2 άντρες που το παίζουν ο καλος διεθυντης και ο κακος υποδιευθυντής και μια διευθύντρια που απλα είναι να το πω σαν PR ομορφιά και τιποτα αλλο.
Καθε μέρα πρέπει να σαι 20 λεπτά νωρίτερα για το meeting αν εχεις σπαστο 2 φορές 20 λεπτα κωριτερα συνολο 40 που δεν πληρώνεσαι ποτε οπως και οταν μενεις παραπανω απο το ωράριο σου λογω κοσμου παλι δεν πληρώνεσαι και δεν σου λενε ποτε ελα τουλαχιστον 20 λεπτα μετα εφοσον εμεινες παραπανω. Ολη την ωρα ειρωνεία απο τους ανωτερους σου που θέλουν να σου δείχνονται οτι εχουν την εξουσία ενω δεν ειναι τιποτα παραπανω απο απλα ανθρωπάκια που θελουν να στο παίξουν καποιοι, ο ενας το παίζει ότι ειναι ο Βασιλιάς κι αλλος απλά σου δείχνεται στην λεει για ολα ενω σε κοπελες δεν λεει τιποτα αντιθετα την πεφτει σε ολες(νεες κοπελες) προσπαθώντας να τις προωθήσει για δικο του συμφέρον και συνέχεια ιδιαίτερα μια την εκθειάζε συνεχεια ενω η κοπελα δεν ξερει ουτε καλα καλα τα προιοντα που πουλάει!! Σε κραζουν για ολα για τα νουμερα που θέλουν μεχρι και αχρηστο σε βγαζουν αν δεν ερθουν,
  περισσότερα... να κανεις καθαριότητα να φτιάξεις τα κενά να εξυπηρετείς να κανεις φορτηγό να κυνηγάς τους πελατες για το GDPR να στην λενε αν δεν το παιρνεις αν δεν πουλησεις τις ασφαλειες και συνεχεια ΑΡΙΘΜΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ..κανεις τον Βεγγο χωρις κανενα αντίκρισμα χωρις ενα μπραβο ΠΟΤΕ μια επιβράβευση απλα μονο ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΠΝΕΥΜΑ και ΜΑΜΑΩ ΚΑΙ ΔΕΡΝΩ..ΑΝ γίνει λάθος και να μην φταις ΦΤΑΙΣ για τον διευθυντή που μεχρι μπροστά και στον πελάτη σε μειώνει..ααα για να μην ξεχασω τις ΣΥΝΕΧΌΜΕΝΕΣ απειλές οτι οποτε θελω σε ΔΙΏΧΝΩ και φέρνω αλλον και αυτο δεν ειναι μονο σε εμενα αλλα στα περισσότερα ατομα μεσα στο μαγαζι εχουν πει τετοια πράγματα ετσι για να στο παίξουν ΚΑΠΟΙΟΙ!! Πας με χαμόγελο για δουλειά και σου κανουν τον βιο αβιοτο....μονο αν γλείφεις επιβιώνεις εκεί και αν σε συμπαθήσει ο διευθυντής ή υποδιευθυντές αλλιως ΚΟΥΡΑΓΙΟ..
Για την άδεια που δικαιούσαι κοντεύεις να πεις και ευχαριστώ που την παιρνεις, αποδείξεις δεν παίρνουμε αν δεν τις ζητησουμε για να δουμε τι πληρωνομαστε κι αν μας εχουν φαει υπερωρίες..Είναι σχολείο ο Κωτσόβολος μαθαινεις πραγματα αλλα μεχρι εκει..χανεις την ηρεμία σου και την προσωπική σου ζωη λογω ωραρίων που βγαινουν ετσι υποτίθεται για το καλο του μαγαζιού..πολυ καλο για το τιποτα..για 600 ευρώ χίλιες φορές σερβιτόρος παρα αυτο το πράγμα..ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ μακριά δεν αξιζει να χαλαστειτε για 600 ευρω και να τραβατε τα πάνδεινα για αριθμους γιατι εκει ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΙ Ο ΤΖΊΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ..Επιβιώνεις μονο με το γλείψιμο...
Τελος κατι που ξεχασα..ιδιαίτερα για ΤΑΜΕΙΑΣ να ξέρετε οτι θελετε ακομα μεγαλύτερο στομάχι..ολοι βγαζουν τα απωθημένα τους(πελατες) που χωιρς να φταιτε εσεις σε κατι θα τα ακουτε εσεις, και μετα θα τα ακουτε και απο τους ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ οτι δεν ειστε καλοι και οτι θα πρπεει να εξυπηρετείτε ακομα πιο γρηγορα κι ας εχει κολλήσει το σύστημα (γιατι μπορει η τεχνολογία να εχει εξελιχτεί στον Κωτσοβολο ειναι 20 χρόνια) και να μην μπορείτε να κανετε τιποτα απολύτως θα σας τα χωνουν μπροστα στους πελατες..
