φροντιστηριο ξενων γλωσσων

φροντιστηριο ξενων γλωσσων Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα7 αξιολογήσεις
Εμφανίζονται και οι 7 ανασκοπήσεις
4,0
Το παιδί μαθαίνει πως να είναι μέρος του συνόλου αλλά και πως να είναι ο εαυτός του, εξερευνώντας τον προσωπικό του τρόπο απορρόφησης της εκάστοτε νέας γνώσης.
Στη δουλειά έχω μάθει όχι μόνο την διαχείρηση μαθητών εντός και εκτός της τάξης όλων των ηλικιών και την διδασκαλία της αγγλικής εως την απόκτηση πτυχίου αλλά και εργασίες γραφείου όπως γραμματειακή δουλειά, ακαδημαικό μάνατζμεντ, εγγραφές, και επικοινωνία με τους πελάτες. Το πιο ευχαριστο κομμάτι της εργασιας ειναι η επαφη με τα παιδια και η ικανοποιηση της γνωσης που λαμβανουν στο τελος καθε ακαδημαικης χρονιας, παρα το αγχος κατα την διαρκεια.
4,0
Εξυπηρετηση πελατων,μπορω να ανταπεξελθω σε δυσκολες καταστασεις,επικοινωνιακη,πολυ ευγενικη και εχεμυθη
4,0
Παραγψγικο και χαλαρο περιβαλλον , επαφη και συνομιλια με νεα ατομα και κοινωνικο περιβαλλον
Δωρεαν Παροχη Νερου
Κατά
Υγειονομικη Καλυψη
Ελευθερία κινήσεων στο χωρο της εκπαίδευσης. Τέλεια συνεργασία με τις υπόλοιπους συναδέλφους και με την επικεφαλής. Ικανοποίηση από τη βελτίωση των μαθητών και τις επιτυχίες τους.
Ευχάριστο περιβάλλον
Κατά
Απογευματινές ώρες εργασίας, πολλή διόρθωση
4,0
Ευχαριστη εργασια λογω ενασχολησης με παιδια διαφορων ηλικιων
4,0
Μια τυπικη ημερα στην δουλεια ξεκινα με γρηγορους ρυθμους και με προθυμια για την διεκπαιρεωση τον καθηκοντων μου . Αν εμαθα κατι σε αυτο το ποστο ειναι πως με καλη διαθεση , ορεξη για δουλεια και υπομονη θα εχω ικανοποιητικα αποτελεσματα . Στο διαστημα της διανομης των φυλλαδιων συνεργαστικα με καλα ατομα και υπηρχε επικοινωνια . Το ποιο δυσκολο μερος της δουλειας ειναι οι καιρικες συνθηκες . Το ποιο πιο ευχαριστο κομματι της δουλειας ειναι η συναναστροφη με τον κοσμο .
Πληρωμη αυθημερον
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην φροντιστηριο ξενων γλωσσων. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
φροντιστηριο ξενων γλωσσων Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία