Club Med

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία
Ελλάδα11 αξιολογήσεις

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 11 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 1.377 ανασκοπήσεις

Διασκέδαση κ εργασία μαζί

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Ήταν μια μοναδική εμπειρία, εργάστηκα για αρκετά χρόνια στο ξενοδοχείο της Κω, στο τμήμα της μπουτικ κ ειχα άψογη συνεργασία με GM κ GO!

Αδαής σεφ και άπειρες υπερωρίες

Είχα συμφωνία για δικό μου δωμάτιο και 5ημερη εργασία με 7ωρο , τελικά πήγα εκεί και είχα συγκάτοικο (οκ ,σιγά ήταν μια χαρά παιδί ) . Δούλευα από της 6 το πρωί έως της 11 το βράδυ και 6/7 . Το κλίμα ήταν χάλια ,ο σεφ ήταν ο χειρότερος τύπος που έχω γνωρίσει ,ένας Γάλλος βλάκας που δεν ήξερε καν να κόβει ( πήγε να μου δείξει και δεν τα κατάφερε) , και είχε και ρατσιστική συμπεριφορά ( όπως και άλλοι Γάλλοι εκεί μέσα ) απέναντι σε μένα και σε όλους τους Έλληνες! Επίσης να μην σχολιάσω το γεγονός ότι μας έβαζε 1 ώρα υπερωρία την ημέρα και αυτό χαριστικα.Τελος , προτείνω να πάτε εκεί αφού κάνετε τις εξής ερωτήσεις 1)είναι Γάλλος σεφ ; Και να ξέρετε γαλλικά για να μην λένε λόγια πίσω από την πλάτη σας .

Δωρεάν γεύμα από τον μπουφέ, δωρεάν ποτά και καλή διαμονή

Κατά

Δεν τήρησαν όσα συμφωνήθηκαν, ρατσιστές Γάλλοι και υπερωρίες χωρίς πληρωμή.

Σκλαβιά

Πολλές ώρες απλήρωτης δουλειάς και μια δήθεν υποχρέωση να κανείς τον κλόουν στους πελάτες όλη μέρα , χωρίς να είναι καν το αντικείμενο σου . Αν δεν φας , πιεις , χορέψεις , ακόμα και συνοδέψεις τους πελάτες στο δωμάτιο τους κατά την άφιξη τους , είσαι κακός υπάλληλος και δεν εξελίσσεσαι . 6 ημέρες την εβδομάδα . Και όλα αυτά για το αμύθητο ποσό των 650€ !!!! Απορώ που ακόμα έχουν άτομα να δουλεύουν γι αυτούς ...

Διαμονή και διατροφή

Κατά

Ωράριο, καθήκοντα, μισθός

Α μάγειρας των 800€

Μου κάνανε πρόταση για θέση Α μαγειρα με 800€ ... Παιδιά που πάμε .,..

κανένα

Κατά

τα λεφτά

ο χρονος ηταν λιγος αλλα δημιουργικος

αν και εταιρια Γαλλικης κουλτουρας ταιριαξα ευκολα και μ αρεσε πολυ η δουλεια μ εκει θα ελεγα

Αξίζει η εμπειρία

Εργάστηκα το καλοκαίρι του '93 στο club Med του Αιγίου, στο Λαμπίρι. Καλύβες. Δυστυχώς δεν υπάρχει πια το συγκεκριμένο. Υπάλληλος boutique, αφίξεις-αναχωρήσεις gm, ψυχαγωγία στο αμφιθέατρο το βράδυ κ δημ.σχέσεις στο club μετά. Αξέχαστη εμπειρία, μοναδικές στιγμές. Φιλίες με go κ gm που διαρκούν ως σήμερα. Εκμεταλλεύτηκα κ ρούφηξα το κάθε λεπτό.

Nice

Excellente expérience je recommande avec grand plaisir

Animateur sportif

Tres bonne expérience professionnelle. Coach sportif, assistant responsable accueil, vendeur boutique.

amazing experience in another country

Amazing human, cultural, life experience. Excellent opportunity to practice human communication, self and team organisation. Taking care of kids from all different countries. Hard working and entire dedication to work 24/7. Pleasure to enjoy the same environnement and outdoor activities of the clients.

free lunch, hotel and outdoor activities

Κατά

short breaks

Ευχαριστο περιβαλλον

Όλά ήταν μία χαρά συνεννοήσεις Συνεργασία Οργάνωση ωράριο 9ωρο απογευματινό.

Νάί πλήρώμές ίκάνόπόιήτίκές

Κατά

Τίπότά

cadre tres agreable

Chek in, check out,animation,et taches annexes au front office. Gerer la relation clientele. Ambiance tres festive.
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Club Med

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Club Med. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

Βασισμένο σε 1.377 αξιολογήσεις

Αξιολογήσεις για την εταιρεία Club Med ανά τοποθεσία

• Εταιρείες
  • Club Med
  • Αξιολογήσεις εργαζομένων
Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;