ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Ιδανική εργασια για να πλουτίζει ο ψυχίατρος

2 Ιουλίου 2020
Πολύ κακό περιβάλλον εργασίας από άποψη προϊσταμένων (ειδικά οι νέοι που έχουν τουπέ). Σε βάζουν να κυνηγάς ανέφικτα μπόνους. Σπαστά ωράρια. Τρελές υπερωρίες σε περιόδους αιχμής και δίνουν ψίχουλα. Δραμα σας λέω. Η γκόμενά μου παραλίγο να με χωρίσει γιατί όλο μιρλιαζα και μιλούσα με συναδέλφους στο τηλέφωνο και κουτσομπολευαμε και βριζαμε για να βγάλουμε το άχτι μας. Αν δεν έχεις άλλο νεφρό να πουλήσεις, αν δεν ξέρεις να παίζει κανένα μουσικό όργανο να στηθεις σε κάνα πεζόδρομο και αν δεν πιανεις μια κάνοντας πιάτσα στη Συγγρού, τότε είναι η το ιδανικό περιβάλλον για σένα.
Μας πετάνε το ξεροκόμματο ίσα να ζούμε
Κατά
ανθρωποφαγία, ανέφικτα μπόνους, σε χώνουν όπου θέλουν, οι προιστάμενοι δεν χουν προσόντα
Παρόμοιες αξιολογήσεις
22 Σεπτεμβρίου 2020
Ίδιος ρόλος
Πωλητής (Τωρινός υπάλληλος) - Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία
Προς την αγράμματη ψευτο-υποδιευθύντρια εκεί: Εάν δεν άρχιζες να στήνεσαι στον παλιόγέρο περιφερειακό, ούτε δεύτερο τρίμηνο δεν θα σε κρατούσαν. (Αν θες να το ακούσεις και αυτό) ΄΄Ευχαριστούμε΄΄ ανίκανο τσ---λάκι.
Κατά
Η βλαχιά τους
21 Αυγούστου 2020
Ίδιος ρόλος
Πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) - Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία
Αυτή η βλαχίτσα υποδιευθύντρια, είναι μεγάλη βρ##μα.Την είδα να κάνει χειρονομία αυνανισμού,ειρωνευόμενη έναν πελάτη πίσω από την πλάτη του.Τι να περιμένεις όμως από κάποια,που πληρώνεται μόνο για να στήνει κ##λο στον γέρο περιφερειακό.
Κατά
Το ότι γεννήθηκαν
22 Μαΐου 2020
Ίδια τοποθεσία
Πελάτης (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα, Αττική
Αγόρασα κινητό 200€...εκλεισα 1 χρόνο από την εγγύηση και μου κάηκε η πλακέτα... Μου ζητάνε 150€ για να το φτιάξουν... Γιατί?
Κανένα
Κατά
Η τιμή που ζητάνε για να το φτιάξουν
  1. Ιδανική εργασια για να πλουτίζει ο ψυχίατρος