ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Κοζάνη7 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 7 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 56 ανασκοπήσεις
Αξιολύπητοι
Πουλάνε σαβούρα, κλέβουν τον κοσμάκη, και με το πάει κανένας να διεκδικήσει το δίκιο του τον βρίζουν και από επάνω! Όταν ένα παιδί πήρε πίσω το laptop που είχε στείλει για επισκευή με total support, το παρέλαβε χωρίς να του το φτιάξουν και ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ!
Επιπροσθέτως, οι συνελεύσεις μεταξύ περιφερειακού και υποδιευθύντριας πραγματοποιούνται στριμωγμένοι στην τουαλέτα... (Που είναι πάγια τακτική του γέρου, με όλες τις υποδιευθύντριες)
Ανάθεμα
Ο γέρος περιφερειακός τους δεν πατά ποτέ στα καταστήματα, αλλά παίρνει τακτικό ρουφιάνικο ρεπόρτο.
Έχει προσλάβει όλο το υπόλοιπο σόι του, και όποτε τον καλεί κάποιος λέει: ΄΄Να σε πάρω σε 5 λεπτά΄΄ για να προλάβει να σκεφτεί τι να πει.

Βάζει σε υπεύθυνες θέσεις αγαπητά ρουφιανάκια, όπως και ανίκανες/αγράμματες τις οποίες έχει για π...δημα.

Με περίσσιο καμάρι είπε: ΄΄Ούτε εγώ πιστεύω στο total support, αλλά μας το φέρανε και πρέπει να το πουλήσουμε!΄΄

'Οταν βάλανε online κάμερες αρχίσανε τα χαζά του τύπου: ΄΄Σε 2 μέρες θα έρθει έλεγχος΄΄ (Για να τρέχουμε χωρίς λόγο), και μετά ΄΄Άκυρο, τελικά δεν θα έρθει κανένας΄΄.

Εδώ μάλιστα πουλήσανε 600€ κινητό σε παππού!

'Ολοι οι εργαζόμενοι που μείνανε είναι κάτι τεμπελόσκυλα, ρουφιανάκια, συγγενείς, π.....τσες και κλεφτρόνια.

Επίσης όταν ένας πελάτης είπε ΄΄Θα σου κάνω καταγγελία΄΄, η ψευτο-υποδιευθύντρια απάντησε: ΄΄Θα μου κλάσεις τ' α.....δια!΄΄
Το ΄΄βασίλειο΄΄ της βρωμιάς
Όπου ακούσεις ΄΄Εδώ δεν διώχνουμε άτομα΄΄, ΑΥΤΟΙ διώχνουν πρώτοι!
Να με βλέπουν να μιλώ ξένες γλώσσες, κι αυτοί δεν γνωρίζουν καν ελληνικά!

Να με βλέπουν να στήνω όμορφη έκθεση, και να με κοιτούν λες και ανακάλυψα την φωτιά!

Ένας αγαπητός τους ρουφιανάκος που τεμπέλιζε συνεχώς σε καρέκλες που είχαμε για πώληση, είχε το δικό του προσωπικό πρόγραμμα.

Ένας αποθηκάριος που περίμενε τον διορισμό του στην ΔΕΗ, έφευγε από τις πρώτες 2 ώρες στο σπιτάκι του.

Ο γέρος περιφερειακός βάζει υποδιευθύντριες αγράμματες π....ρνες, αποκλειστικά για να τις π....δάει.

Απορώ πως κοιτιέστε στο καθρέφτη ακόμα, και με τι μούτρα βγαίνετε έξω...
Αφορητη εργασιακη πιεση και απαραδεκτος προισταμενος
Δεν προάγουν την ευγενικη άμιλλα και φέρονται στο προσωπικό με αθλιο τροπο προσβάλλοντας και υποτιμώντας τους συνεχως.
Το μονο θετικο ειναι πως πληρωνεσαι εγκαιρως!
Τέλειο περιβάλον για χαραμοφάηδες/τεμπέληδες/ρουφιάνους
Να τους βλέπω να κοπ....σκυλιάζουν συνέχεια με αστειάκια μεταξύ τους, την ώρα που εγώ δουλεύω.
Να φέρνουν φιλαράκια τους για καφέ, την ώρα που εγώ στήνω έκθεση.

Η τάχα υποδιευθύντρια να καπνίζει συνεχώς σαν π....ρνη στο γραφειάκι, την ώρα που εγώ κουβαλάω αποθήκη και ο αποθηκάριος κοιμάται στο σπίτι του που τον είχε στείλει η προαναφερόμενη.

Είχανε τα μούτρα να έχουν απαιτήσεις από εμένα, την ώρα που αυτοί δεν γνωρίζουν να στείλουν ούτε ένα mail.

Και το κερασάκι στην τούρτα: Οι περισσότερες υποδιευθύντριες στην αλυσίδα είναι λες και γίνεται η παρέλαση της τσούλας, καθώς ο γέρος τάχα περιφερειακός τις βάζει μόνο για να τις.....άντε να μην αρχίσω τώρα.
Κατά
Η ίδια η ζωή τους
Αίσχος
Με το ανακοινώθηκαν οι μειώσεις μισθών από το κράτος, τρέξανε πρώτοι να το κάνουν με απειλές.
Κάνουν εκπαιδεύσεις στην Πυλαία για να τσεπώνουν την επιδότηση ΟΑΕΔ, στις οποίες ένας διευθυντής (που ήταν τάχα κάποτε πωλητής τηλεοράσεων) έλεγε πως το 1080p δείχνει τα χρώμματα ο άσχετος!

Αισχροκέρδεια με ψεύτικες χρεώσεις: Έξοδα ταμείου, Χρεώσεις Εθνικής τράπεζας, προστασία αγορών κ.τ.λ.

Ο γέρος περιφερειακός προσλαμβάνει υποδιευθύντριες, μόνο για να τις.......άντε να μην το ανοίξω τώρα.....

Όσοι έμειναν χρόνια είναι: οι τεμπελχανάδες, αμόρφωτοι, γλύφτες, ανειδίκευτοι και π…ρνες.
Κατά
Το ότι υπάρχουν!
Ξεφτίλα...
Με προσέλαβαν για να τους ΄΄βγάλω΄΄ την άδεια 2 εγκυμονουσών και δεν μου το είπε κανένας.
Μετακόμισα από άλλη πόλη, χωρίς να ξέρω πως έχω ημερομηνία λήξης.

Συνεχώς με ορισμένου χρόνου, σπαστά ωράρια και Bonus που δεν πήρα ποτέ και ας τα κέρδισα.

Ανίκανα στελέχη βισματικών προσλήψεων, και έπιασα τον Περιφεριάρχη μια φορά,

μέσα στην τουαλέτα μαζί με την υποδιευθύντρια! (Να το ζωγραφίσω κιόλας?.....)

Ανέβασα τις πωλήσεις στα computing από 19% σε 26%, με ΤΙΜΙΕΣ πωλήσεις, και δεν εκτίμησε κανένας τίποτα.

Το τεμπελιό επιβραβεύεται, η ανικανότητα προάγεται ΚΑΙ Η ΤΣΟΥΛΟΤΗΤΑ σε εδραιώνει!

΄΄Και δώρο η εγγύηση΄΄ ήταν μία από τις ατάκες των κλεφτών, που απέκρυβαν την έπκτωση του προϊόντος.

Θα μπορούσα να γράψω ολόκληρο βιβλίο...

Αυτά από εμένα: Ο κοντομάνικος του Κωτσόβολου (Όποιος από εκεί θυμάται, θα καταλάβει)
Κανένα
Κατά
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,2
2,5