ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Αξιολογήσεις εργαζομένων για ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

Εργασιακο περιβαλον Κωτσοβολος

5 Απριλίου 2019
έννοιες αξίες αξιοκρατία απλά αστείες, Εδώ προάγουν τήν Ρουφιανια στο έπακρο άτομα του κύκλου κ με συμφέρον πάνε μπροστά, θεωρητικά οι συμπεριφορές είναι το σημαντικότερο όμως στην πραγματικότητα συμβαίνει το αντίθετο, είναι οπλο για να καθαρίζουν οποίον θέλουν χωρίς προειδοποίηση, ενώ αυτοί που μένουν κ αποφασίζουν είναι ότι Χειρότερο σε συμπεριφορές κ τρόπους. Μόνο νούμερα τπτ άλλο μισθο στήν ώρα στά θετικά. Όμως μισθό που τρέχεις αξίζεις κ φέρνεις πολλά περισσότερα των 600€ πού δίνουν, στόχοι αστειοι που δεν κερδιζεις τίποτα, μονίμως απειλές για να τούς πιάσεις κ να συνεχιζεις να δουλευεις κ αυτοί να παίρνουν τα bonus, έχουν εδραιωθεί σε θέσεις άνθρωποι πού κάνουν κουμάντο για το πρωσοπικό τούς κύκλο κ συμφέρον που θα έπρεπε η Dixons να τούς πετάξει σε μεγάλο ποσοστό γιατί δεν πιστεύω αυτό να είναι κ να θέλουν οι άγγλοι.
δουλειά χωρίς μέλλον για το σήμερα κ να βγεί ο μήνας Οσοι έχουν ανέβει η έχουν βλεψεις να ξεχάσουν πολλά από τήν πρωσοπικη ζωή κ τήν οικογένεια
πληρωμη κ δωρα στην ωρα τους
Κατά
Συμπεριφορες - αξιες - ωραρια - χαμηλο μισθο - αναγνωριση - αβεβαιο μελλον
Παρόμοιες αξιολογήσεις
17 Οκτωβρίου 2018
Ίδιος ρόλος
Πωλήσεις (Πρώην Υπάλληλος) - Θεσσαλία
Προσφέρουν ελάχιστα και ζητάνε τα πάντα! Τα bonus χωρίς υγιή ανταγωνισμό! Καθημερινή εκβιαστικη πίεση στα meeting που πας αρκετά νωρίτερα από την ώρα έναρξης εργασίας και με ατάκες για επίτευξη στόχων με φόβο απόλυσης, επίσης αν αργήσεις ένα λεπτό είναι πολύ κακό συν ότι δεν είναι πληρωμένος ο χρόνος των meeting αλλά αν είναι να κάτσεις παραπάνω εκεί πρέπει να δείξεις καλή θέληση και πάλι δεν μετράει για παραπάνω ώρα εργασίας εκτός αν κλείσεις κανονικά ώρα! Οι άδειες οπότε θέλουν αυτοί ανά περιόδους... Τα χρήματα τα βασικά πού λόγο το ότι ξεκινάς παρτ ταιμ είναι μόνο 300 ευρώ καθαρά!
Κατά
πίεση για κερδοφορία της επιχείρησης, ενώ οι μισθοί ειναι οι βασικοί, ξεκινάς παρτ ταιμ δλδ τπτ, άδειες οπότε θέλουν, δεν πληρώνουν τον έξτρα χρόνο
25 Ιανουαρίου 2018
Ίδιος ρόλος
Πώλησεις (Πρώην Υπάλληλος) - Ροδος
Άκρως απαράδεκτοι . Μη πήραν για συνέντευξη στο κατάστημα της Ρόδου και με ρωτούσαν δέκα χιλιάδες ερωτήσεις , μου ανέφεραν ότι θα μου στείλουν ένα email λεκτικού περιεχομενου και πέρα από αυτό , τους επερνα τηλέφωνο για 2 μέρες γι να δω την απόφαση που έχουν πάρει ατο αν θα με πάρουν η όχι και δεν με επερναν να με ειδοποιήσουν .εδω και και 3 βδομάδας περιμένω χωρίς καμία ειδοποίηση !! Απαράδεκτοι και αντί επαγγελματικοί ! Ντροπή και αίσχος !
4,0
14 Ιανουαρίου 2020
Ίδια τοποθεσία
Υπάλληλος Logistics (Πρώην Υπάλληλος) - Θεσσαλονίκη
Συνεπής επιχείρηση ίσως και η καλύτερη Ελληνική εταιρεία με ανταγωνιστικούς μισθούς και προοπτικές.