ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Ένα ψέμα

30 Ιανουαρίου 2020
Θα προτιμούσα να μας έλεγαν από την αρχή ότι θα είναι εποχιακό παρά να νιώθω σιγουριά γιατί έλεγαν στην εκπαίδευση ότι δεν διώχνουν κόσμο και από το κατάστημα μου 4 άτομα πήραν δρόμο και ένας παραιτήθηκε γιατί δεν την πάλευε. Ανεντιμότητα και πίεση ενώ θα έπρεπε να υπάρχει κατανόηση εφόσον όλοι ξεκίνησαν από το 0 μέχρι να ανέβουν πιο ψηλά. Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω εκεί.
Παρόμοιες αξιολογήσεις
18 Ιουλίου 2020
Σύμβουλος Πωλήσεων κτλ (Πρώην Υπάλληλος) - Νέα Μουδανιά, Κεντρική Μακεδονία
Μακριά..!
Δεν μετράνε ούτε εκτιμάται η εργατικότητα Κ η αποδοτικότητα.

Μόνο το γλύψιμο κ η ρουφιανιά με τους τεμπέληδες προϊστάμενους για να συνεχίζεις? Έως κάποτε που θα σε πετάξουν γιατί αυτό είναι το σύστημά τους που λειτουργούν
Πληρωμή πάντα στην Ώρα τούς
Κατά
Τα πάντα, απαράδεκτοι προϊστάμενοι, 9ωρο Για 600 ευρώ για όσο διάστημα θέλουν να σε κρατήσουν
18 Ιανουαρίου 2020
σύμβουλος πωλήσεων (Τωρινός υπάλληλος) - Λάρισα, Θεσσαλία
Εργάζομαι στην εταιρεία πάνω από 10 χρόνια είναι μία ανθρωποκεντρική εταιρεία με δίκαιο σύστημα αξιολόγησης .Οι ομάδα της διοίκηση με σέβεται και πάντα προσπαθεί να βρει λύση σε ότι με προβληματίζει. Άριστο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με μεγάλη οργάνωση στο σύστημα εκπαίδευσης του προσωπικού.Θα ήθελα να σταδιοδρομήσω σ'αυτή την εταιρεία για πολλά χρόνια.
16 Ιανουαρίου 2020
Σύμβουλος Πωλήσεων (Τωρινός υπάλληλος) - Αττική
Φιλικό περιβάλλον με τους συναδέλφους. Μισθός στην ώρα του.
Συχνά σπαστά ωράρια. Πολλές υπερωρίες (αρκετές άνευ αποδοχών) σε περιόδους όπως Black Friday, ίσα που φτάνουν οι ώρες να φτάσεις σπίτι να κοιμηθείς και ξαναπάς δουλειά. Τεστ κάθε μήνα απο διευθυντές και περιφεριακό, πράγμα που το κάνει μια συνεχόμενη εξεταστική με άγχος. Αμέτρητοι δείκτες που πρέπει να κηνυγάς και αν δεν τους φτάσεις σε κάνουν να νιώθεις ότι φταις ο ίδιος και σε απειλούν πολλές φορές να σε διώξουν. Σε αναγκάζουν να εγκαταστήσεις εταιρικές εφαρμογές στο προσωπικό σου που τρώνε μπαταρία.
Μισθός και δώρα στην ώρα τους
Κατά
Τα παραπάνω