Αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της AB Vasilopoulos

ΕΝΑ Βόλου μακριά για να εχεις την υγεία σου
ΕΝΑ βολου (Τωρινός υπάλληλος) –  Βολος2 Φεβρουαρίου 2019
Παιδια μακρια.Διαβάστε κάθε αξιολόγηση δεν είναι τυχαία. Είναι ακριβός όπως τα διαβάζεται. Τρελές ώρες εργασίας χωρίς να πληρώνεσαι αυτά που δουλεύεις,ξεχνάς σπίτι, οικογένεια, παιδιά. Ειρωνεία από τους υπεύθυνους, το μαγαζί το έχουν κάνει οικογενειακό πλέον, ένα μάτσο χάλια. Κάθε μέρα τα νεύρα στο έπακρο. Σου τρελενουν το κεφάλι σου ρουφάνε την αξιοπρέπεια. Πάτε και θα με θυμηθείτε. Και μακριά από τα άτομα που έχουν χρόνια μέσα. Από λεφτά ΣΚΑΤΑ τίποτα σε ξεφτιλίζουν. Άδειες ούτε να το σκέφτεσαι. Απαιτήσεις ρε φίλε λέμε τρελές όμως.
Χαχαχα πηγαίνετε και θα δείτε
Κατά
Άδειες, λεφτά, ο κόσμος, τα παντα, θα σου λείψει η οικογένεια

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Οτι χειροτερο
Εργατοτεχνιτης (Πρώην Υπάλληλος) –  Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα15 Σεπτεμβρίου 2019
Παιδια μακρια.εργαστηκα 10 χρονια.συνθήκες εργασίας οι χειροτερες που μπορειτε να βρείτε.επίπεδο υπευθυνων πολυ χαμηλο.βρισημο κ προσβολη.εγω ημουν στις αποθηκες στα οινοφυτα ψυγεια.μισθος γιααυτα που εκανα τιπτα.800 ευρω.οσο για το μπονους το πιο μεγαλο παραμυθι.δεν το παιρνει κανεις εκτος απο τα δικα τους παιδια...
Τιποτα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Απαράδεκτο περιβάλλον εργασίας
Ταμείο (Πρώην Υπάλληλος) –  Σαντορίνη, Νότιο Αιγαίο3 Μαΐου 2019
Εργάστηκα σε φραντσαιζ της Σαντορίνης.Ταμειο και τυροκομικά. Το χειρότερο ήταν η συμπεριφορά των προϊσταμένων, παλιών συναδέρφων.Προσβολες και φοβερό bulling.Για να μην μιλήσω για τη ρουφιανια....Από όλους για τους παντες ανεξαιρετως.Πολυ χαμηλό επίπεδο συνεργασίας,
και κυρίως από τους ιδιοκτήτες του καταστήματος συμπεριφορά τρίτου ραιχ.Ρεποο δίνουν ένα το μήνα με το ζόρι.Υποτιθεται δουλεύεις εξαημερο. Μισθός για γέλια.Μεσα σε ένα καλοκαίρι παραιτήθηκαν πάνω από 20 άτομα, ανάμεσα τους και εγω.οση ανάγκη από εργασία και να έχετε μην πάτε.ειναι χάσιμο χρόνου.
Κανενα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 17ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην AB Vasilopoulos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,9

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας