Αξιολογήσεις εργαζομένων για Forthnet

Παραγωγικό περιβάλλον

4,0
9 Φεβρουαρίου 2016
Σίγουρα η εργασία έχει καλές και κακές ημέρες αλλά πρόκειταιγια μία πολύ δημιουργική εργασία σε ένα πολύ ανταγωνιστικό περιβάλλον.
Παρόμοιες αξιολογήσεις
5 Φεβρουαρίου 2020
1st Level Customer support (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα
Ο χωρος εργασιας, το κλιμα και γενικοτερα οτι αφορουσε τους ανθρωπους της εταιριας ηταν πολυ ικανοποιητικα. Υπαρχει πολυ πιεση που προερχεται απο πελατες που δεν ειναι ευχαριστημενοι με τις παροχες τις εταιριας, ιδίως οταν δεν υπαρχει η αναλογη εμπειρια ή γνωση του αντικειμενου.
13 Νοεμβρίου 2018
Τηλεφωνική υποστήριξη (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα
Κάθε μέρα έπρεπε να ελέγχουμε αν υπήρχε πρόβλημα που επηρέαζε ολόκληρες περιοχές, και άμα υπήρχε, γνωρίζαμε ότι τα τηλέφωνα δεν θα σταματούσαν να χτυπάνε. Κάναμε πολύ δουλειά για απίστευτα μικρό μισθό και σπάνια δεχόμασταν βοήθεια. Το πιο δύσκολο μέρος της δουλειάς ήταν να ακούς εσύ ανθρώπους να σου φωνάζουν, για προβλήματα της εταιρίας ή των τεχνικών. Ευχάριστο κομμάτι ήταν μόνο μετά τις 11 που οι άνθρωποι είναι ήρεμοι.
35 λεπτά διάλειμμα στο 6ωρο
Κατά
έπρεπε να φέρεις φαγητό απ'το σπίτι, οι ανώτεροι δεν αναλάμβαναν ευθύνες, ο κόσμος έβριζε εσένα για τα λάθη των άλλων
9 Ιουνίου 2017
ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα
Στην 20ετη συνεχή εργασία μου στη nova, εξελίχτηκα μέσα από θέσεις προϊσταμένου που είχα την τιμή να μου αναθέσουν πολύ άξιοι συνάδελφοι διευθυντές στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών, administration και purchasing. Η τελευταία , τουλάχιστον 5ετη δύσκολη οικονομική περίοδο που διανύει η χώρα με άμεσο effect και στην εταιρεία που είχα την τιμή να εργάζομαι με βοήθησε να αναπτύξω τις διαπραγματευτικες μου ικανότητες(καθημερινή επικοινωνία σε γραπτό και προφορικό λόγο με προμηθευτές του εξωτερικοί) και να βελτιώσω σε μεγάλο βαθμό την επικοινωνία μου στην αγγλική γλώσσα. Η σχέση μου με υφιστάμενους και προισταμενους ήταν άψογη και μαζί πάντα προσπαθήσαμε για την καλύτερη δυνατή λύση για την εταιρεία