ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Οι Αναλωσιμοι

11 Φεβρουαρίου 2019
1 χρονο τους κυνηγουσα να με κανουν 8ωρο και μου λεγαν οτι πρεπει να δουλεψω σκληρα. Ποσο ομως?Περα δωθε ημουν πανω κατω ολους τους οροφους, εκανα συγχρονος πολλες δουλειες ...οχι με σειρα ...αλλα ταυτοχρονα και αυτο ηταν πολυ κουραστικο. Γιορτες δουλευα πολλες ωρες δεν εκανα διαλλειμα καποιες φορες ουτε ετρωγα. Πολλες υπερωριες εκανα τις οποιες καθε μηνα μου βαζανε λιγοτερες.. και αναγκαστικα να κανω καταμετρηση απο την πρωτη μερα δουλειας τις οποιες τελικα αφου με κουρασαν τις πληρωθηκα υστερα απο μηνες.Υπηρχε πολυ πιεση να ειμαι μονος μου και να ξεφορτωνω 3 φορτηγα στην χειροτερη περιπτωση και να μην υπαρχει κατανοηση οτι ειμαι μονος μου αμα κανω πιο γρηγορα θα χτυπησω.Κουβαλωντας ψυγειο πλυντηριο θελει προσοχη!! Συνοπτικα εχω να πω το εξης Το πτυχιο που εχω δεν χρησιμευσε τελικα Δουλεια "ΒΕΓΚΟΣ" πραγματικα περα δωθε Για να εξελιχθω εστω να γινω 8ωρος επρεπε να κανω θυσιες. Καλη κουβεντα για κατι καλο που εκανα δν μου ειπαν. Σε καθημερινη βαση μονο κακα λογια οπως θελω πιο πολλα απο εσενα, πιο γρηγορα, πιο πιο πιο...
μισθος στην ωρα του. καλο περιβαλλον
Κατά
Δεν υπάρχει εξελιξη, Εκμεταλευση, καθυστερηση πληρωμων για υπερωριες
Παρόμοιες αξιολογήσεις
16 Ιουνίου 2020
Ίδιος ρόλος
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) - Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία
Όποια προτίθεται να στήνεται σε περιφερειακούς και όποιος είναι τεμπέλικο ρουφιανάκι, θα περάσει ΄΄ζάχαρη΄΄ εδώ για 40 ΧΡΟΝΙΑ!
Κατά
Όλο τους το ΄΄είναι΄΄
24 Μαΐου 2019
Ίδιος ρόλος
Αποθηκάριος (Τωρινός υπάλληλος) - Αθήνα
Μία καλή και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία με πολλές ευκαιρίες εργασίας και επαγγελματικής καριέρας για το μέλλον.
22 Σεπτεμβρίου 2020
Πωλητής (Τωρινός υπάλληλος) - Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία
Προς την αγράμματη ψευτο-υποδιευθύντρια εκεί: Εάν δεν άρχιζες να στήνεσαι στον παλιόγέρο περιφερειακό, ούτε δεύτερο τρίμηνο δεν θα σε κρατούσαν. (Αν θες να το ακούσεις και αυτό) ΄΄Ευχαριστούμε΄΄ ανίκανο τσ---λάκι.
Κατά
Η βλαχιά τους