Αξιολογήσεις εργαζομένων για ICAP GROUP

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της ICAP GROUP

Κάτεργο!!!!!
Collection agent (Τωρινός υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική24 Δεκεμβρίου 2018
Άθλια συμπεριφορά supervisor και team leader ...πίεση για πιάσιμο στόχων , άθλια διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού ( οι προϊστάμενοι απολυτήριο λυκείου και οι απλοί agent που καθημερινά ακούνε τα εξ αμάξης πτυχιούχοι ΑΕΙ ,,, 520 βασικός που σε κάνουν να αισθάνεσαι και ... τυχερός που τα παίρνεις στην ώρα σου ,,,, ΔΕΝ ισχύει το 8ωρο ,, για κάποιον λόγο ισχύει το 9-17:15 .... αν πέφτει το σύστημα εξαναγκάζεσαι να αναπληρώσεις το ωράριο ... εξέλιξη ισον να έχεις γνωστό από διοίκηση ..... ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!
Κανένα
Κατά
Όλα τα παραπάνω και ακόμη περισσοτερα

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για ICAP GROUP

Εν μέρει αξίζει
Τεχνική υποστήριξη WIND (Τωρινός υπάλληλος) –  Καλλιθέα28 Δεκεμβρίου 2019
Είμαι έναν μήνα περίπου στην εταιρεία, στο κομμάτι της διαχείρισης των τεχνικών βλαβών της WIND.
Εκ πρώτης όψεως θα έλεγα ότι είναι ΟΚ αλλά χρίζει βελτίωσης, όπως παράδειγμα ή συμπεριφορά των αμέσως προϊστάμενων τον οποίον μάλλον η μοναδική μέριμνα ήτανε να υπενθυμίζουν στους υφιστάμενους τους φωνάζοντας συνεχόμενα ότι πρέπει να λένε τα παρεχόμενα της εταιρείας λεκτικα. Πληρωμή κάθε τελευταία εργάσιμη του μήνα στην Εθνική Τράπεζα, αν και δεν με βολεύει προσωπικά δεν έχω επιλογή. Επιπλέον, έχουν την συνήθεια να "κλέβουν" ώρα, κυρίως μέσω του να σε πείθουν να καθήσεις λίγο παραπάνω. Ίσως επειδή κατά την δική τους άποψη η εργασία δεν εμπεριέχει το κομμάτι της ρύθμισης του υπολογιστή. Βέβαια τα παράπονα τους δεν είναι σε αυτό.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 7ΌχιΑναφορά
Καλη εταιρεία μόνο κατα το φαίνεσθαι
Εργαζόμενος (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική7 Νοεμβρίου 2019
Ανίκανοι supervisors που μόνο με απειλεί απόλυσης μπορούν να επιβλυθούν για να κάνουν παρατηρήσεις. Καμία συνεργασία, ειδικά όσοι είναι ανώτεροι δεν έχουν καμία επικοινωνιακή ικανότητα, συνήθως χωρίς ιδιαίτερη μόρφωση απλά είναι στη θέση αυτή κατά πάσα πιθανότητα λόγω παλαιότητας. Σου μιλάνε και φέρονται λες και είσαι σκουπίδι και το μόνο για το οποίο νοιάζονται είναι να πιάσουν νούμερα και όχι να γίνει σωστά η δουλειά. Όσοι έχουν αναλάβει το ρόλο leader προσπαθούν με νύχια και με δόντια να βοηθήσουν όσο καλύτερα μπορούν. Κακοσυντηρημένος χώρος με κακές υποδομές που θυμίζουν ότι έχει μείνει δεκαετίες πίσω. Καμία πιθανότητα εξέλιξης εκτός κι αν έχεις μέσο.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 17ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ICAP GROUP. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,8

ICAP GROUP Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας