JUMBO

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Εμφανίζονται και οι 92 ανασκοπήσεις

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Τεράστια πίεση και κούραση σε περίοδο εορτών. Χαμηλός μισθός που δεν ανταποκρίνεται σε αυτά τα δυο. Οι υπεύθυνες σου μιλάνε άσχημα με ειρωνεία και ασέβεια χωρίς να έχεις δώσει κάποιο δικαιωμα. Ανταγωνισμός και ψυχολογικός πόλεμος χωρίς λόγο και αιτία στους υπαλλήλους. Καμία κατανόηση σε περίπτωση αδιαθεσίας.

Η επαφή με τους πελάτες

Κατά

Χαμηλός μισθός σε σχέση με την κούραση και την πίεση, ασεβείς υπεύθυνοι

παραγωγικότητα

Άψογο μάνατζμεντ και πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον.

30' διάλειμμα

πολύ καλό περιβάλλον και συνάδελφοι για να εργαστείς

δεν υπάρχει κριτική διότι δούλεψα σαν εποχιακό προσωπικό και έμεινα ευχαριστημένος

Καθε μερα κατι καινουριο

Εντονοι ρυθμοί σε ένα δύσκολο κ απαιτητικό περιβάλλον που στηρίζεται αποκλειστικά και με επιτυχία ,από την open market αντίληψη της εταιρείας.

Παραγωγικό και ζεστό περιβάλλον με ειδικα διαμορφωμένο χώρο για τις ανάγκες των υπαλληλων.

Μία τυπική ημέρα μου στη δουλειά,περιλαμβανει το καθαρισμό και τη τακτοποίηση του χώρου εργασίας μου. Αυτά που έχω μάθει είναι αρκετά οπως το να μπορώ να διαχειριστω το φόρτωμα εργασίας και την συμπεριφορά των πελατών ακόμη και σε ακραίες καταστάσεις. Οι συνάδελφοι μου είναι άτομα με ευχαριστες και ταυτόχρονα ανταγωνιστικές συμπεριφορές,εχωντας όμως καταφέρει να δουλεύουμε όλοι μαζί ακόμη και με διάφορες σε προσωπικό επίπεδό. Το πιο δύσκολο μέρος της δουλειάς μου είναι,η καθυστέρηση που έχω από τα μέσα μεταφοράς λόγω μεγάλης απόστασης της οικίας μου. Το πιο ευχάριστο κομμάτι της εργασίας μου είναι όταν εξυπηρετω γρήγορα και όμορφα τους πελάτες και βλέπω τη διάθεση τους να φτιάχνει έστω και μετά από μεγάλη αναμονή.

Εύκολο παρκινγκ, ευκολη εύρεση πραγμάτων.

Κατά

Έλλειψη προσωπικού με αποτέλεσμα κακής εξυπηρετήσεις σε ώρες και ημέρες αιχμής.

Χαλαρο

Χαλαρη δουλεια με καλους συναδελφους και συνεργασια σην δουλεια επανω

Παραγωγικο περιβαλλον

Αρκετα καλο περιβαλλον , ιδανικο για εργασια , πολυ καλες αποδοχες το 2011,

παραγωγικο περιβαλον

Αριστο περιβαλον , ομαδικοτητα , εργασιακη εμπειρια , δεν υπαρχει δυσκολο μερος στην δουλεια , καλες αμοιβες , ολα γενικα μια χαρα

Δωρεαν γευματα

Κατά

τιποτα

Παραγωγικο και χαλαρο περιβαλλον

Ευχαριστη Εμπειρια ,πειθαρχια ,ιεραρχια Αψογοι συναδελφοι και συνεργασιμοι Ευχαριστο κομματι το κλεισιμο ταμειου

ΚΑΘΑΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

Κατά

ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Κακό εργασιακό περιβάλλον, άριστοι συνάδελφοι

Το εργασιακό περιβάλλον που συνάντησα ήταν από τα ποιο άσχημα στην εργασιακή μου πορεία. Αναφέρομαι εξ'ολοκλήρου στην εγκατάσταση της αποθήκης που εργάστηκα. Οι συνάδελφοι αγκαλιάζουν τον νέο συνάδελφο και τον βοηθούν να εξικοιωθεί άμεσα με το εργασιακό περιβάλλον και σε βοηθούν σε όποια απορία έχεις στο αντικείμενο που εργάζεσαι έως ότου αποκτήσεις την εμπειρία που χρειάζεσαι.

Κοντινή απόσταση εργασιακού χώρου

Νορμαλ

Νορμαλ 8ωρο Πολλες ωρες ταμειο Λιγη ωρα διαλλειμμα Επαφη με κοσμο

A lot of work, but good people

Good co-workers, good environment but the salary was low, the management was good and during difficulties they were helpful

Near to my house

Κατά

Long working hours with almost no brake

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JUMBO. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

2,9 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
3,1 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές
2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Επαγγελματική Σταθερότητα / Εξέλιξη
2,7 από 5 αστέρια για το θέμα Διοίκηση
2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Μόρφωση
  • Εταιρείες
  • JUMBO
  • Αξιολογήσεις εργαζομένων
Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;