Forthnet Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα8 αξιολογήσεις
Εμφανίζονται και οι 8 ανασκοπήσεις
Ο χωρος εργασιας, το κλιμα και γενικοτερα οτι αφορουσε τους ανθρωπους της εταιριας ηταν πολυ ικανοποιητικα. Υπαρχει πολυ πιεση που προερχεται απο πελατες που δεν ειναι ευχαριστημενοι με τις παροχες τις εταιριας, ιδίως οταν δεν υπαρχει η αναλογη εμπειρια ή γνωση του αντικειμενου.
Δεν εχω κατι παραπανω να πω. Ηταν ολα εξαιρετικα. Σωστοι εργοδοτες.
Κάθε μέρα έπρεπε να ελέγχουμε αν υπήρχε πρόβλημα που επηρέαζε ολόκληρες περιοχές, και άμα υπήρχε, γνωρίζαμε ότι τα τηλέφωνα δεν θα σταματούσαν να χτυπάνε. Κάναμε πολύ δουλειά για απίστευτα μικρό μισθό και σπάνια δεχόμασταν βοήθεια.

Το πιο δύσκολο μέρος της δουλειάς ήταν να ακούς εσύ ανθρώπους να σου φωνάζουν, για προβλήματα της εταιρίας ή των τεχνικών.

Ευχάριστο κομμάτι ήταν μόνο μετά τις 11 που οι άνθρωποι είναι ήρεμοι.
35 λεπτά διάλειμμα στο 6ωρο
Κατά
έπρεπε να φέρεις φαγητό απ'το σπίτι, οι ανώτεροι δεν αναλάμβαναν ευθύνες, ο κόσμος έβριζε εσένα για τα λάθη των άλλων
Στην 20ετη συνεχή εργασία μου στη nova, εξελίχτηκα μέσα από θέσεις προϊσταμένου που είχα την τιμή να μου αναθέσουν πολύ άξιοι συνάδελφοι διευθυντές στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών, administration και purchasing. Η τελευταία , τουλάχιστον 5ετη δύσκολη οικονομική περίοδο που διανύει η χώρα με άμεσο effect και στην εταιρεία που είχα την τιμή να εργάζομαι με βοήθησε να αναπτύξω τις διαπραγματευτικες μου ικανότητες(καθημερινή επικοινωνία σε γραπτό και προφορικό λόγο με προμηθευτές του εξωτερικοί) και να βελτιώσω σε μεγάλο βαθμό την επικοινωνία μου στην αγγλική γλώσσα.
Η σχέση μου με υφιστάμενους και προισταμενους ήταν άψογη και μαζί πάντα προσπαθήσαμε για την καλύτερη δυνατή λύση για την εταιρεία
οχι πολυ καλη στις αποδοχες,οχι καλα στελεχοι πιεσηστους εργαζομενους για καινουργια σεμηναρια φορτος εργασιας
παρτ τιμε
Κατά
αδειες
4,0
Σίγουρα η εργασία έχει καλές και κακές ημέρες αλλά πρόκειταιγια μία πολύ δημιουργική εργασία σε ένα πολύ ανταγωνιστικό περιβάλλον.
I was to young to understand the meanig of working in a big company. I learned a lot of things and i met interesting people
I receive calls from customers that have internet and telephone problems. I am in the first level of support.
The technical aspects are interesting and creative but a lot of this job is about communicationa rather than solving problems