ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας .Η εταιρεία είναι πρωτοπόρος στην καινοτομία και την εξέλιξη στον χώρο τον ηλεκτρικών στην Ελλάδα.

18 Ιανουαρίου 2020
Εργάζομαι στην εταιρεία πάνω από 10 χρόνια είναι μία ανθρωποκεντρική εταιρεία με δίκαιο σύστημα αξιολόγησης .Οι ομάδα της διοίκηση με σέβεται και πάντα προσπαθεί να βρει λύση σε ότι με προβληματίζει. Άριστο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με μεγάλη οργάνωση στο σύστημα εκπαίδευσης του προσωπικού.Θα ήθελα να σταδιοδρομήσω σ'αυτή την εταιρεία για πολλά χρόνια.
4,0
Παρόμοιες αξιολογήσεις
18 Ιουλίου 2020
Ίδιος ρόλος
Σύμβουλος Πωλήσεων κτλ (Πρώην Υπάλληλος) - Νέα Μουδανιά, Κεντρική Μακεδονία
Μακριά..!
Δεν μετράνε ούτε εκτιμάται η εργατικότητα Κ η αποδοτικότητα.

Μόνο το γλύψιμο κ η ρουφιανιά με τους τεμπέληδες προϊστάμενους για να συνεχίζεις? Έως κάποτε που θα σε πετάξουν γιατί αυτό είναι το σύστημά τους που λειτουργούν
Πληρωμή πάντα στην Ώρα τούς
Κατά
Τα πάντα, απαράδεκτοι προϊστάμενοι, 9ωρο Για 600 ευρώ για όσο διάστημα θέλουν να σε κρατήσουν
30 Ιανουαρίου 2020
Ίδιος ρόλος
Σύμβουλος πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) - Κατάστημα Βουλιαγμένης
Θα προτιμούσα να μας έλεγαν από την αρχή ότι θα είναι εποχιακό παρά να νιώθω σιγουριά γιατί έλεγαν στην εκπαίδευση ότι δεν διώχνουν κόσμο και από το κατάστημα μου 4 άτομα πήραν δρόμο και ένας παραιτήθηκε γιατί δεν την πάλευε. Ανεντιμότητα και πίεση ενώ θα έπρεπε να υπάρχει κατανόηση εφόσον όλοι ξεκίνησαν από το 0 μέχρι να ανέβουν πιο ψηλά. Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω εκεί.
21 Σεπτεμβρίου 2020
Ίδια τοποθεσία
Ταμίας (Πρώην Υπάλληλος) - Λάρισα, Θεσσαλία
Απαράδεκτη συμπεριφορά,καθόλου σεβασμός,σε αντιμετωπίζουν σαν δούλο,προσέχουν τους δικούς τους που τους ρουφιανεύουν και όλους τους άλλους τους πατάνε κάτω,τα χρήματα είναι γελοία μπροστά στης άπειρες εύθυνες που έχεις,σου υπόσχονται εξέλιξη αλλά η εξέλιξη δεν έρχεται ποτέ των ποτών,βαριούνται να σε εκπαιδεύσουν και σε παροτρύνουν να διαβάσεις από τα αρχεία της εταιρείας για τις διαδικασίες,αρχεία τα οποία δεν έχουν ενημερωθεί εδώ και πολλά χρόνια και Κάμια διαδικασία που ισχυε τότε ισχυει σήμερα με αποτέλεσμα να κανείς συνεχώς λάθη καθώς δεν έχεις κανενα τρόπο ακόμη και να εκπαιδευτείς μόνο σου,σε βγάζουν άχρηστο και χαζό,κανείς υπερωρίες που τις πληρώνεσαι στην κυριολεξία όταν θυμηθούν,ψεύτες υποκριτές,μόνο αν κάποιος πεθαίνει της πείνας να παει να δουλέψει εκεί.
Κανένα απολύτως στην κυριολεξία
Κατά
Άπειρα θα μπορούσα να γράψω βιβλίο