ICAP GROUP Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Καλλιθέα

Βρέθηκαν 6 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 26 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Φιλικο περιβάλλον
Technical support (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική29 Ιανουαρίου 2020
Οι απαιτήσεις είναι υψηλές ομως προσφέρουν εκπαίδευση για να μάθεις. Επισης σε βοηθουν και κατα την εργασία.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Καλη εταιρεία μόνο κατα το φαίνεσθαι
Εργαζόμενος (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική7 Νοεμβρίου 2019
Ανίκανοι supervisors που μόνο με απειλεί απόλυσης μπορούν να επιβλυθούν για να κάνουν παρατηρήσεις. Καμία συνεργασία, ειδικά όσοι είναι ανώτεροι δεν έχουν καμία επικοινωνιακή ικανότητα, συνήθως χωρίς ιδιαίτερη μόρφωση απλά είναι στη θέση αυτή κατά πάσα πιθανότητα λόγω παλαιότητας. Σου μιλάνε και φέρονται λες και είσαι σκουπίδι και το μόνο για το οποίο νοιάζονται είναι να πιάσουν νούμερα και όχι να γίνει σωστά η δουλειά. Όσοι έχουν αναλάβει το ρόλο leader προσπαθούν με νύχια και με δόντια να βοηθήσουν όσο καλύτερα μπορούν. Κακοσυντηρημένος χώρος με κακές υποδομές που θυμίζουν ότι έχει μείνει δεκαετίες πίσω. Καμία πιθανότητα εξέλιξης εκτός κι αν έχεις μέσο.
Απαραδεκτοι
Εξυπηρέτηση πελατων (Τωρινός υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική5 Ιανουαρίου 2019
Στην συνέντευξη σου λένε ότι δεν θα βρεις καλύτερο εργασιακό περιβάλλον.. Μάλλον αυτή που τα έλεγε δεν ήξερε τι της γίνεται.
Πίεση από τους πάνω, βγαίνεις διάλειμμα και αν το κρίνουν οι από πάνω σου όταν δεν θα έχει αναμονες(μπορεί να είσαι 7 ώρες συνεχόμενα χωρίς διάλειμμα) και όταν πας να ρωτήσεις κάτι που δεν γνωρίζεις στην λένε. Για την οργάνωση καλύτερα να μην μιλήσω.. Για καταγελια είστε και δεν αργει
Κάτεργο!!!!!
Collection agent (Τωρινός υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική24 Δεκεμβρίου 2018
Άθλια συμπεριφορά supervisor και team leader ...πίεση για πιάσιμο στόχων , άθλια διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού ( οι προϊστάμενοι απολυτήριο λυκείου και οι απλοί agent που καθημερινά ακούνε τα εξ αμάξης πτυχιούχοι ΑΕΙ ,,, 520 βασικός που σε κάνουν να αισθάνεσαι και ... τυχερός που τα παίρνεις στην ώρα σου ,,,, ΔΕΝ ισχύει το 8ωρο ,, για κάποιον λόγο ισχύει το 9-17:15 .... αν πέφτει το σύστημα εξαναγκάζεσαι να αναπληρώσεις το ωράριο ... εξέλιξη ισον να έχεις γνωστό από διοίκηση ..... ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!
Κανένα
Κατά
Όλα τα παραπάνω και ακόμη περισσοτερα
Όταν πηγαίνεις στην εταιρεία .: Λες επιτέλους βρήκα δουλειά της προκοπής..... Δυστυχώς !!!! Δεν είναι έτσι !!!
Τηλεφωνήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική25 Οκτωβρίου 2018
Δεν παίρνεις προαγωγή, αν φυσικά προλάβεις να βγάλεις το μήνα. Δεν σε αφήνουν , φέρονται πολύ άσχημα, φωνάζουν παράλογα !! ( Σε αντιμετωπίζουν σαν εχθρό " ήρθες για να τους πάρεις τη δουλειά" κ όχι σαν συνάδελφο /συνεργάτη ( έχοντας πάντα την καλύτερη διάθεση για δουλειά))
Πληρώνουν στην ώρα τους με tickets τα μπόνους.
Αφού η εταιρεία επιτρέπει τέτοιες συμπεριφορές σήμαινει ότι η διοίκηση το γνωρίζει κ δεν κάνει τίποτα ,μάλλον όχι κάνει κάτι ...

τους δίνει βραβεία κ εκείνοι τα επιδεικνύουν με κάθε φωνή / αφορμή. "" εσύ δεν είσαι τίποτα εγώ έχω κ βραβείο""

Δείτε περισσότερες ICAP GROUP ανασκοπήσεις

Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ICAP GROUP. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,8

ICAP GROUP Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία