JUMBO

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία
Θεσσαλονίκη11 αξιολογήσεις

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 11 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 92 ανασκοπήσεις

Στο δικό μου πόστο δεν έχω κανένα παράπονο εκτός φυσικά το τεράστιο μαγαζί αλλά με καλή συνέπεια και μεθοδικότητα όλα γίνονται.

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Πολύ περπάτημα λόγου τεραστιου μαγαζιού με 1 άτομο στην βάρδια μέσα έξω και χειρισμό μηχανής σφουγγαρισματος όταν βλέπω το ρολόι μου έχουν φύγει η 6 ώρες.

Γίνεται πάντα η πληρωμή του μισθού πιο μπροστά και από ότι προβλέπεται

Κατά

Πάρα πολύ περπάτημα σε σημείο εξάντλησης

Δεν ήταν καθόλου καλή εμπειρία, χωρίς να φταίει το προσωπικό. Φταίει η πολιτική της εταιρείας!

Εκμετάλλευση

Εκμετάλλευση στο έπακρο. Πολύ λίγα τα χρήματα σε σχέση με τις αρμοδιότητες που σου δίνουν από την πρώτη μέρα εργασίας και με το χαμαλικι. Ωράρια απαράδεκτα. Διακρίσεις από όλους τους ανώτερους.

Καλή Εταιρεία

Είναι μια καλή και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία με ανταγωνιστικό περιβάλλον εργασίας. Οι μισθοί είναι στο μέσο επίπεδο.

Κακό κλήμα και άσχημη συμπεριφορά ανωτέρων σε συνδυασμό με εξευτελιστικούς μισθούς

Δεν θα έκανα κάτι παρόμοιο στο εγγύς μέλλον, πληρωνόμουν πολύ λιγότερα από οτι έπρεπε και οι συνθήκες ήταν τοξικές.

Απαραδεκτη σε εκμετάλλευονται

Μονο οταν εχουν δουλεια σε θελουν μετα σε διωχνουν

Μακριά

Εργάστηκα στα Jumbo σε κατάστημα της Θεσσαλονίκης ! Μόνο χλευασμούς δεχόμασταν κάθε μέρα όσο καλός και αν ήσουν ! Ερχόντουσαν πίσω σου και σ έκριναν ! Δεν είσαι γρήγορη ...... Όλα τα άχρηστα εδώ τα μαζέψαμε και άλλες τέτοιες προσβολές ! Κλιματισμός ακριβώς πάνω από τα ταμεία και σε πολύ χαμηλό ύψος ! Απαγορεύεται να κάθεσαι να πίνεις νερό και πας τουαλέτα ! Αν ήθελες κάτι από αυτά έλεγαν ε ρε με τι καθυστερημένα μπλέξαμε ...... Και η διεύθυνση τίποτα είτε λέγαμε τα παράπονα μας είτε όχι τίποτα ........ Βέβαια υπήρχαν και τα καλά παιδιά των υπευθύνων ..... Εξαιρέσεις παντού ωράρια δουλειές και άλλα πολλά μόνο και μόνο επειδή είχαν την εύνοια των υπευθύνων ...... Έφυγα από το κατάστημα και η μία η υπεύθυνη Μ είπε πού θα βρεις καλύτερα ....... Ειρωνικά σχόλια μέχρι τελευταία στιγμή .... Δυστυχώς το μόνο που Μ έμεινε είναι προβλήματα με την υγεία μου ......... Μακριά .......

Πληρώνουν στην ώρα τους

Κατά

Πληρώνουν πάρα πολύ λίγα για τις ώρες που εργάζεστε και πολλά άλλα

μη χαλαρό εργασιακό περιβάλλον

μεγάλο εύρος των εργασιακών καθηκόντων πέρα αυτών που ορίζει η θέση του ταμία.

παραγωγικο περιβαλλον ομαδικοτητα

ομαδικοτητα απο τους συναδελφους θετικο κλιμα απο τους συναδελφους προθυμοι να σε συμβουλευσουν και να σε βοηθησουν.

προσωπικη κουζινα προσωπικου, δωρεαν παρκινγκ

Κατά

δεν υπηρχε καποιο αρνητικο στοιχειο

Μεγάλο "σχολειο"

Από την εμπειρία στα jumbo μπορείς να αποκομίσεις πολλά.

πολύ καλό περιβάλλον και συνάδελφοι για να εργαστείς

δεν υπάρχει κριτική διότι δούλεψα σαν εποχιακό προσωπικό και έμεινα ευχαριστημένος

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JUMBO. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

2,9 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
3,1 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές