ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Διευθυντικό Στέλεχος

Βρέθηκαν 3 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 66 ανασκοπήσεις
Μαύρη εμπειρία! Ο διευθυντής του καταστήματος αντί να ενώνει την ομάδα, έκανε το αντίθετο μας χαλούσε την διάθεση μας φώναζε και μας μείωνε. Οι υπάλληλοι είναι αναλώσιμοι για την εταιρία και δεν υπάρχει κανένας σεβασμός. Αυτοί με βύσμα όμως επιβιώνουν. Τα ωράρια είναι για γέλια και θεωρούν τις υπερωρίες υποχρέωση του εργαζομένου. Σου δίνουν υπογεγραμμένες άδειες τις οποίες τις δουλεύεις. Μεγάλη ντροπή και πλασάρει τον εαυτό της ως πολυεθνική εταιρεία αλλά στην ουσία είναι μια εντελώς παραδοσιακή Ελληνική επιχείρηση. Παιδιά μακριά, δεν αξίζει το χρόνο σας!
Online πλατφόρμα εκπαίδευσης
Κατά
Όλα τα υπόλοιπα
Ήμουν για ένα χρόνο διοικητικό στέλεχος στο καταστήμα της Κομοτηνής. Ο Περιφερειακος διευθυντής του καταστήματος που ήταν τότε διέκοψε την συνεργασία χωρίς λόγο επειδή ήθελε να βάλει έναν δικό του τον οποίο προσέλαβε με συνοπτικές διαδικασίες μέσα σε μια εβδομάδα. Εκτός αυτού απαρχαιωμένα συστήματά υπολογιστών, την πώληση σε αλλά καταστήματα την ονομάζουν εκπαίδευση και θεωρούν τις υπερωρίες υποχρέωση του εργαζομένου και σου δίνουν υπογεγραμμένες άδειες τις οποίες τις δουλεύεις. Προσωπικά όταν σταμάτησα είχα πάνω από 30 μέρες από ρεπό άδειες και υπερωρίες τις οποίες δούλεψα και δεν μου τις αποζημίωσαν ποτέ.
Δεν εμπνεύει εμπιστοσύνη όπως κάποτε. Καθόλου ομαδικοτητα. Αναλώσιμοτητα υπαλλήλων. Καθόλου έλεγχος ανταγωνισμου. Καθόλου προσήλωση στο πελάτη.
εκπαίδευση. γνώσεις
Κατά
Ασταθή ωράρια, μηδαμινη ομαδικοτητα
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