Αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της AB Vasilopoulos

μακρια απο τα ΑΒ Ζακύνθου
υπαλληλος τυποποιημένων τροφιμων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ζάκυνθος, Ιόνια Νησιά27 Φεβρουαρίου 2018
Ότι χειρότερο έχω συναντήσει εργασιακά. Μηδενική οργάνωση, παράλογες απαιτήσεις και άνευ λόγου πίεση, προισταμενοι και διευθυντές με συμπεριφορά τραμπουκων, καμια ευκαιρία εξελιξης. Καψώνια, ψυχολογικός πόλεμος και όλα αυτά από ανθρώπους που είναι ασχετοι και το παίζουν σχετικοι. Μέσα σε ένα τοξικο περιβάλλον που κυριαρχεί το σοι. Βολεμένα τα δικά τους παιδιά και οι υπόλοιποι σκλαβοι. Έως το 2016 τα καταστήματα της ζακυνθου ήταν franchise. Μετά εξαγοραστηκαν από την μητρικη εταιρία και έγιναν εταιρικά και ακολούθησαν όλα τα παραπάνω. Ενδεικτικά μέσα σε ένα χρόνο κατάφεραν να ρίξουν τον τζίρο των καταστημάτων σχεδόν 50% με τους ερασιτεχνικούς χειρισμούς τους. Όλοι οι παλιοί υπάλληλοι αποχώρισαν με παραίτηση. Τώρα ψάχνουν άτομα να βρουν και δεν βρίσκουν. Γιατί το νησί έχει μάθει τι γίνεται εκεί μέσα. Παράδειγμα προς αποφυγή.
απολυτως τιποτα
Κατά
ωραρια, πιεση, αναρμοστη συμπεριφορά, μηδενικη οργάνωση, καμια ευκαιρια εξέλιξης

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Οτι χειροτερο
Εργατοτεχνιτης (Πρώην Υπάλληλος) –  Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα15 Σεπτεμβρίου 2019
Παιδια μακρια.εργαστηκα 10 χρονια.συνθήκες εργασίας οι χειροτερες που μπορειτε να βρείτε.επίπεδο υπευθυνων πολυ χαμηλο.βρισημο κ προσβολη.εγω ημουν στις αποθηκες στα οινοφυτα ψυγεια.μισθος γιααυτα που εκανα τιπτα.800 ευρω.οσο για το μπονους το πιο μεγαλο παραμυθι.δεν το παιρνει κανεις εκτος απο τα δικα τους παιδια...
Τιποτα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Απαράδεκτο περιβάλλον εργασίας
Ταμείο (Πρώην Υπάλληλος) –  Σαντορίνη, Νότιο Αιγαίο3 Μαΐου 2019
Εργάστηκα σε φραντσαιζ της Σαντορίνης.Ταμειο και τυροκομικά. Το χειρότερο ήταν η συμπεριφορά των προϊσταμένων, παλιών συναδέρφων.Προσβολες και φοβερό bulling.Για να μην μιλήσω για τη ρουφιανια....Από όλους για τους παντες ανεξαιρετως.Πολυ χαμηλό επίπεδο συνεργασίας,
και κυρίως από τους ιδιοκτήτες του καταστήματος συμπεριφορά τρίτου ραιχ.Ρεποο δίνουν ένα το μήνα με το ζόρι.Υποτιθεται δουλεύεις εξαημερο. Μισθός για γέλια.Μεσα σε ένα καλοκαίρι παραιτήθηκαν πάνω από 20 άτομα, ανάμεσα τους και εγω.οση ανάγκη από εργασία και να έχετε μην πάτε.ειναι χάσιμο χρόνου.
Κανενα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 17ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην AB Vasilopoulos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,9

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας