ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα61 αξιολογήσεις
Εμφανίζονται και οι 61 ανασκοπήσεις
Π.....τάνες υποδιευθύντριες του γέρου περιφερειακού
προτείνουν τεμπελόσκυλα ρουφιανιάκια για high-poss.

Μετά που μαλώνεις με όλους τους αγράμματους εκεί,

είσαι εσύ ο κακός.
Κατά
Η άχρηστη ύπαρξή τους
Ο ένας αποθηκαριους κρύβει τα πράγματα ,για να μην τα βρίσκει ο άλλος και να φαίνεσαι βλάκας στα αφεντικά και στον πελάτη που περιμένει!

Όλοι ρουφιανεβουν τη κάθε σου κίνηση .

Δεν σε χονευουν ,είναι μες στη ξινιλα.Τα δίνεις όλα και σε βγάζουν άχρηστο .

Οι διευθυντές ακούνε τα ρουφιανιλικια τους και βγάζουν τα συμπεράσματα που θέλουν αυτοί .

Μακρυά.

Τους πωλητές τους διώχνουν στο τρίμηνο.
Ήταν κοντά
Κατά
Ρουφιανια, τρικλοποδιές ανταγωνισμος
Μακριά..!
Δεν μετράνε ούτε εκτιμάται η εργατικότητα Κ η αποδοτικότητα.

Μόνο το γλύψιμο κ η ρουφιανιά με τους τεμπέληδες προϊστάμενους για να συνεχίζεις? Έως κάποτε που θα σε πετάξουν γιατί αυτό είναι το σύστημά τους που λειτουργούν
Πληρωμή πάντα στην Ώρα τούς
Κατά
Τα πάντα, απαράδεκτοι προϊστάμενοι, 9ωρο Για 600 ευρώ για όσο διάστημα θέλουν να σε κρατήσουν
Πολύ κακό περιβάλλον εργασίας από άποψη προϊσταμένων (ειδικά οι νέοι που έχουν τουπέ). Σε βάζουν να κυνηγάς ανέφικτα μπόνους. Σπαστά ωράρια. Τρελές υπερωρίες σε περιόδους αιχμής και δίνουν ψίχουλα.
Δραμα σας λέω. Η γκόμενά μου παραλίγο να με χωρίσει γιατί όλο μιρλιαζα και μιλούσα με συναδέλφους στο τηλέφωνο και κουτσομπολευαμε και βριζαμε για να βγάλουμε το άχτι μας.

Αν δεν έχεις άλλο νεφρό να πουλήσεις, αν δεν ξέρεις να παίζει κανένα μουσικό όργανο να στηθεις σε κάνα πεζόδρομο και αν δεν πιανεις μια κάνοντας πιάτσα στη Συγγρού, τότε είναι η το ιδανικό περιβάλλον για σένα.
Μας πετάνε το ξεροκόμματο ίσα να ζούμε
Κατά
ανθρωποφαγία, ανέφικτα μπόνους, σε χώνουν όπου θέλουν, οι προιστάμενοι δεν χουν προσόντα
Όποια προτίθεται να στήνεται σε περιφερειακούς
και όποιος είναι τεμπέλικο ρουφιανάκι,

θα περάσει ΄΄ζάχαρη΄΄ εδώ για 40 ΧΡΟΝΙΑ!
Κατά
Όλο τους το ΄΄είναι΄΄
Πουλάνε σαβούρα, κλέβουν τον κοσμάκη, και με το πάει κανένας να διεκδικήσει το δίκιο του τον βρίζουν και από επάνω! Όταν ένα παιδί πήρε πίσω το laptop που είχε στείλει για επισκευή με total support, το παρέλαβε χωρίς να του το φτιάξουν και ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ!
Επιπροσθέτως, οι συνελεύσεις μεταξύ περιφερειακού και υποδιευθύντριας πραγματοποιούνται στριμωγμένοι στην τουαλέτα... (Που είναι πάγια τακτική του γέρου, με όλες τις υποδιευθύντριες)
Αγόρασα κινητό 200€...εκλεισα 1 χρόνο από την εγγύηση και μου κάηκε η πλακέτα... Μου ζητάνε 150€ για να το φτιάξουν... Γιατί?
Κανένα
Κατά
Η τιμή που ζητάνε για να το φτιάξουν
Ο γέρος περιφερειακός τους δεν πατά ποτέ στα καταστήματα, αλλά παίρνει τακτικό ρουφιάνικο ρεπόρτο.
Έχει προσλάβει όλο το υπόλοιπο σόι του, και όποτε τον καλεί κάποιος λέει: ΄΄Να σε πάρω σε 5 λεπτά΄΄ για να προλάβει να σκεφτεί τι να πει.

