Αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της AB Vasilopoulos

Απαράδεκτο περιβάλλον εργασίας
Ταμείο (Πρώην Υπάλληλος) –  Σαντορίνη, Νότιο Αιγαίο3 Μαΐου 2019
Εργάστηκα σε φραντσαιζ της Σαντορίνης.Ταμειο και τυροκομικά. Το χειρότερο ήταν η συμπεριφορά των προϊσταμένων, παλιών συναδέρφων.Προσβολες και φοβερό bulling.Για να μην μιλήσω για τη ρουφιανια....Από όλους για τους παντες ανεξαιρετως.Πολυ χαμηλό επίπεδο συνεργασίας,
και κυρίως από τους ιδιοκτήτες του καταστήματος συμπεριφορά τρίτου ραιχ.Ρεποο δίνουν ένα το μήνα με το ζόρι.Υποτιθεται δουλεύεις εξαημερο. Μισθός για γέλια.Μεσα σε ένα καλοκαίρι παραιτήθηκαν πάνω από 20 άτομα, ανάμεσα τους και εγω.οση ανάγκη από εργασία και να έχετε μην πάτε.ειναι χάσιμο χρόνου.
Κανενα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 32ΌχιΑναφορά

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Ασυστολο αγχος και ειρωνικη αντιμετωπιση.
ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  ΔΕΛΦΩΝ6 Νοεμβρίου 2019
Παρα πολυ λιγα λεφτα για εναν τοσο μεγαλο ομιλο,αγχος χωρις λογο και ειρωνικη αντιμετωπιση απο τα διοικητικα στελεχη.
Τιποτα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 10ΌχιΑναφορά
Ότι χειρότερο
Εργάτης αποθηκης (Πρώην Υπάλληλος) –  Σίνδος, Κεντρική Μακεδονία6 Νοεμβρίου 2019
Εργάστηκα πριν χρόνια κ συγκεκριμένα από το 2008 έως το 2012 στη συγκεκριμένη εταιρεία. Η θεση μου ήταν αποθηκάριος στις αποθήκες της Σινδου.Οτι χειρότερο κ σαν εργασιακό περιβάλλον κ σαν άνθρωποι. Κλικες, συμπάθειες-αντιπάθειες, πίεση κ καθημερινό άγχος. Για να καταλάβετε μαζευονταν οι συντονιστές picking μαζί με τον προϊστάμενο στο γραφείο για να δουν σε ποιον θα δώσουν τα μπόνους κάθε φορά, ποιος θα πάρει τις καλύτερες παραγγελίες ώστε να φτάσει στο στόχο κλπ κλπ. Άνθρωποι χαμηλοτατου επιπέδου που ενώ τους ειχαν για διώξιμο, όταν αγόρασε τις αποθήκες ο ΑΒ, τους κράτησαν κ έκαναν ότι ήθελαν μέσα εκεί.Γέμισαν την αποθήκη με πακιστανους κ γενικά με αλλοδαπους προκειμένου να διώξουν όλους εμάς που ειμασταν χρόνια επειδή έτσι τους καπνισε. Καθημερινες απειλές, πίεση ώστε να φτάσεις το στόχο ειδάλλως απόλυση. Μια μέρα Ν αργούσες ένα δίλεπτο σου έκοβαν μπόνους κ επιδομα παρουσίας. Μακριά απ αυτούς.
Κανενα
Κατά
Άσχημο εργασιακό περιβάλλον, πίεση, άγχος, Κλικες με προεξαρχοντες τους προισταμενους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 15ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην AB Vasilopoulos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,7

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας