Αξιολογήσεις εργαζομένων για ICAP GROUP

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της ICAP GROUP

Well known and excellent workplace
FIELD SURVEYOR (Πρώην Υπάλληλος) –  Αττική6 Νοεμβρίου 2017
Incredible workplace to develop cold calling, surveying skills and customer contact.
Interesting work environment to build experience in customer support

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για ICAP GROUP

Φιλικο περιβάλλον
Technical support (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική29 Ιανουαρίου 2020
Οι απαιτήσεις είναι υψηλές ομως προσφέρουν εκπαίδευση για να μάθεις. Επισης σε βοηθουν και κατα την εργασία.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Κακή φήμη & τεράστιο turn over (hr)
Υπόψηφιος Εργαζόμενος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική27 Ιανουαρίου 2020
Είχα πάει για συνέντευξη παλαιότερα. Από τις χειρότερες εταιρίες του χώρου. Δυστυχώς μένω δίπλα και γνωρίζω πολλούς εργαζόμενους. Κατα καιρούς ήθελα να εργαστώ αλλά τόσο τα ανίκανα στελέχη όσο και πλήρως βαθιά νυχτωμένο top management δεν μου άφησαν πολλά περιθώρια.
Μόνο αρνητικά σχόλια ακούω από όσους εργάστηκαν εκεί. Ο CEO πρέπει να ενημερωθεί ότι το Center της ICAP είναι μια σκέτη αποτυχία της εταιρείας. Απορώ πώς αυτοί οι άνθρωποι ασκούν επιχειρηματικότητα. Κοίταξτε τις αγγελίες. Κάθε βδομάδα ζητάνε τα ίδια άτομα. Τεράστια κινητικότητα. Πλήρως ανίκανη η διοίκηση της εταιρείας.
Στην ICAP το καλύτερο είναι να είσαι εργαζόμενος μέσω πολύ υψηλόβαθμου στελέχους και να εργάζεσαι είτε στις ερυνες κλαδικές και αγοράς είτε στην διοίκηση/υποστήριξη. Τίποτε άλλο. Όπου βλέπετε αγγελία ICAP να μην πηγαίνετε. Είναι απλά χάσιμο χρόνου. Μακάρι να αντιληφθούν οι διοικήσεις πόσο λάθος πάει η εταιρεία τους και πόσο καταστρέφεται η φήμη της.
Σταθερός χαμηλός μισθός
Κατά
Χώρος εργασίας, στελέχη, οργάνωση
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ICAP GROUP. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,8

ICAP GROUP Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας