JUMBO

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Εμφανίζονται και οι 92 ανασκοπήσεις

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Τεράστια πίεση και κούραση σε περίοδο εορτών. Χαμηλός μισθός που δεν ανταποκρίνεται σε αυτά τα δυο. Οι υπεύθυνες σου μιλάνε άσχημα με ειρωνεία και ασέβεια χωρίς να έχεις δώσει κάποιο δικαιωμα. Ανταγωνισμός και ψυχολογικός πόλεμος χωρίς λόγο και αιτία στους υπαλλήλους. Καμία κατανόηση σε περίπτωση αδιαθεσίας.

Η επαφή με τους πελάτες

Κατά

Χαμηλός μισθός σε σχέση με την κούραση και την πίεση, ασεβείς υπεύθυνοι

Στο δικό μου πόστο δεν έχω κανένα παράπονο εκτός φυσικά το τεράστιο μαγαζί αλλά με καλή συνέπεια και μεθοδικότητα όλα γίνονται.

Πολύ περπάτημα λόγου τεραστιου μαγαζιού με 1 άτομο στην βάρδια μέσα έξω και χειρισμό μηχανής σφουγγαρισματος όταν βλέπω το ρολόι μου έχουν φύγει η 6 ώρες.

Γίνεται πάντα η πληρωμή του μισθού πιο μπροστά και από ότι προβλέπεται

Κατά

Πάρα πολύ περπάτημα σε σημείο εξάντλησης

Αθλιο περιβαλλον

Ότι χειρότερο.. Δεν θα πρότεινα τα τζάμπο ούτε σε απόλυτη ανάγκη. Ειδικά όσον αφορά το κατάστημα της Καβάλας. Παράνοια μόνο. Ο ίδιος ονδιευθυντης χαρακτηρίζει τι προσωπικο του ως αναλώσιμο.

Κανενα

Κατά

Ολα ειναι κατα

Εκμετάλλευση

Εκμετάλλευση στο έπακρο. Πολύ λίγα τα χρήματα σε σχέση με τις αρμοδιότητες που σου δίνουν από την πρώτη μέρα εργασίας και με το χαμαλικι. Ωράρια απαράδεκτα. Διακρίσεις από όλους τους ανώτερους.

Κάκιστη διαχειριση

Κάκιστη διευθυντική διαχειριση κακός ανταγωνισμός.

Κανονικά διαλειμματα

Παραγωγική, απαιτητική

Η εργασία μου ως ταμίας είναι απαιτητική λόγω διαχείρισης των χρημάτων, αλλά σαν διαδικασία είναι απλή και για τους ταμίες και για τους πελάτες. Το περιβάλλον εργασίας είναι ευχάριστο. Επίσης μαθαίνεις πως να προωθείς τα προϊόντα στον πελάτη και πως πρέπει να μπαίνουν στην πώληση.

Χαλαρο περιβαλον

Ειναι σχεση ζωης και υπαρχει συνεργασια.Ολα λειτουργουν με σωστη καθοδηγηση και ενδειαφερων για το καλυτερο αποτελεσμα

ΔΩΡΕΑΝ ΓΕΥΜΑΤΑ

Κατά

ΑΔΕΙΑ ΛΙΓΗ

Πολύ ωραία εμπειρία!

Οι υπεύθυνοι ήταν πολύ υποστηρικτικοί, υπάρχει οργάνωση, τα καθήκοντα είναι απλά και συγκεκριμένα και ξέρεις πάντα τι πρέπει να κάνεις, αν έχεις οποιοδήποτε πρόβλημα υπάρχει ο υπεύθυνος να σε κατατοπίσει. Το κλίμα ήταν πολύ ευχάριστο. Όμως το καλύτερο για εμένα ήταν η μουσική! Ξέρω δεν θα συμφωνήσουν πολλοί μαζί μου, όμως πέρα από κάποια πολύ παιδικά τραγούδια, ακούγαμε μοναδικά κομμάτια και περνούσε τόσο όμορφα αλλά και γρήγορα το 8ωρο. Χαιρόμουν και ανυπομονούσα να πηγαίνω για δουλειά κάθε μέρα!

Ευχάριστο κλίμα, Τυπικοί όσον αφορά μισθό και ασφάλεια, Διάλειμμα

Επαγγελματισμος

Πολύ σοβαρή επιχείρηση με στόχο την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των καταναλωτών.

Πληθώρα ποστων

Κατά

Πολύ γοργοι ρυθμοί.

Πολύ καλή

Πολύ καλή και φιλική συνεργασία. Εργάστηκα σε δύο υποκατάστημα τα και το περιβάλλον ήταν οικογενειακό. Από την πρώτη μέχρι την τελευταία ημέρα. Ικανοποιητικό αποδοχές και πάντα στην ώρα τους.

Παραγωγηκο περιβάλλον

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Φιλικό περιβάλλον Θετικό προσωπικό

Καλή Εταιρεία

Είναι μια καλή και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία με ανταγωνιστικό περιβάλλον εργασίας. Οι μισθοί είναι στο μέσο επίπεδο.

Πολύ ωραίο περιβάλλον

Πολύ ωραίο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας,ένα χαμογελο από τους υπεύθυνους και όλοι οι εργαζόμενοι μαζί ομάδα και όχι πηγαδάκια....!

Δεν θα ξαναπηγενα για δουλεια

Ευχαριστω περιβαλλον αλλα με πολυ μεγαλο ανταγωνισμο. Δε εξελισεσαι

Υπέροχα όλα!

Υπάρχει αρκετή τυπικότητα στο είδος εργασίας, έμαθα πολυ καλά τη χρήση του ταμείου, το περιβάλλον είναι πάρα πολύ ευχάριστο! Δεν υπάρχει δύσκολο κομμάτι, αν εξαιρέσουμε την ευθύνη των χρημάτων, αλλά αν είναι τυπικός ο υπάλληλος δεν υπάρχει πρόβλημα! Χαιρόμουν να πηγαίνω στην εργασία μου!!!!

Κακό κλήμα και άσχημη συμπεριφορά ανωτέρων σε συνδυασμό με εξευτελιστικούς μισθούς

Δεν θα έκανα κάτι παρόμοιο στο εγγύς μέλλον, πληρωνόμουν πολύ λιγότερα από οτι έπρεπε και οι συνθήκες ήταν τοξικές.

Δυσκολο

Πολυ δουλεια..Λιγα λεφτα. Αλλα εχει ασφαλεια που ειναι καλο.

Καλη

Το κλιμα ειναι ευχαριστο.Γινονται συχνα αξιολογησεις.

ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ

Κατά

ΟΛΙΓΟΜΗΝΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ

Κακο περιβαλλον

κακο περιβαλλον,ασυννενοησια,χωσιμο,ασυνεπεια,απρεπη συμπεριφορα υπευθυνων στους νεους πωλητες,(οι παλιοι διακοσμητικοι)ανυπαρκτο κλιμα συνεργασιας,χαμηλος μισθος

Δεν χρειαζοταν να θυμηθω οτι εργαστηκα εκει!

Η ΕΓΡΑΣΙΑ Εκεί Ήταν ΣΑΝ ΤΗ Σκλαβιά ΠΟΛΛΕ Ώρες Χωρίς Ανταμοιβή ΚΑΙ Πολύ Πίεση

Καλό περιβάλλον

Καλό και ευχάριστο περιβάλλον θα ήθελα να εργαστώ πάλι.

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JUMBO. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

2,9 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
3,1 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές
2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Επαγγελματική Σταθερότητα / Εξέλιξη
2,7 από 5 αστέρια για το θέμα Διοίκηση
2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Μόρφωση
  • Εταιρείες
  • JUMBO
  • Αξιολογήσεις εργαζομένων
Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;