Το ΜΟΟΟΟΝΟ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ηταν τα παιδια που γνώρισα το 80% δηλαδη γιατι αλλο 20% είναι γλειωδεις γλυφτες και ρουφιανοι.
  λιγότερα
Μπορει σαν εταιρια να γινει πιο ανθρωποκεντρικη
ΠΩΛΗΤΡΙΑ (Πρώην Υπάλληλος) –  Πάτρα29 Αυγούστου 2019
Δεν μπορεις να εξελιχθεις σε αυτη τη δουλεια παραμενεις στο ποστο που εισαι ενω συνεχεια μαθαινεις νεα πραγματα κανεις πολλα σεμιναρια ο μισθος ειναι ελαχιστος σε σχεση με αυτα που προσφερεις.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 30ΌχιΑναφορά
"Μαυρο στο Μαυρογυαλουρο.."
Ταμειο (Πρώην Υπάλληλος) –  Δυτική Ελλάδα17 Αυγούστου 2019
Στο βωμο του "δουλειτσα να υπαρχει" τα τελευταια χρονια εχουν γινει
σοβαρες ενεργειες εις βαρος των εργαζομενων.Η μονοπωλειακη σχεση με την αγορα {αφου φροντισαν να εξαφανισουν τις μικρες και μεγαλες εταιρειες Ελληνικων συμφεροντων}..εδωσε το δικαιωμα να καθοριζουν τις συμπεριφορες στο μαρκετινγκ και στα εργασιακα.Μια καινουρια γενια "σπουδαγμενων" στελεχων {το βαρυτερο αντικειμενο που εχουν κουβαλησει ειναι ο υπολογιστης τους}..με "υπεροχες "ιδεες
διαμορφωσαν εργαζομενους της ρουφιανιας και της κολοτουμπας και προισταμενους "δηθεν" τιμητες των εταιρειων για ..δυο πιατα φασολαδα παραπανω...Οποιος θελει μπορει να μπει στη "σπηλια"..για την αρκουδα ενημερωθηκε.....
Αν εισαι τυχερος-η μπορει να γνωρισεις δυο-τρεις αξιολογους ανθρωπους
Κατά
..η εμπειρια να κολυμπησεις στο ενυδρειο με τους καρχαριες
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 52ΌχιΑναφορά
οτι χειροτερο
προιν υπαλληλος (Πρώην Υπάλληλος) –  Μεταμόρφωση, Αττική13 Αυγούστου 2019
Συνεντευξη 50 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ 18 χιλ. απο το κεντρο της Αθηνας μονο και μονο για να δω μια υπαλληλοι χωρις τροπους και σεβασμος !! ΜΠΡΑΒΟ ΤΑ ΠΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ
Malakas elhnaw blhto (Πρώην Υπάλληλος) –  blito27 Ιουλίου 2019
Πόσο μ@λ@κες και βλίτα πρέπει να είμαστε για να μας επιβάλετε 15 λεπτά διαφήμιση μαζι με τους βρομι@ρηδες στη google του θυσιάζουν το youtube στο βωμό του υπερκέρδους ) στο youtube , και πόση δυσφήμιση σας καλεί ο ηλί@ιος ο διαφημιστής σας , γιατί μετά από τις εκνευριστικά ατελείωτες διαφημίσει σας εχω σταματήσει να ψωνίζω από Κοτσόβολο και ελπίζω να κάνουν και οι υπόλοιποι πελάτες σας το Ίδιο μέχρι να κλείσετε ... - καλήμερα σας δυσφημίζω όσο μπορώ
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Τεχνικός Η/Υ (laptop, desktop, smartphone, tablet) (Πρώην Υπάλληλος) –  Πειραιάς24 Ιουλίου 2019
Ναι μεν καλό περιβάλλον εργασίας αλλά και ανάγκη περισσότερων υπαλλήλων σε κάποια πόστα για να μην δημιουργείται υπερεργασία. Σπαστά ωράρια εξαντλητικά.
Μισθός καλύτερος από ανταγωνιστικές επιχειρήσεις.
απαιτητιτικο, αλλά δίκαιο περιβάλλον
ΠΩΛΗΤΗΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Σέρρες17 Ιουλίου 2019
Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας με όλες τις νόμιμες αποδοχές, αλλά και με bonus επίτευξης στόχων.
