παιδότοπος

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Εμφανίζονται και οι 7 ανασκοπήσεις

ευχάριστοπεριβάλλον.

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
όμορφος χώρος αλλά δύσκολη συνεργασία μεταξύ των συνάδελφων και των εργοδοτών.

δωρεάν γεύμα

Κατά

ελλιπής οργάνωση

Χαλαρό και ευχάριστο περιβάλλον

Πολύ καλή συνεργασία, ευχαριστώ περιβάλλον μεταξύ του εργοδότη κσι του εργαζόμενου για μια αρμόδια κ φιλική συνεργασία

Δωρεάν γεύματα

Κατά

Ασφαληση του εργαζόμενου

Αγχωτικό περιβάλλον

Ιδιαίτερα απαιτητικό και αγχωτικό περιβάλλον με υψηλό μερίδιο ευθύνης.

Στη συγκεκριμένη δουλειά μαθαίνεις να είσαι περισσότερο προσεκτικός και υπεύθυνος καθώς ασχολείσαι με παιδιά.

Το πιο ευχάριστο κομμάτι της εργασίας στο παιδότοπο ήταν η "σύνδεση" με τα παιδιά μετά από ένα σημείο και η ευχαρίστηση που νιώθαμε όλοι στη δουλειά όταν όλα κυλούσαν ομαλά και δεν δημιουργούνταν προβλήματα.

Καθόλου ωραία

Το μόνο ωραίο ήταν τα παιδιά και το γεγονό ότι έπαιζα μαζί τους,δεν μπορούσα ούτε τουαλέτα να πάω,η υπεύθυνη συνεχώς έλειπε με αποτέλεσμα να έρχεται μια υπάλληλος από την κουζίνα και να μου φωνάζει επειδή είχε νεύρα

δωρεάν γεύμα

Κατά

γενικά άσχημο περοβάλλον, δεν μπορούσα να πάω τουαλέτα, έπινα νερό και έτρωγα στο τέλος της βάρδιας ενώ υπέφερα από πονοκεφάλους λόγο του ήλιου

Είναι ευχάριστο το κλίμα γιατί έρχομαι σε επαφή με παιδία και η χαρά είναι μεγαλή

Η θέση μου ως τάμειας είναι ευχαρίστη καθώς έρχομαι σε επάφη με πελάτες και με τα παράπονα τους όπου τα αντιμετωπίζω με προσοχή.Επίσης έρχομαι σε επάφη και με τα παιδιά άφοθ πολλές φορές είμαι υπεύθυνη για την δημιουργική τους απασχόληση.

απαιτητικό περιβάλλον με πολλές ευθύνες

Μια τυπική μέρα στην δουλεία περιείχε πολλά καθήκοντα και αρμοδιότητες. Υπήρξα υπεύθυνη για 15-30 παιδιά. Έμαθα να διαχειρίζομαι στρεσσογόνες και πιεστικές καταστάσεις , να είμαι ευχάριστη και φιλική τόσο με τους πελάτες όσο και με τους συναδέλφους. Το πιο δύσκολο μέρος της δουλειάς ήταν τ ωράριο καθώς τα σαββατοκύριακα εργαζόμουν για 10-12 ώρες την ημέρα. Το πιο ευχάριστο κομμάτι ήταν η χαρά και η αγάπη που σου πρόσφεραν τα παιδιά.

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην παιδότοπος. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3,1 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
2,7 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές