ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Μείνετε μακριά αν θέλετε την ψυχική σας ηρεμία!!

10 Σεπτεμβρίου 2019
Πραγματικά αν μπορούσα θα έγραφα βιβλίο για όσα γίνονται σε αυτό το μαγαζί. Ξεκίνησα με το καλύτερο feeling σε αυτό το μαγαζί, αξιόλογοι συνάδελφοι, φιλικοί να σε βοηθήσουν για το οτιδήποτε χρειαστείς ή δεν ξέρεις για να μάθεις να σου δείξουν κάποια πράγματα. Κι οι διευθυντές αρκετά καλοί αν και οι 2 απο τους 3 ψιλοβαριοντουσαν οπότε την έβγαζαν στο γραφείο και απλά λέγανε τι θέλανε απο το γοουκι. Στην αρχη ολα φαινόντουσαν ωραία αλλά η συνέχεια ήταν και είναι οτι χειρότερο!! Έχουμε αλλάξει 2 φορές διευθυντές και μία υποδιευθυντές. Ο κάθε επόμενος ηταν και χειρότερος..2 άντρες που το παίζουν ο καλος διεθυντης και ο κακος υποδιευθυντής και μια διευθύντρια που απλα είναι να το πω σαν PR ομορφιά και τιποτα αλλο.
Καθε μέρα πρέπει να σαι 20 λεπτά νωρίτερα για το meeting αν εχεις σπαστο 2 φορές 20 λεπτα κωριτερα συνολο 40 που δεν πληρώνεσαι ποτε οπως και οταν μενεις παραπανω απο το ωράριο σου λογω κοσμου παλι δεν πληρώνεσαι και δεν σου λενε ποτε ελα τουλαχιστον 20 λεπτα μετα εφοσον εμεινες παραπανω. Ολη την ωρα ειρωνεία απο τους ανωτερους σου που θέλουν να σου δείχνονται οτι εχουν την εξουσία ενω δεν ειναι τιποτα παραπανω απο απλα ανθρωπάκια που θελουν να στο παίξουν καποιοι, ο ενας το παίζει ότι ειναι ο Βασιλιάς κι αλλος απλά σου δείχνεται στην λεει για ολα ενω σε κοπελες δεν λεει τιποτα αντιθετα την πεφτει σε ολες(νεες κοπελες) προσπαθώντας να τις προωθήσει για δικο του συμφέρον και συνέχεια ιδιαίτερα μια την εκθειάζε συνεχεια ενω η κοπελα δεν ξερει ουτε καλα καλα τα προιοντα που πουλάει!! Σε κραζουν για ολα για τα νουμερα που θέλουν μεχρι και αχρηστο σε βγαζουν αν δεν ερθουν,
 - περισσότερα...
Παρόμοιες αξιολογήσεις
18 Ιουλίου 2020
Ίδιος ρόλος
Σύμβουλος Πωλήσεων κτλ (Πρώην Υπάλληλος) - Νέα Μουδανιά, Κεντρική Μακεδονία
Μακριά..!
Δεν μετράνε ούτε εκτιμάται η εργατικότητα Κ η αποδοτικότητα.

Μόνο το γλύψιμο κ η ρουφιανιά με τους τεμπέληδες προϊστάμενους για να συνεχίζεις? Έως κάποτε που θα σε πετάξουν γιατί αυτό είναι το σύστημά τους που λειτουργούν
Πληρωμή πάντα στην Ώρα τούς
Κατά
Τα πάντα, απαράδεκτοι προϊστάμενοι, 9ωρο Για 600 ευρώ για όσο διάστημα θέλουν να σε κρατήσουν
30 Ιανουαρίου 2020
Ίδιος ρόλος
Σύμβουλος πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) - Κατάστημα Βουλιαγμένης
Θα προτιμούσα να μας έλεγαν από την αρχή ότι θα είναι εποχιακό παρά να νιώθω σιγουριά γιατί έλεγαν στην εκπαίδευση ότι δεν διώχνουν κόσμο και από το κατάστημα μου 4 άτομα πήραν δρόμο και ένας παραιτήθηκε γιατί δεν την πάλευε. Ανεντιμότητα και πίεση ενώ θα έπρεπε να υπάρχει κατανόηση εφόσον όλοι ξεκίνησαν από το 0 μέχρι να ανέβουν πιο ψηλά. Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω εκεί.
2 Ιουλίου 2020
Ίδια τοποθεσία
Πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα, Αττική
Πολύ κακό περιβάλλον εργασίας από άποψη προϊσταμένων (ειδικά οι νέοι που έχουν τουπέ). Σε βάζουν να κυνηγάς ανέφικτα μπόνους. Σπαστά ωράρια. Τρελές υπερωρίες σε περιόδους αιχμής και δίνουν ψίχουλα.
Δραμα σας λέω. Η γκόμενά μου παραλίγο να με χωρίσει γιατί όλο μιρλιαζα και μιλούσα με συναδέλφους στο τηλέφωνο και κουτσομπολευαμε και βριζαμε για να βγάλουμε το άχτι μας.

Αν δεν έχεις άλλο νεφρό να πουλήσεις, αν δεν ξέρεις να παίζει κανένα μουσικό όργανο να στηθεις σε κάνα πεζόδρομο και αν δεν πιανεις μια κάνοντας πιάτσα στη Συγγρού, τότε είναι η το ιδανικό περιβάλλον για σένα.
Μας πετάνε το ξεροκόμματο ίσα να ζούμε
Κατά
ανθρωποφαγία, ανέφικτα μπόνους, σε χώνουν όπου θέλουν, οι προιστάμενοι δεν χουν προσόντα