Ευκαιρίες εξέλιξης.
Άδειες, ρεπό.
Διάλειμμα για γεύμα
Μακριά!!!!!
Πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) –  Χαλκίδα, Στερεά Ελλάδα7 Ιουλίου 2019
Σε θέμα πίεσης εργαζομένων, παροχών-αποδοχών, απαιτήσεων, εργασιακής εξέλιξης, επαγγελματικής αποκατάστασης και συνθηκών εργασίας μία από τις χειρότερες εταιρείες στον Ελλάδα με πολύ άσχετους και ακατάλληλους υπεύθυνους και διευθυντές στα περισσότερα καταστήματα όπως αυτό της Χαλκίδας. Υπερωρίες άνευ αποδοχών και άδειες ανύπαρκτες που τις δουλεύεις και δεν τις πληρώνεσαι.
Ούτε ένα
Κατά
Όλα τα παραπάνω
Αφορητη εργασιακη πιεση και απαραδεκτος προισταμενος
Συμβουλος πωλησεων- ταμιας (Πρώην Υπάλληλος) –  Κοζάνη1 Ιουλίου 2019
Δεν προάγουν την ευγενικη άμιλλα και φέρονται στο προσωπικό με αθλιο τροπο προσβάλλοντας και υποτιμώντας τους συνεχως.
Το μονο θετικο ειναι πως πληρωνεσαι εγκαιρως!
Φιλικό,χαλαρό και άνετο περιβάλλον εργασίας
Αποθηκάριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα24 Μαΐου 2019
Μία καλή και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία με πολλές ευκαιρίες εργασίας και επαγγελματικής καριέρας για το μέλλον.
Αισχος
ΠΡΩΗΝ ΠΩΛΗΤΡΙΑ (Πρώην Υπάλληλος) –  ΑΘΗΝΑ10 Απριλίου 2019
Ξεφτιλες στα χρηματα σε σχεση με τις απαιτησεις!!!!!
Χωρια οτι ξεσκισαν τους μισθους στην κριση!!!
ΑΝ ΤΥΧΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ
Κατά
ΟΛΑ
Εργασιακο περιβαλον Κωτσοβολος
Πωλησεις (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία5 Απριλίου 2019
έννοιες αξίες αξιοκρατία απλά αστείες, Εδώ προάγουν τήν Ρουφιανια στο έπακρο άτομα του κύκλου κ με συμφέρον πάνε μπροστά, θεωρητικά οι συμπεριφορές είναι το σημαντικότερο όμως στην πραγματικότητα συμβαίνει το αντίθετο, είναι οπλο για να καθαρίζουν οποίον θέλουν χωρίς προειδοποίηση, ενώ αυτοί που μένουν κ αποφασίζουν είναι ότι Χειρότερο σε συμπεριφορές κ τρόπους. Μόνο νούμερα τπτ άλλο μισθο στήν ώρα στά θετικά. Όμως μισθό που τρέχεις αξίζεις κ φέρνεις πολλά περισσότερα των 600€ πού δίνουν, στόχοι αστειοι που δεν κερδιζεις τίποτα, μονίμως απειλές για να τούς πιάσεις κ να συνεχιζεις να δουλευεις κ αυτοί να παίρνουν τα bonus, έχουν εδραιωθεί σε θέσεις άνθρωποι πού κάνουν κουμάντο για το πρωσοπικό τούς κύκλο κ συμφέρον που θα έπρεπε η Dixons να τούς πετάξει σε μεγάλο ποσοστό γιατί δεν πιστεύω αυτό να είναι κ να θέλουν οι άγγλοι.
δουλειά χωρίς μέλλον για το σήμερα κ να βγεί ο μήνας Οσοι έχουν ανέβει η έχουν βλεψεις να ξεχάσουν πολλά από τήν πρωσοπικη ζωή κ τήν οικογένεια
πληρωμη κ δωρα στην ωρα τους
Κατά
Συμπεριφορες - αξιες - ωραρια - χαμηλο μισθο - αναγνωριση - αβεβαιο μελλον
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 72ΌχιΑναφορά
Τέλειο περιβάλον για χαραμοφάηδες/τεμπέληδες/ρουφιάνους
Πωλητής κινητής (Πρώην Υπάλληλος) –  Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία16 Φεβρουαρίου 2019
Να τους βλέπω να κοπ....σκυλιάζουν συνέχεια με αστειάκια μεταξύ τους, την ώρα που εγώ δουλεύω.
Να φέρνουν φιλαράκια τους για καφέ, την ώρα που εγώ στήνω έκθεση.
Η τάχα υποδιευθύντρια να καπνίζει συνεχώς σαν π....ρνη στο γραφειάκι, την ώρα που εγώ κουβαλάω αποθήκη και ο αποθηκάριος κοιμάται στο σπίτι του που τον είχε στείλει η προαναφερόμενη.
Είχανε τα μούτρα να έχουν απαιτήσεις από εμένα, την ώρα που αυτοί δεν γνωρίζουν να στείλουν ούτε ένα mail.
Και το κερασάκι στην τούρτα: Οι περισσότερες υποδιευθύντριες στην αλυσίδα είναι λες και γίνεται η παρέλαση της τσούλας, καθώς ο γέρος τάχα περιφερειακός τις βάζει μόνο για να τις.....άντε να μην αρχίσω τώρα.
Κατά
Η ίδια η ζωή τους
Τέλειο περιβάλλον εργασίας για όσους αντέχουν
Contact Expert (Πρώην Υπάλληλος) –  Ρόδος15 Φεβρουαρίου 2019
Παρά πολύ καλό ομαδικό περιβάλλον τέλειες συνθήκες εργασίας πολύ καλός μισθός και πολύ καλή εκπαίδευση πάνω στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων.
Οι Αναλωσιμοι
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Βριλήσσια, Αττική11 Φεβρουαρίου 2019
1 χρονο τους κυνηγουσα να με κανουν 8ωρο και μου λεγαν οτι πρεπει να δουλεψω σκληρα. Ποσο ομως?Περα δωθε ημουν πανω κατω ολους τους οροφους, εκανα συγχρονος πολλες δουλειες ...οχι με σειρα ...αλλα ταυτοχρονα και αυτο ηταν πολυ κουραστικο. Γιορτες δουλευα πολλες ωρες δεν εκανα διαλλειμα καποιες φορες ουτε ετρωγα. Πολλες υπερωριες εκανα τις οποιες καθε μηνα μου βαζανε λιγοτερες.. και αναγκαστικα να κανω καταμετρηση απο την πρωτη μερα δουλειας τις οποιες τελικα αφου με κουρασαν τις πληρωθηκα υστερα απο μηνες.Υπηρχε πολυ πιεση να ειμαι μονος μου και να ξεφορτωνω 3 φορτηγα στην χειροτερη περιπτωση και να μην υπαρχει κατανοηση οτι ειμαι μονος μου αμα κανω πιο γρηγορα θα χτυπησω.Κουβαλωντας ψυγειο πλυντηριο θελει προσοχη!!
Συνοπτικα εχω να πω το εξης
Το πτυχιο που εχω δεν χρησιμευσε τελικα
Δουλεια "ΒΕΓΚΟΣ" πραγματικα περα δωθε
Για να εξελιχθω εστω να γινω 8ωρος επρεπε να κανω θυσιες.
Καλη κουβεντα για κατι καλο που εκανα δν μου ειπαν.
Σε καθημερινη βαση μονο κακα λογια οπως θελω πιο πολλα απο εσενα, πιο γρηγορα, πιο πιο πιο...
μισθος στην ωρα του. καλο περιβαλλον
Κατά
Δεν υπάρχει εξελιξη, Εκμεταλευση, καθυστερηση πληρωμων για υπερωριες
Αίσχος
Πωλητής τηλεοράσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία26 Ιανουαρίου 2019
Με το ανακοινώθηκαν οι μειώσεις μισθών από το κράτος, τρέξανε πρώτοι να το κάνουν με απειλές.
Κάνουν εκπαιδεύσεις στην Πυλαία για να τσεπώνουν την επιδότηση ΟΑΕΔ, στις οποίες ένας διευθυντής (που ήταν τάχα κάποτε πωλητής τηλεοράσεων) έλεγε πως το 1080p δείχνει τα χρώμματα ο άσχετος!
Αισχροκέρδεια με ψεύτικες χρεώσεις: Έξοδα ταμείου, Χρεώσεις Εθνικής τράπεζας, προστασία αγορών κ.τ.λ.
Ο γέρος περιφερειακός προσλαμβάνει υποδιευθύντριες, μόνο για να τις.......άντε να μην το ανοίξω τώρα.....
Όσοι έμειναν χρόνια είναι: οι τεμπελχανάδες, αμόρφωτοι, γλύφτες, ανειδίκευτοι και π…ρνες.
Κατά
Το ότι υπάρχουν!
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία