ICAP GROUP Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Αθήνα

Βρέθηκαν 7 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 19 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Icap
Phone center (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα9 Σεπτεμβρίου 2019
Στην εταιρεία εγώ πέρασα αντικειμενικά καλά αν εξαιρέσουμε το αντικείμενο που ήταν απαιτητικό και οι άνθρωποι του αντικειμένου αρκετά έως πολλή να τους χαρακτηρίσω Ευγενικα απόλυτους.Με τους linder μου δεν είχα κανένα προβλημα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Εξαιρετικά πιεστικό περιβάλλον
Agent inbound (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική26 Απριλίου 2019
Χειρότερο εργασιακό περιβάλλον δεν υπάρχει.. μακριά...θα σας συμπεριφέρονται άσχημα θα σας βρίζουν ,δεν θα πηγαίνετε ποτέ για διάλειμμα... μεσαίωνας! ΜΑΚΡΙΆ!
Μισθός στην ώρα του
Κατά
Όλα τα υπολοιπα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 13ΌχιΑναφορά
Απαραδεκτοι
Εξυπηρετηση πελατων (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα19 Απριλίου 2019
Εστειλα βιογραφικο πριν 2 μηνες περιπου με πηραν τηλεφωνο στις 2 μερες κιολας. Εκλεισα ραντεβου με την υπευθυνη, πηγα για την θεση τεχνικη υποστηριξη της wind (με πηραν λογω του πτυχιου μου απο επαλ πληροφορικη) μετα απο συζυτηση ομως καταληξαμε πως με την σχολη δεν θα μπορουσα να ανταπεξελθω και ετσι με εβαλε στην απλη εξυπηρετηση πελατων της ιδιας εταιρειας. Ολα καλα ολα ωραια μου ειπε ωραρια, μισθο χαρτια κτλπ και κλησαμε πως η εκπαιδευση θα γινει μια μερα μετα την καθαρα δευτερα αντε τεταρτη. Εφτιαξα το προγραμμα της σχολης μου οπως ηθελαν και περιμενα. Ερχεται η τριτη τπτ λεω νταξει αυριο ερχεται τεταρτη με περνει ο γραμματεας της κυριας και μου ξεφουρναει οτι ο καθηγητης για την εκπαιδευση αρρωστησε και πως θα ακυρωθει για μια εβδομαδα. Και πως θα ενημερωθω με νεο τηλεφωνο την επομενη εβδομαδα για το ποτε. Δεν με πηραν ποτε και ετσι αποφασισα να παρω εγω την κυρια στο γραφειο της η οποια ποτε δεν σηκωσε το τηλεφωνο της μα ποτε ομως. Ξαναπερνω τον γραμματεα της μιας και ειχα κρατησει το νουμερο του και του λεω. Συγνωμη κυριε μου θα γινει η εκπαιδευση εχω ακυρωσει τοσες συνεντευξεις τι θα γινει. Η απαντηση του δεν γνωριζω εγω η κυρια.... ταδε γνωριζει και του λεω πως ακριβως θα μαθω καλε μου δεν το σηκωνει ποτε. Α θα το μεταφερω εγω τοτε το προβλημα σας και θα σας παρει η ιδια σημερα. Ε περιττο να πω πως ποτε δεν ελαβα τηλεφωνο. Απλα απαραδεκτοι , αθλιοι αντιεπαγγελματιες οτι χειροτερο εχω συναντησει ποτε μου. Θα μπορουσαν απλα αν δεν με ηθελαν να με ειδοποιησουν ακομα και με ενα email. Αλλα τιποτα πραγματικα λυπαμαι για την εν λογω εταιρεια και την καθε εταιρεια που εκμεταλευεται  περισσότερα... τα νεα παιδια σημερα για ψυχουλα και μονο.  λιγότερα
Τιποτα
Κατά
ΟΛΑ
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 14ΌχιΑναφορά
Πιεστικο περιβαλλον,βασικος μισθος στην ωρα του,μπονους με tickets(!!!!!)
τηλεφωνικές πωλήσεις Wind (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική12 Οκτωβρίου 2018
Υπήρχε υπερ του δέοντος πίεση με αποτέλεσμα να φεύγεις απο τον εργασιακό σου χώρο και να μην θες να επιστρέψεις.Τα μπόνους,αν κατάφερνες να πιάσεις τους πολύ δύσκολους στόχους που έθεταν,τα έπερνες σε tickets για εξαργύρωση σε σουπερ μαρκετ.Αν δεν είχες γνωστό κάποιον απο τους "μεγάλους" δεν έπερνες προαγωγή.Το μόνο θετικό είναι πως η πληρωμή του βασικού μισθού γινόταν στην ώρα του.Κατάφερα και έμεινα εκεί 4 μήνες όταν και αποφάσισα πως προέχει η υγεία μου και δεν αξίζω όλο αυτό που πέρναγα εκεί
4,0
Το καλό μάνατζμεντ και το ευχάριστο περιβάλλον αντισταθμίζουν την δυσκολία των έργων προς εκτέλεση.
Τεχνικός Σύμβουλος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα28 Αυγούστου 2018
Πολλά συστήματα προς εκμάθηση, πολλές πληροφορίες για αφομοίωση σε σύντομο χρονικό διάστημα, πολύ καλό περιβάλλον και μάνατζμεντ.
Αξιοκρατικο περιβαλλον
CUSTOMER SERVICE (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα8 Ιουλίου 2018
Εξαιρετικη εταιρεια με πολυ φιλικο περιβαλλον εργασιας.
ΑΡΙΣΤΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
Κατά
ΤΙΠΟΤΕ

Δείτε περισσότερες ICAP GROUP ανασκοπήσεις

Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ICAP GROUP. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

ICAP GROUP Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία