AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Εμφανίζονται και οι 11 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Ότι χειρότερο
Εργάτης αποθηκης (Πρώην Υπάλληλος) –  Σίνδος, Κεντρική Μακεδονία6 Νοεμβρίου 2019
Εργάστηκα πριν χρόνια κ συγκεκριμένα από το 2008 έως το 2012 στη συγκεκριμένη εταιρεία. Η θεση μου ήταν αποθηκάριος στις αποθήκες της Σινδου.Οτι χειρότερο κ σαν εργασιακό περιβάλλον κ σαν άνθρωποι. Κλικες, συμπάθειες-αντιπάθειες, πίεση κ καθημερινό άγχος. Για να καταλάβετε μαζευονταν οι συντονιστές picking μαζί με τον προϊστάμενο στο γραφείο για να δουν σε ποιον θα δώσουν τα μπόνους κάθε φορά, ποιος θα πάρει τις καλύτερες παραγγελίες ώστε να φτάσει στο στόχο κλπ κλπ. Άνθρωποι χαμηλοτατου επιπέδου που ενώ τους ειχαν για διώξιμο, όταν αγόρασε τις αποθήκες ο ΑΒ, τους κράτησαν κ έκαναν ότι ήθελαν μέσα εκεί.Γέμισαν την αποθήκη με πακιστανους κ γενικά με αλλοδαπους προκειμένου να διώξουν όλους εμάς που ειμασταν χρόνια επειδή έτσι τους καπνισε. Καθημερινες απειλές, πίεση ώστε να φτάσεις το στόχο ειδάλλως απόλυση. Μια μέρα Ν αργούσες ένα δίλεπτο σου έκοβαν μπόνους κ επιδομα παρουσίας. Μακριά απ αυτούς.
Κανενα
Κατά
Άσχημο εργασιακό περιβάλλον, πίεση, άγχος, Κλικες με προεξαρχοντες τους προισταμενους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Οτι χειροτερο
Εργατοτεχνιτης (Πρώην Υπάλληλος) –  Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα15 Σεπτεμβρίου 2019
Παιδια μακρια.εργαστηκα 10 χρονια.συνθήκες εργασίας οι χειροτερες που μπορειτε να βρείτε.επίπεδο υπευθυνων πολυ χαμηλο.βρισημο κ προσβολη.εγω ημουν στις αποθηκες στα οινοφυτα ψυγεια.μισθος γιααυτα που εκανα τιπτα.800 ευρω.οσο για το μπονους το πιο μεγαλο παραμυθι.δεν το παιρνει κανεις εκτος απο τα δικα τους παιδια...
Τιποτα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 6ΌχιΑναφορά
Απαράδεκτο περιβάλλον εργασίας
Ταμείο (Πρώην Υπάλληλος) –  Σαντορίνη, Νότιο Αιγαίο3 Μαΐου 2019
Εργάστηκα σε φραντσαιζ της Σαντορίνης.Ταμειο και τυροκομικά. Το χειρότερο ήταν η συμπεριφορά των προϊσταμένων, παλιών συναδέρφων.Προσβολες και φοβερό bulling.Για να μην μιλήσω για τη ρουφιανια....Από όλους για τους παντες ανεξαιρετως.Πολυ χαμηλό επίπεδο συνεργασίας,
και κυρίως από τους ιδιοκτήτες του καταστήματος συμπεριφορά τρίτου ραιχ.Ρεποο δίνουν ένα το μήνα με το ζόρι.Υποτιθεται δουλεύεις εξαημερο. Μισθός για γέλια.Μεσα σε ένα καλοκαίρι παραιτήθηκαν πάνω από 20 άτομα, ανάμεσα τους και εγω.οση ανάγκη από εργασία και να έχετε μην πάτε.ειναι χάσιμο χρόνου.
Κανενα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 22ΌχιΑναφορά
Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός
Ψυγείο (Πρώην Υπάλληλος) –  Μεγκα Μακεδονία16 Μαρτίου 2019
Μακριά από την εν λόγω εταιρία
Ήμουν 3 χρόνια και το μόνο που έβλεπα να γινόταν ήταν απαξίωση απειλείς ανχος και απολύσεις όσων δεν ήταν κουμπάρου γνωστού βύσματα
Μόνο αυτοί εξελισσόταν στη. Εταιρία αυτή
Μην βλέπετε την εξηπηρετηση και τα χαμόγελα
Ρωτήστε τους υπαλλήλους τη ζόρι τραβάνε
Μισθός στην ώρα
Κατά
Στελέχη διευθυντές που νομίζουν έχουν θέση
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 31ΌχιΑναφορά
ΕΝΑ Βόλου μακριά για να εχεις την υγεία σου
ΕΝΑ βολου (Τωρινός υπάλληλος) –  Βολος2 Φεβρουαρίου 2019
Παιδια μακρια.Διαβάστε κάθε αξιολόγηση δεν είναι τυχαία. Είναι ακριβός όπως τα διαβάζεται. Τρελές ώρες εργασίας χωρίς να πληρώνεσαι αυτά που δουλεύεις,ξεχνάς σπίτι, οικογένεια, παιδιά. Ειρωνεία από τους υπεύθυνους, το μαγαζί το έχουν κάνει οικογενειακό πλέον, ένα μάτσο χάλια. Κάθε μέρα τα νεύρα στο έπακρο. Σου τρελενουν το κεφάλι σου ρουφάνε την αξιοπρέπεια. Πάτε και θα με θυμηθείτε. Και μακριά από τα άτομα που έχουν χρόνια μέσα. Από λεφτά ΣΚΑΤΑ τίποτα σε ξεφτιλίζουν. Άδειες ούτε να το σκέφτεσαι. Απαιτήσεις ρε φίλε λέμε τρελές όμως.
Χαχαχα πηγαίνετε και θα δείτε
Κατά
Άδειες, λεφτά, ο κόσμος, τα παντα, θα σου λείψει η οικογένεια
μακρια απο τα ΑΒ Ζακύνθου
υπαλληλος τυποποιημένων τροφιμων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ζάκυνθος, Ιόνια Νησιά27 Φεβρουαρίου 2018
Ότι χειρότερο έχω συναντήσει εργασιακά. Μηδενική οργάνωση, παράλογες απαιτήσεις και άνευ λόγου πίεση, προισταμενοι και διευθυντές με συμπεριφορά τραμπουκων, καμια ευκαιρία εξελιξης. Καψώνια, ψυχολογικός πόλεμος και όλα αυτά από ανθρώπους που είναι ασχετοι και το παίζουν σχετικοι. Μέσα σε ένα τοξικο περιβάλλον που κυριαρχεί το σοι. Βολεμένα τα δικά τους παιδιά και οι υπόλοιποι σκλαβοι. Έως το 2016 τα καταστήματα της ζακυνθου ήταν franchise. Μετά εξαγοραστηκαν από την μητρικη εταιρία και έγιναν εταιρικά και ακολούθησαν όλα τα παραπάνω. Ενδεικτικά μέσα σε ένα χρόνο κατάφεραν να ρίξουν τον τζίρο των καταστημάτων σχεδόν 50% με τους ερασιτεχνικούς χειρισμούς τους. Όλοι οι παλιοί υπάλληλοι αποχώρισαν με παραίτηση. Τώρα ψάχνουν άτομα να βρουν και δεν βρίσκουν. Γιατί το νησί έχει μάθει τι γίνεται εκεί μέσα. Παράδειγμα προς αποφυγή.
απολυτως τιποτα
Κατά
ωραρια, πιεση, αναρμοστη συμπεριφορά, μηδενικη οργάνωση, καμια ευκαιρια εξέλιξης
Φοβερο αγχος
υπαλληλος καταστηματος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική22 Ιουλίου 2017
Η εταιρια στα πλαισια της αναπτυξης μειωνει το προσωπικο και τα εναπομειναντα μελη εκτελουν επιπλεον εργασιες που δεν ειναι στην αρμοδιοτητα τους.Και ειδικα στους 4 ωρους η πιεση ειναι ασφυκτικη.Οσον αφορα την εξελιξη διαφενεται αλλα μονο αν υπαρχει καποιος αλλος να την στηριξει ,αλλιως ειναι πολυ μακροπροθεσμη και αναμφιβολη.Στα συν ειναι η σταθεροτητα της πληρωμης και ολων των επιπλεων ωρων εργασιας,οι οποιες βεβαια δεν πληρωνονται καλα.
Great place to work.
Butcher (Τωρινός υπάλληλος) –  GREECE16 Ιουλίου 2017
A great environment with people that really appreciated your job. A really caring management ready to solve any problems you have. Private insurance for employees and their families and also a company that really cares about people who are in need.
Private insurance.
Κατά
Low salary due to crisis.
unorganized moderators
Goods Receiver (Τωρινός υπάλληλος) –  Thessaloniki14 Φεβρουαρίου 2017
So many hours of work and they don't know where to sent me.
So many things to do, but all together.
a lot of stress and no communication with coordinators
free lunch
Κατά
8 - 11 hours
A day at work
Logistics-Warehouse Employee (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, GR7 Ιουνίου 2013
• Personal Assistant.
• Acting as a receipt and dispatch manager.
• Recruiting and training staff.
free sandwich
Κατά
low temperatures
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην AB Vasilopoulos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,7

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας