Αξιολογήσεις εργαζομένων για ICAP GROUP

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της ICAP GROUP

Αξιοκρατικο περιβαλλον
CUSTOMER SERVICE (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα8 Ιουλίου 2018
Εξαιρετικη εταιρεια με πολυ φιλικο περιβαλλον εργασιας.
ΑΡΙΣΤΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
Κατά
ΤΙΠΟΤΕ

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για ICAP GROUP

Icap
Phone center (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα9 Σεπτεμβρίου 2019
Στην εταιρεία εγώ πέρασα αντικειμενικά καλά αν εξαιρέσουμε το αντικείμενο που ήταν απαιτητικό και οι άνθρωποι του αντικειμένου αρκετά έως πολλή να τους χαρακτηρίσω Ευγενικα απόλυτους.Με τους linder μου δεν είχα κανένα προβλημα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Σκέτη κοροιδια
Υπάλληλος Inbound calls (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία2 Ιουνίου 2019
Κάνεις ένα μήνα εντατική εκπαίδευση. Η εκπαίδευση τους χωρίζεται σε 3 τεστ λες και είσαι σε πανεπιστήμιο. Πλήθος πληροφοριών, δύσκολο σύστημα εκπαιδευτές κάτω του μετρίου. Βοήθεια δεν παρέχεται τόσο ώστε στις πρώτες μέρες να παίρνεις τα πάνω σου. Οι team leaders είναι σχεδόν αφαντοι στις οθόνες των κινητών τους και βοηθούν με το ζόρι. Πληρώνουν πάρα πολύ λίγα χρήματα. Δουλεύουν τους πρώτους 4 μήνες με συμβάσεις ορισμένου χρόνου. Εκμεταλλευονται το κάθετι και στο τέλος δεν σου ανανεωνουν την σύμβαση. Παρουσιαζουν τέλειο περιβάλλον με προοπτικές και εξέλιξη, πράγμα που δεν υφίσταται. Vodafone customer care υπάλληλος πρέπει να γνωρίζει τα πάντα σε ένα περιβάλλον που με το ζόρι σου απαντάνε σε τυχόν σου απορία που θα σου δημιουργηθεί. Ανεχεσαι κάθε είδους συμπεριφορά από πελάτη ως προς ανώτερο. Αδιαφορία φουλ. Διόλου παράξενο που οι αγγελίες αναρτωνται κάθε δεκαπενθημερο.
Κανένα
Κατά
Έλλειψη εκπαίδευσης από ανωτερους, Αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά σε κάθε μέτρο
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 16ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ICAP GROUP. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

ICAP GROUP Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας

ICAP GROUP Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία