Alouette Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 11 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 17 ανασκοπήσεις
Very poor Management Culture
Μέτριο περιβάλλον εργασίας, πολύ μεγάλος φόρτος εργασίας πέραν του ωραρίου, άσχημη συμπεριφορά από το management της εταιρίας
Πολυ θετικό κλιμα
Ειναι πολυ καλή εταιρεία για όποιον θέλει πραγματικά να δουλέψει και να εξελιχθεί. Προσφέρονται πολλές ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης και οι περισσότεροι είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν! Φυσικά υπάρχει πίεση κάποιες φορές, κάτι που συμβαίνει σε όλες τις εταιρίες λιανικής.
Θετικό κλίμα και σωστή αξιολογηση
Κομπλεξικοί άνθρωποι
Κομπλεξικοί άνθρωποι που απλά θέλουν να μειώνουν τους γυρω τους για να ανεβαίνουν αυτοι! Κλίκες που τρώνε τους αξιοπρεπείς που δεν θέλουν να αναμειχθούν!Υποχρεωτικό 9ωρο χωρίς αλλαγή στο μισθό!Παράλογες συμπεριφορές χωρίς σωστη συνεργασία και αναληψη ευθυνών!
Μακριά...
Ανταγωνισμός χωρίς λόγο. Παράλογες καταστάσεις. 9 μιση ώρες εργασίας χωρίς να τις πληρώνεται ο εργαζομενος και οι ιδιοκτήτες συμπεριφέρονται σαν να είσαι κτήμα τους με τους χειρότερους τρόπους.
typical workday
Everyday I worked 8 hours without break or lunch.
I didn't learn anything important.

The hardest part of the job was the morning opening of the shop.They have the worst management
Μακριά!!!
Είχα ξεκινήσει να στήνω το μαγαζί μαζί με τις υπόλοιπες υπαλλήλους..χωρίς να έχω υπογράψει σύμβαση εργασίας.Δουλευαμε όλη την ημέρα σαν εργάτες οικοδομής, και μετά από δυο εβδομάδες αμέσως μετά τα εγκαίνια, υπόγραψα τη σύμβαση και την ίδια μερα απολύθηκα χωρίς να έχω εργαστεί σαν πωλήτρια ακόμα.Με λίγα λόγια ήθελαν εργάτη να στήσει το μαγαζί τους χωρίς να τον πληρώσουν!Οτι χειρότερο έχω ζήσει από συμπεριφορά!
Μην πατε!!!!
Ότι χειρότερο έχω ζήσει ....Το παίζουν υπεύθυνοι κάποιοι εκεί μέσα ενώ δε ξέρουν τι τους γίνεται ...σε βάζουν να δουλέψεις υπερωρίες που ποτέ δε θα τις πληρωθείς ... Νομίζουν ότι θα κάθεσαι γιατί υπάρχει ανεργία ...
τπτ .
Κατά
χαμηλός μισθός ... αγράμματοι κομπλεξικοι ανθρώπου
Μηδενικός έλεγχος, χαμηλός μισθός, ειρωνική συμπεριφορά
Ειρωνική συμπεριφορά από τις δήθεν υπεύθυνες που νομίζουν ότι είναι διευθύντριες των καταστημάτων.
Μηδενικός έλεγχος σε όλους τους πωλητές, ώστε να δούνε ποιοι είναι όντως στο κατάστημα ή κάνουν βόλτες.

Απαράδεκτη μισθοδοσία, κανένα διάλειμμα.
Ασχημο κλιμα
Ασχημο κλιμα σχεδον καθημερινα...Ανθρωποι κομπλεξικοι και ανικανοι και management ανυπαρκτο πλεον..
Χαλαρο περιβαλλον
Ευχαριστο περιβαλλον,συνεννοηση στο ωραριο της καθε υπαλληλου,παραγωγικο περιβαλλον και καλοι εργοδοτες
Δυσκολο και αγχωτικό περιβαλλον
Αν αντεχεις να ακους μπινελικια να φευγουν απο δω και απο κει, να παίρνεις 400 ευρω και να δουλεύεις καθε μερα 10ωρες τουλαχιστον, τότε ειναι η δουλεια για σενα. Κανενας σεβασμος στον εργαζόμενο. Για κατούρημα θες να πας και στο μετρανε οτι αποφευγεις να κανεις δουλειά. Ντροπη (δεν υπαρχει η λέξη αυτη στο λεξιλογιο τους).
Πρόσληψη πρωτη μερα
Κατά
Αυτα που εγραψα στην κριτική
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Alouette
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Alouette. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,6
2,4