Βάζει σε υπεύθυνες θέσεις αγαπητά ρουφιανάκια, όπως και ανίκανες/αγράμματες τις οποίες έχει για π...δημα.

Με περίσσιο καμάρι είπε: ΄΄Ούτε εγώ πιστεύω στο total support, αλλά μας το φέρανε και πρέπει να το πουλήσουμε!΄΄

'Οταν βάλανε online κάμερες αρχίσανε τα χαζά του τύπου: ΄΄Σε 2 μέρες θα έρθει έλεγχος΄΄ (Για να τρέχουμε χωρίς λόγο), και μετά ΄΄Άκυρο, τελικά δεν θα έρθει κανένας΄΄.

Εδώ μάλιστα πουλήσανε 600€ κινητό σε παππού!

'Ολοι οι εργαζόμενοι που μείνανε είναι κάτι τεμπελόσκυλα, ρουφιανάκια, συγγενείς, π.....τσες και κλεφτρόνια.

Επίσης όταν ένας πελάτης είπε ΄΄Θα σου κάνω καταγγελία΄΄, η ψευτο-υποδιευθύντρια απάντησε: ΄΄Θα μου κλάσεις τ' α.....δια!΄΄
Δφγδ σαδασδδσψ ασφσαδφ ασασσδα α
Σδασδ ασψψασψ

Δασδας

Ασδσαδα

Δασδας

Δ

Δασδασδα

Δασδασδδασδασδσδασδασψ ασσχασχ
Δεν είναι κακή εταιρεία. λιγο απρόσωπη, λιγο αποφεύγουν ευθύνες αυτοί που πρέπει να πάρουν αποφάσεις. λιγο καθυστερούν, λιγο δεν σε σέβονται. συνολικά Όμως, δεν είναι άσχημη η εργασία Εκεί! θα πήγαινα ξανα, ν οι απολαβές ήταν σωστές σε σχέση με αυτά που έκανα Εκεί!
Όπου ακούσεις ΄΄Εδώ δεν διώχνουμε άτομα΄΄, ΑΥΤΟΙ διώχνουν πρώτοι!
Να με βλέπουν να μιλώ ξένες γλώσσες, κι αυτοί δεν γνωρίζουν καν ελληνικά!

Να με βλέπουν να στήνω όμορφη έκθεση, και να με κοιτούν λες και ανακάλυψα την φωτιά!

Ένας αγαπητός τους ρουφιανάκος που τεμπέλιζε συνεχώς σε καρέκλες που είχαμε για πώληση, είχε το δικό του προσωπικό πρόγραμμα.

Ένας αποθηκάριος που περίμενε τον διορισμό του στην ΔΕΗ, έφευγε από τις πρώτες 2 ώρες στο σπιτάκι του.

Ο γέρος περιφερειακός βάζει υποδιευθύντριες αγράμματες π....ρνες, αποκλειστικά για να τις π....δάει.

Απορώ πως κοιτιέστε στο καθρέφτη ακόμα, και με τι μούτρα βγαίνετε έξω...
Όλα τα σχολεία που είδα, με την κακη κριτικη, με αντιπροσοπευουν και μακάρι να τα άκουγα. Αφιέρωσα το χρόνο μου σε μια εταιρία που δεν αξίζει....
Θα προτιμούσα να μας έλεγαν από την αρχή ότι θα είναι εποχιακό παρά να νιώθω σιγουριά γιατί έλεγαν στην εκπαίδευση ότι δεν διώχνουν κόσμο και από το κατάστημα μου 4 άτομα πήραν δρόμο και ένας παραιτήθηκε γιατί δεν την πάλευε. Ανεντιμότητα και πίεση ενώ θα έπρεπε να υπάρχει κατανόηση εφόσον όλοι ξεκίνησαν από το 0 μέχρι να ανέβουν πιο ψηλά. Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω εκεί.
Εργάζομαι στην εταιρεία πάνω από 10 χρόνια είναι μία ανθρωποκεντρική εταιρεία με δίκαιο σύστημα αξιολόγησης .Οι ομάδα της διοίκηση με σέβεται και πάντα προσπαθεί να βρει λύση σε ότι με προβληματίζει. Άριστο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με μεγάλη οργάνωση στο σύστημα εκπαίδευσης του προσωπικού.Θα ήθελα να σταδιοδρομήσω σ'αυτή την εταιρεία για πολλά χρόνια.
Φιλικό περιβάλλον με τους συναδέλφους. Μισθός στην ώρα του.
Συχνά σπαστά ωράρια. Πολλές υπερωρίες (αρκετές άνευ αποδοχών) σε περιόδους όπως Black Friday, ίσα που φτάνουν οι ώρες να φτάσεις σπίτι να κοιμηθείς και ξαναπάς δουλειά. Τεστ κάθε μήνα απο διευθυντές και περιφεριακό, πράγμα που το κάνει μια συνεχόμενη εξεταστική με άγχος. Αμέτρητοι δείκτες που πρέπει να κηνυγάς και αν δεν τους φτάσεις σε κάνουν να νιώθεις ότι φταις ο ίδιος και σε απειλούν πολλές φορές να σε διώξουν. Σε αναγκάζουν να εγκαταστήσεις εταιρικές εφαρμογές στο προσωπικό σου που τρώνε μπαταρία.
Μισθός και δώρα στην ώρα τους
Κατά
Τα παραπάνω
4,0
Συνεπής επιχείρηση ίσως και η καλύτερη Ελληνική εταιρεία με ανταγωνιστικούς μισθούς και προοπτικές.
Σε κυνηγάνε για τους στόχους (συνήθως μη ρεαλιστικοί) με τέτοιο τρόπο που όταν δεν τους πιάνεις νομίζεις ότι φταις εσύ ή κάτι κάνεις λάθος. Συμπεριφορά διευθυντή επιεικώς απαράδεκτη για να μην γράψω κάτι άλλο. Προτιμήστε να πάτε κάπου άλλου για δουλειά αν θέλετε την ψυχική σας ηρεμία.
Σωστοί στο να εκπαιδεύουν το προσωπικό τους πολύ σωστοί επαγγελματίες
Υπάρχει σύστημα εκτάκτου προσωπικού χωρίς να είναι ξεκάθαρο αυτό και είναι πολύ περίεργο που σε ξεψαχνιζουν στις συνεντεύξεις για τόσο λίγο! Λίγα χρήματα! Πολύ ανταγωνισμός και στόχοι και ανχος για το τίποτα!!!
Όλη την ώρα να ένα ακουστικό στο αυτί και δεν μπορείς να εξυπηρετήσεις!!!!

Πολύ πίεση πίεση
Δεν υπάρχει αξιοκρατία στο κατάστημα. Μετράει μόνο το μέσο για να ανέβεις. Άσχημη συμπεριφορά και αναγωγή από τους διευθυντές του καταστήματος. Δεν θα πρότεινα την θέση πωλητή σε φίλο μου.
Εργάζομαι στην εταιρία τον τελευταίο χρόνο.
Όπως όλες οι εταιρίες έτσι και η Κωτσόβολος έχει κάποιους στόχους να πετύχει. Το μεγάλο συν της εταιρίας είναι ότι βρίσκεται πάντα δίπλα στους ανθρώπους της σε κάθε τους επαγγελματική αλλά και προσωπική δυσκολία. Αν πετύχεις τον στόχο σου επιβραβέβευσαι , αν όχι είναι εκεί για να σε βοηθήσει.

Επίσης πληρώνεσαι πάντα στην ώρα σου και όλες τις υπερωρίες που μπορεί να χρειαστεί να κάνεις.

Αν έχεις καλή επίδοση υπάρχει και η δυνατότητα για bonus.

Tέλος, για όσους ενδιαφέρονται να δουλέψουν θεωρώ ότι είναι ένα αξιοπρεπέστατο περιβάλλον με πάρα πολλές ευκαιρίες εξέλιξης.
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,1
2,4