COSMODATA Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα4 αξιολογήσεις
Εμφανίζονται και οι 4 ανασκοπήσεις
Εκμετάλλευση
Το προσωπικό είναι άψογο και πολύ υπήρχε πολύ ωραίο περιβάλλον εργασίας. Ο μισθός ήταν 500€ για 6ημερα 9ωρα. Άδεια δε συζητούσαν να δώσουν, δεν υπήρχε καν σα προοπτική. Αποτέλεσμα πολλές ώρες απλήρωτης εργασίας και εκμετάλλευσης.
Εργασιακος μεσαιωνας
Ενώ η πρόσληψη ήταν Αορίστου, αναγκάστηκα να υπογράψω το γνωστό δίμηνο 5μερο 8ωρο, δηλωμένος σ' άλλη ειδικότητα. Μετά από λίγες μέρες προστέθηκαν μαύρα Σάββατα και κάτι αμισθί υπερωρίες, άδειες/ρεπό ούτε λόγος, μόνο αν πέθαινες. Μετά από λίγο καιρό συζητήσεις-πιέσεις για 10ωρο στον ίδιο βασικό μισθό, μ' άρνηση από μεριάς μου. Μόλις πέρασαν κι οι δύσκολες μέρες της απογραφής, με το μαχαίρι στο λαιμό ή συμφωνείς 12ωρο με το βασικό ή περνάς από Λογιστήριο.
Παραγωγικό περιβάλλον εργασίας
Παραγωγικό περιβάλλον εργασίας μεν αλλά με αποδοχές που δεν ταιριάζουν ούτε στο αντικείμενο εργασίας μου ούτε στην προϋπηρεσία που έχω επάνω στο κομμάτι των πωλήσεων.
4,0
Εργασία
Κάθε ημέρα που εργάζομαι εξελίσσομαι όλο και περισσότερο. Το πιο ευχάριστο κομμάτι της εργασίας είναι η επίτευξη του στόχου και η ικανοποίηση του πελάτη.
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην COSMODATA. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,5
COSMODATA Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας