Αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της AB Vasilopoulos

μακρια απο τα ΑΒ Ζακύνθου
υπαλληλος τυποποιημένων τροφιμων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ζάκυνθος, Ιόνια Νησιά27 Φεβρουαρίου 2018
Ότι χειρότερο έχω συναντήσει εργασιακά. Μηδενική οργάνωση, παράλογες απαιτήσεις και άνευ λόγου πίεση, προισταμενοι και διευθυντές με συμπεριφορά τραμπουκων, καμια ευκαιρία εξελιξης. Καψώνια, ψυχολογικός πόλεμος και όλα αυτά από ανθρώπους που είναι ασχετοι και το παίζουν σχετικοι. Μέσα σε ένα τοξικο περιβάλλον που κυριαρχεί το σοι. Βολεμένα τα δικά τους παιδιά και οι υπόλοιποι σκλαβοι. Έως το 2016 τα καταστήματα της ζακυνθου ήταν franchise. Μετά εξαγοραστηκαν από την μητρικη εταιρία και έγιναν εταιρικά και ακολούθησαν όλα τα παραπάνω. Ενδεικτικά μέσα σε ένα χρόνο κατάφεραν να ρίξουν τον τζίρο των καταστημάτων σχεδόν 50% με τους ερασιτεχνικούς χειρισμούς τους. Όλοι οι παλιοί υπάλληλοι αποχώρισαν με παραίτηση. Τώρα ψάχνουν άτομα να βρουν και δεν βρίσκουν. Γιατί το νησί έχει μάθει τι γίνεται εκεί μέσα. Παράδειγμα προς αποφυγή.
απολυτως τιποτα
Κατά
ωραρια, πιεση, αναρμοστη συμπεριφορά, μηδενικη οργάνωση, καμια ευκαιρια εξέλιξης

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για AB Vasilopoulos

Αριστο κλίμα ευχάριστη εργασία
Αποθήκη (Πρώην Υπάλληλος) –  Π.φαληρο10 Φεβρουαρίου 2020
ως πλέον 7χρονια συνεργασίας με την αλυσίδα σούπερ μάρκετ A.B Βασιλόπουλος και στον χώρο της παραλαβής και αποθηκαριος ήταν μια ευχάριστη απασχόληση
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Ασυστολο αγχος και ειρωνικη αντιμετωπιση.
ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  ΔΕΛΦΩΝ6 Νοεμβρίου 2019
Παρα πολυ λιγα λεφτα για εναν τοσο μεγαλο ομιλο,αγχος χωρις λογο και ειρωνικη αντιμετωπιση απο τα διοικητικα στελεχη.
Τιποτα
Κατά
Ολα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 10ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην AB Vasilopoulos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας

AB Vasilopoulos Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία