Alouette

Alouette Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 15 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 21 ανασκοπήσεις
Διοίκηση
Μέτριο περιβάλλον εργασίας, πολύ μεγάλος φόρτος εργασίας πέραν του ωραρίου, άσχημη συμπεριφορά από το management της εταιρίας
Διοίκηση
Δούλευα στην εταιρία για 3 χρόνια. Η αντιμετώπιση απο τους συνεργάτες μου ήταν πολύ καλη. Όλα αυτα τα χρόνια εξελίχθηκα και έμαθα πολλά νέα πράγματα, όπως και πώς να συνεργάζομαι με πολλούς διαφορετικούς ανθρώπους. Η διεύθυνση ξέρει πολύ καλά τι σημαίνει "επιχειρείν" και για αυτό είμαι πού περίφανη που υπήρξα μέλος της οικογένειας Alouette.
Διοίκηση
Η εταιρεία έχει πολλά να προσφέρει σε όποιον θέλει να ασχοληθεί με τον κόσμο της ένδυσης, τησ μόδας και του εμπορίου. Το management δίνει την ευκαιρία στους νέους υπαλλήλους να δείξουν τις δυνατότητές τους και το κυριότερο πλεονέκτημα είναι ότι αξιολογούνται και πληρώνονται αντάξια των ικανοτήτων τους. Θα πρότεινα σίγουρα την Alouette σε κάποιον που θέλει να πάρει γνώσεις σε όλους τους τομείς και να κάνει καριέρα.
Ωραίο περιβάλλον, κλίμα συνεργασίας
Διοίκηση
Ψυχοπαθης υποδιεθυντησ.Αφεντικο που ειναι στην αρχη αλτσχάιμερ.Αλλα σου λεει να κανεις ο ενας αλλα ο αλλοσ.Καθε μερα βαζουν διαφορετικες προτεραιότητες στην δουλεια με αποτελεσμα να νην γίνεται τιποτα ολα στη μεση.9 Ωρο υποχρεωτικο οπως εχουν πει και οι αλλοι.Το επιδομα καλοκαιριού στο δινουν τα χριστούγεννα!!!.Το υπογειο με τα ρουχα ειναι γεμάτο κατσαρίδεσ.Καθαριστριες δεν υπαρχουν.Αν ειστε λιγο αναίσθητος θα περάσετε καλα εγω τρια χρονια περασα τελεια.Γελουσα με τα χαλια τους και τις βλακείες που λέγανε καθε μέρα.Θα μου λείψει το τσίρκο τους.
Διοίκηση
Αν κοιτάζεις να κάνεις σωστά την δουλειά σου και είσαι ηπιον τονων τότε δεν κάνεις για αυτήν την εταιρία. Μόνο όσοι κουτσομπολευουν, γλύφουν και είναι κακοπροαιρετοι ταιριάζουν σε αυτήν. Άσχημο κλίμα, πολλές ώρες, μηδέν εξέλιξη, παράλογες συμπεριφορές.
Διοίκηση
Ειναι πολυ καλή εταιρεία για όποιον θέλει πραγματικά να δουλέψει και να εξελιχθεί. Προσφέρονται πολλές ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης και οι περισσότεροι είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν! Φυσικά υπάρχει πίεση κάποιες φορές, κάτι που συμβαίνει σε όλες τις εταιρίες λιανικής.
Θετικό κλίμα και σωστή αξιολογηση
Διοίκηση
Κομπλεξικοί άνθρωποι που απλά θέλουν να μειώνουν τους γυρω τους για να ανεβαίνουν αυτοι! Κλίκες που τρώνε τους αξιοπρεπείς που δεν θέλουν να αναμειχθούν!Υποχρεωτικό 9ωρο χωρίς αλλαγή στο μισθό!Παράλογες συμπεριφορές χωρίς σωστη συνεργασία και αναληψη ευθυνών!
Διοίκηση
Ανταγωνισμός χωρίς λόγο. Παράλογες καταστάσεις. 9 μιση ώρες εργασίας χωρίς να τις πληρώνεται ο εργαζομενος και οι ιδιοκτήτες συμπεριφέρονται σαν να είσαι κτήμα τους με τους χειρότερους τρόπους.
Διοίκηση
Everyday I worked 8 hours without break or lunch. I didn't learn anything important. The hardest part of the job was the morning opening of the shop.They have the worst management
Διοίκηση
Είχα ξεκινήσει να στήνω το μαγαζί μαζί με τις υπόλοιπες υπαλλήλους..χωρίς να έχω υπογράψει σύμβαση εργασίας.Δουλευαμε όλη την ημέρα σαν εργάτες οικοδομής, και μετά από δυο εβδομάδες αμέσως μετά τα εγκαίνια, υπόγραψα τη σύμβαση και την ίδια μερα απολύθηκα χωρίς να έχω εργαστεί σαν πωλήτρια ακόμα.Με λίγα λόγια ήθελαν εργάτη να στήσει το μαγαζί τους χωρίς να τον πληρώσουν!Οτι χειρότερο έχω ζήσει από συμπεριφορά!
Διοίκηση
Ότι χειρότερο έχω ζήσει ....Το παίζουν υπεύθυνοι κάποιοι εκεί μέσα ενώ δε ξέρουν τι τους γίνεται ...σε βάζουν να δουλέψεις υπερωρίες που ποτέ δε θα τις πληρωθείς ... Νομίζουν ότι θα κάθεσαι γιατί υπάρχει ανεργία ...
τπτ .
Κατά
χαμηλός μισθός ... αγράμματοι κομπλεξικοι ανθρώπου
Διοίκηση
Ειρωνική συμπεριφορά από τις δήθεν υπεύθυνες που νομίζουν ότι είναι διευθύντριες των καταστημάτων. Μηδενικός έλεγχος σε όλους τους πωλητές, ώστε να δούνε ποιοι είναι όντως στο κατάστημα ή κάνουν βόλτες. Απαράδεκτη μισθοδοσία, κανένα διάλειμμα.
Διοίκηση
Ασχημο κλιμα σχεδον καθημερινα...Ανθρωποι κομπλεξικοι και ανικανοι και management ανυπαρκτο πλεον..
Διοίκηση
Ευχαριστο περιβαλλον,συνεννοηση στο ωραριο της καθε υπαλληλου,παραγωγικο περιβαλλον και καλοι εργοδοτες
Διοίκηση
Αν αντεχεις να ακους μπινελικια να φευγουν απο δω και απο κει, να παίρνεις 400 ευρω και να δουλεύεις καθε μερα 10ωρες τουλαχιστον, τότε ειναι η δουλεια για σενα. Κανενας σεβασμος στον εργαζόμενο. Για κατούρημα θες να πας και στο μετρανε οτι αποφευγεις να κανεις δουλειά. Ντροπη (δεν υπαρχει η λέξη αυτη στο λεξιλογιο τους).
Πρόσληψη πρωτη μερα
Κατά
Αυτα που εγραψα στην κριτική
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Alouette
  1. Αξιολογήσεις εργαζομένων