ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

μεγάλη πίεση, μεγάλοι στόχοι

25 Φεβρουαρίου 2017
. η καθημερινότητα ήταν με μεγάλη πίεση
. διαχείριση πελατών, εργασία κάτω από μεγάλη πίεση, ταμειακές διαδικασίες

. το μάνατζμεντ της εταιρείας αρκετά καλό με καλές ιδέες παραγωγικώτητας

. οι συνάδελφοι ανάλογα το κατάστημα εργάζονταν είτε με ομαδικό πνεύμα είτε ανταγωνιστικά

. οι υπερωρίες χωρίς προειδοποίηση

. η επίτευξη των στόχων
4,0
Κατά
μη πληρωμή υπερωριών αλλα σε αντάλλαγμα με ώρες
Παρόμοιες αξιολογήσεις
18 Ιουλίου 2020
Ίδιος ρόλος
Σύμβουλος Πωλήσεων κτλ (Πρώην Υπάλληλος) - Νέα Μουδανιά, Κεντρική Μακεδονία
Μακριά..!
Δεν μετράνε ούτε εκτιμάται η εργατικότητα Κ η αποδοτικότητα.

Μόνο το γλύψιμο κ η ρουφιανιά με τους τεμπέληδες προϊστάμενους για να συνεχίζεις? Έως κάποτε που θα σε πετάξουν γιατί αυτό είναι το σύστημά τους που λειτουργούν
Πληρωμή πάντα στην Ώρα τούς
Κατά
Τα πάντα, απαράδεκτοι προϊστάμενοι, 9ωρο Για 600 ευρώ για όσο διάστημα θέλουν να σε κρατήσουν
30 Ιανουαρίου 2020
Ίδιος ρόλος
Σύμβουλος πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) - Κατάστημα Βουλιαγμένης
Θα προτιμούσα να μας έλεγαν από την αρχή ότι θα είναι εποχιακό παρά να νιώθω σιγουριά γιατί έλεγαν στην εκπαίδευση ότι δεν διώχνουν κόσμο και από το κατάστημα μου 4 άτομα πήραν δρόμο και ένας παραιτήθηκε γιατί δεν την πάλευε. Ανεντιμότητα και πίεση ενώ θα έπρεπε να υπάρχει κατανόηση εφόσον όλοι ξεκίνησαν από το 0 μέχρι να ανέβουν πιο ψηλά. Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω εκεί.
2 Ιουλίου 2020
Ίδια τοποθεσία
Πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα, Αττική
Πολύ κακό περιβάλλον εργασίας από άποψη προϊσταμένων (ειδικά οι νέοι που έχουν τουπέ). Σε βάζουν να κυνηγάς ανέφικτα μπόνους. Σπαστά ωράρια. Τρελές υπερωρίες σε περιόδους αιχμής και δίνουν ψίχουλα.
Δραμα σας λέω. Η γκόμενά μου παραλίγο να με χωρίσει γιατί όλο μιρλιαζα και μιλούσα με συναδέλφους στο τηλέφωνο και κουτσομπολευαμε και βριζαμε για να βγάλουμε το άχτι μας.

Αν δεν έχεις άλλο νεφρό να πουλήσεις, αν δεν ξέρεις να παίζει κανένα μουσικό όργανο να στηθεις σε κάνα πεζόδρομο και αν δεν πιανεις μια κάνοντας πιάτσα στη Συγγρού, τότε είναι η το ιδανικό περιβάλλον για σένα.
Μας πετάνε το ξεροκόμματο ίσα να ζούμε
Κατά
ανθρωποφαγία, ανέφικτα μπόνους, σε χώνουν όπου θέλουν, οι προιστάμενοι δεν χουν προσόντα