ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Φιλικό,χαλαρό και άνετο περιβάλλον εργασίας

24 Μαΐου 2019
Μία καλή και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία με πολλές ευκαιρίες εργασίας και επαγγελματικής καριέρας για το μέλλον.
Παρόμοιες αξιολογήσεις
16 Ιουνίου 2020
Ίδιος ρόλος
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) - Κοζάνη, Δυτική Μακεδονία
Όποια προτίθεται να στήνεται σε περιφερειακούς και όποιος είναι τεμπέλικο ρουφιανάκι, θα περάσει ΄΄ζάχαρη΄΄ εδώ για 40 ΧΡΟΝΙΑ!
Κατά
Όλο τους το ΄΄είναι΄΄
11 Φεβρουαρίου 2019
Ίδιος ρόλος
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) - Βριλήσσια, Αττική
1 χρονο τους κυνηγουσα να με κανουν 8ωρο και μου λεγαν οτι πρεπει να δουλεψω σκληρα. Ποσο ομως?Περα δωθε ημουν πανω κατω ολους τους οροφους, εκανα συγχρονος πολλες δουλειες ...οχι με σειρα ...αλλα ταυτοχρονα και αυτο ηταν πολυ κουραστικο. Γιορτες δουλευα πολλες ωρες δεν εκανα διαλλειμα καποιες φορες ουτε ετρωγα. Πολλες υπερωριες εκανα τις οποιες καθε μηνα μου βαζανε λιγοτερες.. και αναγκαστικα να κανω καταμετρηση απο την πρωτη μερα δουλειας τις οποιες τελικα αφου με κουρασαν τις πληρωθηκα υστερα απο μηνες.Υπηρχε πολυ πιεση να ειμαι μονος μου και να ξεφορτωνω 3 φορτηγα στην χειροτερη περιπτωση και να μην υπαρχει κατανοηση οτι ειμαι μονος μου αμα κανω πιο γρηγορα θα χτυπησω.Κουβαλωντας ψυγειο πλυντηριο θελει προσοχη!! Συνοπτικα εχω να πω το εξης Το πτυχιο που εχω δεν χρησιμευσε τελικα Δουλεια "ΒΕΓΚΟΣ" πραγματικα περα δωθε Για να εξελιχθω εστω να γινω 8ωρος επρεπε να κανω θυσιες. Καλη κουβεντα για κατι καλο που εκανα δν μου ειπαν. Σε καθημερινη βαση μονο κακα λογια οπως θελω πιο πολλα απο εσενα, πιο γρηγορα, πιο πιο πιο...
μισθος στην ωρα του. καλο περιβαλλον
Κατά
Δεν υπάρχει εξελιξη, Εκμεταλευση, καθυστερηση πληρωμων για υπερωριες
2 Ιουλίου 2020
Ίδια τοποθεσία
Πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα, Αττική
Πολύ κακό περιβάλλον εργασίας από άποψη προϊσταμένων (ειδικά οι νέοι που έχουν τουπέ). Σε βάζουν να κυνηγάς ανέφικτα μπόνους. Σπαστά ωράρια. Τρελές υπερωρίες σε περιόδους αιχμής και δίνουν ψίχουλα. Δραμα σας λέω. Η γκόμενά μου παραλίγο να με χωρίσει γιατί όλο μιρλιαζα και μιλούσα με συναδέλφους στο τηλέφωνο και κουτσομπολευαμε και βριζαμε για να βγάλουμε το άχτι μας. Αν δεν έχεις άλλο νεφρό να πουλήσεις, αν δεν ξέρεις να παίζει κανένα μουσικό όργανο να στηθεις σε κάνα πεζόδρομο και αν δεν πιανεις μια κάνοντας πιάτσα στη Συγγρού, τότε είναι η το ιδανικό περιβάλλον για σένα.
Μας πετάνε το ξεροκόμματο ίσα να ζούμε
Κατά
ανθρωποφαγία, ανέφικτα μπόνους, σε χώνουν όπου θέλουν, οι προιστάμενοι δεν χουν προσόντα
  1. Φιλικό,χαλαρό και άνετο περιβάλλον εργασίας