ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Ρόδος

Ρόδος3 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 3 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 66 ανασκοπήσεις
Μακριά, καλύτερα άνεργος παρά εκεί (Ρόδος).
Συνοπτικά τι παρατήρησα εγώ: Ορθοστασία 8 σερί ώρες και ας μην εχει δουλεία ( υπάρχει 20 λεπτο διάλειμμα αλλά αν δεν το ζητήσεις 3-4 φορές δεν το παίρνεις). Διευθυντές που απορείς πως είναι διευθυντές, δεν ξέρουν να μιλήσουν πόσο μάλλον να σε παρακινήσουν να δουλέψεις σωστά. Το καλύτερο πάντως είναι πως μπορεί να σε διώξουν αν δεν τους αρέσει η φάτσα σου εννοείται χωρίς προειδοποίηση χωρίς τίποτα, πας ενα πρωί να δουλέψεις και σου λένε η συνεργασία μας θα λήξει σήμερα χωρίς ένα λόγο. Η υπό-διευθύντρια να την πέφτει συνέχεια σε ένα πωλητή και το παιδάκι έχοντας ανάγκη την δουλειά δεν της το ξέκοβε. Θα μπορούσα να γράψω και άλλα, αλλά το νόημα είναι ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
Κανένα
Κατά
Τα πάντα
Παρά πολύ καλό ομαδικό περιβάλλον τέλειες συνθήκες εργασίας πολύ καλός μισθός και πολύ καλή εκπαίδευση πάνω στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων.
Άκρως απαράδεκτοι . Μη πήραν για συνέντευξη στο κατάστημα της Ρόδου και με ρωτούσαν δέκα χιλιάδες ερωτήσεις , μου ανέφεραν ότι θα μου στείλουν ένα email λεκτικού περιεχομενου και πέρα από αυτό , τους επερνα τηλέφωνο για 2 μέρες γι να δω την απόφαση που έχουν πάρει ατο αν θα με πάρουν η όχι και δεν με επερναν να με ειδοποιήσουν .εδω και και 3 βδομάδας περιμένω χωρίς καμία ειδοποίηση !! Απαράδεκτοι και αντί επαγγελματικοί ! Ντροπή και αίσχος !
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