Gap

Gap Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 7 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 6,336 ανασκοπήσεις

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
+ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον - πολύ χαμηλός μισθός

ομαδικό πνευμα

Κατά

χαμηλός μισθός

Η χειρότερη!!

Οι συνθήκες είναι όπως περιγράφονται από τα υπόλοιπα άτομα, κι ακόμα χειρότερες! Εργαζόμουν σε ένα από τα υποκαταστήματα της εταιρείας σε μεγάλο εμπορικό της Αθήνας. Αγένεια (τρομερή αγένεια), κλίκες, ανταγωνισμός, εργασιακός εκφοβισμός (όσο δεν πάει), μισθοί που θυμίζουν χαρτζιλίκι (τότε τουλάχιστον part time 200 ευρώ), στόχοι που δεν ανταποκρίνονταν στην πραγματικότητα. Η συμπεριφορά της υπεύθυνης επιεικώς απαράδεκτη. Η συγκεκριμένη ήταν μονίμως μέσα στα νεύρα και έκανε μόνο μερικά αστεία με ένα δύο άτομα που την καλοπιανανε. Ακατάλληλη για οποιαδήποτε παρόμοια θέση. Δηλώσαμε παραίτηση 5 άτομα σε ένα μήνα. Κάποια δεν πρόλαβαν να κλείσουν ούτε τρεις εβδομάδες. Και κανείς από τους από πάνω δεν αναρωτήθηκε τί γίνεται εκεί μέσα και φεύγει τόσος κόσμος! Νιώθαμε μονίμως τρομοκρατημένοι, ακούγαμε παρατηρήσεις για τα πάντα, επικρατούσε κλίμα φόβου, καθημερινά είχαμε άτομα που έκλαιγαν στην αποθήκη. Η χειρότερη εμπειρία τολμώ να πω. Η χειρότερη υπεύθυνη!! ΜΑΚΡΙΑ !!!! ούτε για αγορές δεν αξίζει !!!!!
Διοίκηση

Όχι και τόσο ευχάριστη εμπειρία

Στα υπέρ: Πολύ τυπικοί στις πληρωμές, στήριξη σε περιπτώσεις που υπήρξε ανάγκη, ασφάλιση Στα κατά: Παρα πολύ χαμηλός μισθός, κανένα κίνητρο για τους προσωπικούς στόχους μιας και δεν υπάρχει καμία ανταμοιβή, μονίμως συγκεκριμένοι υπάλληλοι ευνοημένοι. Ρουφιάνοι των υπευθύνων που σου προκαλούν αηδία

Desperate Chaos. XAOS

Η τύχη της εταιρείας και του προσωπικού εξαρτάται από τα κόμπλεξ των head office byers & retail managers που για να καλύψουν την ανεπάρκεια τους επιβιώνουν με ψέματα και πολύ κακή συμπεριφορά. Κόρακας κορακου μάτι δεν βγάζει και έτσι επιζούν με υποκρισία και διαφθορά. Ο Μαρινόπουλος τρώει δούλεμα.
Διοίκηση

Μια αρκετά δυσάρεστη εργασιακή εμπειρία

- άγνοια εκπαίδευσης προσωπικού - αδιαφορία αξιολόγησης προσόντων - αμέλεια υγεινής καταστήματος - ανεπάρκεια γνώσης προϊόντων - ανικανότητα διαχείρισης εμπορεύματος

Σύμβουλος Πβλήσεων

Υπεύθυνος του αντρικού ορόφου κατά την βάρδια μου. Έμαθα να συμπεριφέρομαι επαγγελματικά απέναντι σε συναδέλφους οι οποίοι δεν είναι.

friendly work environment

friendly work environment. it is been nice time to work in a big company and diversed team work. I learned a lot through the time i worked for this company.
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Gap

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Gap. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3.8

3.8Μόρφωση
  • Εταιρείες
  • Gap
  • Αξιολογήσεις εργαζομένων
Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;