Αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της AB Vasilopoulos

Φοβερο αγχος
υπαλληλος καταστηματος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική22 Ιουλίου 2017
Η εταιρια στα πλαισια της αναπτυξης μειωνει το προσωπικο και τα εναπομειναντα μελη εκτελουν επιπλεον εργασιες που δεν ειναι στην αρμοδιοτητα τους.Και ειδικα στους 4 ωρους η πιεση ειναι ασφυκτικη.Οσον αφορα την εξελιξη διαφενεται αλλα μονο αν υπαρχει καποιος αλλος να την στηριξει ,αλλιως ειναι πολυ μακροπροθεσμη και αναμφιβολη.Στα συν ειναι η σταθεροτητα της πληρωμης και ολων των επιπλεων ωρων εργασιας,οι οποιες βεβαια δεν πληρωνονται καλα.

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Οτι χειροτερο
Εργατοτεχνιτης (Πρώην Υπάλληλος) –  Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα15 Σεπτεμβρίου 2019
Παιδια μακρια.εργαστηκα 10 χρονια.συνθήκες εργασίας οι χειροτερες που μπορειτε να βρείτε.επίπεδο υπευθυνων πολυ χαμηλο.βρισημο κ προσβολη.εγω ημουν στις αποθηκες στα οινοφυτα ψυγεια.μισθος γιααυτα που εκανα τιπτα.800 ευρω.οσο για το μπονους το πιο μεγαλο παραμυθι.δεν το παιρνει κανεις εκτος απο τα δικα τους παιδια...
Τιποτα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Απαράδεκτο περιβάλλον εργασίας
Ταμείο (Πρώην Υπάλληλος) –  Σαντορίνη, Νότιο Αιγαίο3 Μαΐου 2019
Εργάστηκα σε φραντσαιζ της Σαντορίνης.Ταμειο και τυροκομικά. Το χειρότερο ήταν η συμπεριφορά των προϊσταμένων, παλιών συναδέρφων.Προσβολες και φοβερό bulling.Για να μην μιλήσω για τη ρουφιανια....Από όλους για τους παντες ανεξαιρετως.Πολυ χαμηλό επίπεδο συνεργασίας,
και κυρίως από τους ιδιοκτήτες του καταστήματος συμπεριφορά τρίτου ραιχ.Ρεποο δίνουν ένα το μήνα με το ζόρι.Υποτιθεται δουλεύεις εξαημερο. Μισθός για γέλια.Μεσα σε ένα καλοκαίρι παραιτήθηκαν πάνω από 20 άτομα, ανάμεσα τους και εγω.οση ανάγκη από εργασία και να έχετε μην πάτε.ειναι χάσιμο χρόνου.
Κανενα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 17ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην AB Vasilopoulos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,9

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας