inGROUP Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Εμφανίζονται και οι 3 ανασκοπήσεις
Δεν είμαι εργαζόμενη πια εκεί επειδή αναγκάστηκα να φύγω λόγο υποχρεώσεων δικών μου αλλά θέλω να πω και τα καλά και τα κακά.Η δουλειά που είχα εγώ ήταν promoter καλλυντικών σε είδη επιλεκτικής και παρέμεινε αυτή όσο ήμουν εκεί,δεν μου άλλαξαν project ποτέ, τουλάχιστον χωρίς να ρωτήσουν-πράγμα πολύ σημαντικό. Επιπλεόν υπήρξε κατανόηση για το πρόγραμμά μου ως φοιτήτρια και μια φορά είχα κατα λάθος αργήσει και δεν μου είπαν κάτι (που δεν ισχύει σε άλλες δουλειές).Τα αρνητικά είναι ότι δεν πληρώνουν την εκπαίδευση η οποία είναι αρκετές ώρες και οι μέρες που δουλεύει ο μέσος προμότερ δεν φτάνουν για πλήρη μισθό και ασφαλιστική κάλυψη (δεν δουλεύεις κάθε μέρα).Kατα τα άλλα είναι μια πολύ ευχάριστη δουλειά και δεν συγκρίνεται με άλλες όπου σου μιλάνε άσχημα και πρέπει να κάνεις τα τριπλάσια για τα ίδια χρήματα.Σίγουρα θα ξαναδούλευα εκεί.
Εταιρεία που αξιοποιεί τους εργατικούς και δυναμικούς ανθρώπους, με δυνατότητα εξέλιξης.
Δεν αξιζει να εργαστείτε εκεί. Το προσωπικό ειναι οτι χειροτερο.καθολου συνεργασιμοι..
  1. Αξιολογήσεις εργαζομένων