GOODY'S BURGER HOUSE

GOODY'S BURGER HOUSE Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα9 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 9 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 11 ανασκοπήσεις
κοπελια ακου.οταν ερχετε ενας νεος υπαλληλος σε ενα εργασιακο περιβαλλον οπου τα παντα του ειναι εντελως ασχετα οι υπολοιποι εργαζομενοι που δουλευουν εκει και μαλιστα χρονια (γιατι με περνουσαν και μια 10ετια) θα επρεπε τουλαχιστον να εχουν μια Α υπομονη και να μη περιμενουν ο αλλος να μαθει τα παντα μεσα σε μιση ωρα!ολες οι κυρατσες εκει μεσα και αναφερομαι μονο στις εργαζομενες οχι στις υπευθυνες ηταν περα για περα τρελες!0 υπομονη,συνεχεια στα νευρα!η μια απο αυτες δε με ειχε τραβηξει και με τσιμπησε αποτομα απο το χερι καθως δεν ειχα καθαρισει καλα το πλακακι που ηθελε!και θα πω και ονομα αναφερομαι στη φαιη ,που μου αφησε και μελανια με τοση δυναμη που εβαλε ενω στη συνεχεια μου εβαλε και τισ φωνες!και σε πληροφορω κοπελια που τολμας να με κρινεις κιολας,οτι δεν πλησιαζω συντομα τα 30 γιατι ειμαι ακομη 25 εσυ που τα εχεις περασει μπορεις βεβαιως να υπερασπιζεσαι τις παλιες και πολυ φιλικες συναφελφους σου!
ΤΙΠΟΤΑ
Κατά
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ
Αρκετά καλή σχέση εργασίας- μισθού τουλάχιστον τα χρόνια που εργαζομουν εγώ!!
Δύσκολη δουλειά με πολλές απαιτήσεις όμως υπήρχε πολύ καλό ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
Σε απαντηση της πρων "συνναδερφου" το ηθος και η αγωγη μιας ομαδας φαινεται στο δεσιμο της. Δεν εχουν να αποδειξουν τιποτα αντιθετως ο"νεος" πρεπει να προσπαθησει να ενταχθει στο συνολο και οχι το συνολο να κανει πισω για τον καινουριο. Απο την αλλη εφοσον σε ενοχλησε η συμπεριφορα των 35ριδων μαλλον αναγνωρισες τον εαυτο σου μιας και τα 33 δεν ειναι τοσο μακρια.και τελως αγαπητη μου πρωην συναδερφησα μετα την επαναληψη του ιδιου πραγματος για πεμπτη φορα και βαλε τα νευρα να ξερεις εξαντλουνται και εκει τελειωνει η πανεπιστημιακη μορφωση και αρχιζει το IQ του καθενος. Ειμαι σχετικα καινιυρια υπαλληλος στο goodys και ειμαι τυχερη για τους συνναδερφους μου. Σας ευχαριστω παιδια που μου φτιαχνεται το 8ωρο μου.
Οι καλυτεροι συνναδερφοι
Αφιλόξενο και αντισυναδελφικο περιβαλλον. Εργασία περαν της 4ωρης απασχόλησης χωρίς οικονομική αποζημίωση και εκτός υποχρεώσεων για τις οποίες έγινε η προσληψη.
everything was fine except long hours and not that good pay. but people were friendly and you had the chance to communicate with many customers ..............
Quite busy between 19:00 and 23:00
Learned how to serve food

Strict management

Long business culture

Hardest part: To work effectively under pressure as an amateur worker.
free lunches
Κατά
low payments
καλο κλιμα, καλοι συνάδελφοι και αψογη συμπεριφορα
δωρεαν γευματα
Με βοήθησε στο να μάθω να χειρίζομαι καταστάσεις και να μπορώ να ανταπεξέλθω σε οποιοδήποτε πόστο και να μου ανατεθεί...
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία GOODY'S BURGER HOUSE
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην GOODY'S BURGER HOUSE. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,5
3,8