Ikos Resorts Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 10 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 11 ανασκοπήσεις
4,0
πολυ καλη εμπειρία , για 1η χρονια σαν ανοιγμα ξενοδοχειου
Τραγική εμπειρία. Τα χρήματα μηδαμινά (470/μήνα), οι παροχές που υποτίθεται ότι σου προσφέρουν (διαμονή, διατροφή) καλύτερα να μην τις προσέφεραν. Το σπίτι το μοιραζόσουν στην καλύτερη περίπτωση με άλλα 3 άτομα ενώ υπήρχαν και σπίτια όπου διέμεναν μαζί 12 άτομα αγόρια κορίτσια μαζ,ί με 2 μόνο μπάνια. Μιλάμε για σπίτια μέσα στην υγρασία καθώς όλο το χειμώνα ήταν κλειστά και άνοιγαν μόνο για το προσωπικό, καθώς τουρίστας δεν μένει με τίποτα εκεί. Το φαγητό στη Λέσχη άθλιο, και πολλοί δεν προλάβαιναν να εξυπηρετηθούν καθώς έκλεινε και αρκετά νωρίς το βράδυ. Όσο για την εργασία, ενώ είχε συμφωνηθεί στη συνέντευξη 9 ώρες με μισή ώρα διάλλειμα, στην πραγματικότητα ήταν 10ωρο και βάλε και με 5λεπτο διάλλειμα. Οι μάνατζερ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΤΑΤΟΙ και γενικά καμία ανοχή στους καινούριους. Το ζόρι στη δουλειά είναι πολύ μεγάλο το ίδιο και το τρέξιμο. Ακούς προσβολές και γενικά αντιμετωπίζεις μια κακή συμεριφορά από τους ανώτερους οι οποίοι νομίζουν ότι είσαι δούλος και οι ίδιοι οι απεσταλμένοι του Θεού επό της γης. Νομίζω ότι όλα αυτά δεν αξίζουν ούτε για 1000 ευρο πόσο μάλλον για 470!!!! Πολυτελέστατο κατά τα άλλα ξενοδοχείο αλλά πατάει επί πτωμάτων και συγκεκριμένα στων υπαλλήλων. Ως γνωστόν ό,τι λάμπει, δεν είναι χρυσός.
τίποτα απολύτως
Κατά
μισθός, διαμονή, διατροφή, συνεργασία
4,0
Good place to work with friendly staff in a nice atmosphere.
Άψογο περιβάλλον και συνεχώς ενημέρωση !! Έλεγχο από τους προϊσταμένους !
Στέγαση, Διατροφή
Ευελικτο ωραριο με καλες συνθηκες εργασιας και πολυ καλες απολαβες
Αχ αυτές οι κλίκες. Και δυστυχώς αναφέρομαι για τους πιο πάνω, όχι για τα παιδιά που δουλεύαμε εκεί. Από υπεύθυνο μέχρι και υποδιευθυντή. Σαν μαριονέτες μας είχαν.
To ikos resorts einai apo ta kalitera ksenodoxeia ston kosmo kai megalo sxoleio gia opoiondipote paei ekei , eimai tixeros pou vrethika se afto to ksenodoxeio , giati gnwrisa atoma kai ematha na doulevw , stin poreia se otidipote ksenodoxeio kai douleia na paw mborw na ta bgalw pera. thank you ikos
teleia ola
Κατά
teleia ola
Υπερωρίες χωρίς πληρωμή, κακή ποιότητα φαγητού και έλλειψη ομαδικότητας στο χώρο της δουλειάς
Δωρεάν γεύματα
Κατά
Χωρίς άδειες
Ηταν μια απαιτητικη δουλεια που με βοηθησε να αναπτυξω καποιες δεξιοτητες οι οποιες δεν ηξερα οτι υπηρχαν..
Καλό προσωπικό.. Ήταν μια πολύτιμη εμπειρία. Έμαθα πολλά για το επάγγελμα μου και αγάπησα ακόμη πιο πολύ τον τομέα εργασιας μου.. Όλα ήταν υπέροχα
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Ikos Resorts