JYSK

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία
Ελλάδα34 αξιολογήσεις

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 34 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 936 ανασκοπήσεις

Άγχος, γκρίνια, κουβάλημα

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Γράφω την κριτική για να προετοιμάσω κάποι@. Πολύ κουβάλημα ακόμα και αν είσαι ο διευθυντής, βάρδιες με 2 άτομα για 4-6 ώρες, πολλά πλανογράμματα, πολλές αρμοδιότητες, είσαι εκεί για τα πάντα (παραλαβή, αποθήκη, εξυπηρέτηση, γέμισμα, καθαριότητα, ταμείο) και κρίνεσαι γι'αυτό. Εκπαίδευση μηδενική, συνεχώς σε μια οθόνη για να βλέπεις ενημερώσεις, πλανογράμματα, αλλαγές, διαθεσιμότητα προϊόντων. Το χειρότερο είναι το κουβάλημα. Πολύ βαριά αντικείμενα (20-40 κιλά) και σε περίπτωση παραλαβής μπορεί να "μείνεις" από δυνάμεις. Συνεχές άγχος για πωλήσεις, φθορές, πλανογράμματα. Αν είναι 25 να πας. Αν είσαι 30 πας αν θες τα λεφτά. Αν είσαι 35 μακρυά. Πιο μεγάλος δε θα σε πάρουν.

Λεφτά

Κατά

Κούραση, άγχος, πίεση, τα πάντα τέλεια αλλιώς γκρίνια

Αγχωτικό περιβάλλον, βάρη, έλλειψη οργάνωσης

Η εργασία περιλαμβάνει έντονη σωματική καταπόνηση, πολλά βάρη ιδίως στην αποθήκη.Η εταιρεία έχει μια πλατφόρμα με κάποια μαθήματα τα οποία είναι αρκετά απλοϊκά και δεν βοηθούν πολύ επί της ουσίας.2-3 άτομα πρέπει να βγάζουν δουλειά για 5-7.Προσωπικό καθαρισμού δεν έχουν. Κατά τη διάρκεια της πανδημίας συνεργάστηκαν με εταιρεία security που απασχολούσε προσωπικό χωρίς άδεια εργασίας.Προσλαμβάνουν κάποιον ως πωλητή και κάνει τα πάντα: ταμείο, πωλήσεις, 'fronting', καθαριότητες, συναρμολογήσεις επίπλων, παραδόσεις επίπλων, τακτοποίηση αποθήκης.Πρέπει να γίνονται και κάποιες προσλήψεις λόγω γνωριμιών ανθρώπων μη ικανών. Σπάνια αλλά ενδέχεται να δημιουργούνται προβλήματα λόγω της υποστελέχωσης.Κάποια καταστήματα έχουν υπέυθυνους αποθήκης αλλά πολλά όχι. Οι αποθήκες δεν έχουν καλή οργάνωση.Ο διευθυντής μπορεί να κάνει και χρέη πωλητή/ταμία η/και αποθηκάριου-συναρμολογητή επίπλων (παίζει και το φύλο και η ιδιοσυγκρασία ρόλο).Υπάρχουν κάποια μπόνους. Οι σχετικές πολιτικές μπορεί να αλλάζουν αλλά γενικά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Ο μισθός είναι λίγο πάνω από το βασικό. Τα νόμιμα τα τηρούν νομίζω.Έχουν χώρους που τους λένε 'σόσιαλ' και κάνεις εκεί το νόμιμο 20λεπτο διάλειμμά σου. Είναι αστείο το ότι το λένε 'σόσιαλ'. Βάρδιες 2-3 ατόμων σημαίνει ότι θα είσαι μόνος σου στο 'σοσιαλ'.Τα ίδια χάλια έχει πάνω κάτω και σε άλλες χώρες.Γενικά δεν αξίζει.

Πολλές απαιτήσεις σε σχέση με τις αμοιβές, πολύ λίγο προσωπικό στο κατάστημα σε σχέση με τις ανάγκες του καταστήματος

Απαιτήσεις πολυπαραγωγικου προσωπικού χωρίς τις αντίστοιχες αμοιβές, καταστήματα με λίγο προσωπικό που πρέπει να τα κάνεις όλα, εξυπηρέτηση-γέμισμα καταστήματος ταμείο παράδοση παραλαβή προϊόντων, αποθήκη- απογραφή -συναρμολόγηση επίπλων -τακτοποίηση καταστήματος - καθαριοτητες -αρκετές φορές και όλα ταυτόχρονα, προοπτικές εξέλιξης κατά κύριο λόγο, εαν έχεις κάποια γνωριμία μέσα στην εταιρεία, αλλιώς πρέπει να δουλέψεις πολύ σκληρά για να το καταφέρεις, προλήψεις σε θέση πάλι μέσω γνωριμίας

Τυπικοί στην ημερομηνία πληρωμής

Κατά

Χαμηλοί μισθοί, πολλές υπερωρίες, καλοκαιρινή άδεια από Μάιο έως Ιούλιο (Αύγουστο στήνεις το κατάστημα για την χειμερινή περίοδο), έλλειψη απαιτούμενου προσωπικού για τις ανάγκες των καταστημάτων

Εσύ δουλεύεις σκληρά?

Στις αγγελίες της εταιρείας στα προαπαιτούμενα αναφέρει : "δουλεύετε σκληρά και είστε ενεργό μέλος της ομάδας" και η αναφορά αυτή δεν είναι τυχαία. Γιατί στην jysk πρέπει να δουλεύεις ΣΚΛΗΡΑ για να αποκομίσεις τον πενιχρό μισθό σου. Και ας μην γελιόμαστε κανένας εργοδότης δεν πρόκειται να σου χαρίσει τον μισθό σου. Ωστόσο σε αυτή την εταιρεία πρέπει να κάνεις πολύ περισσότερα από ότι θα έκανες σαν πωλητής κάπου αλλού. Ας τα πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή. Στην συνέντευξη θα σου παρουσιάσουν την τέλεια δουλειά. Με ωραίο εργασιακό περιβάλλον,εταιρική κουλτούρα(σκανδιναβικών προδιαγραφών) και προοπτικές εξέλιξης. Μπούρδες. Και αυτό γιατί οι άνθρωποι που θα σου πάρουν την συνέντευξη δεν έχουν καμία ιδέα για το τι πραγματικά συμβαίνει μέσα στα καταστήματα. Θα πρέπει να τρέχεις για να τα προλάβεις όλα. Να απαντήσεις στο τηλέφωνο και στο mail,να γεμίσεις ράφια και όποτε χρειάζεται να αλλάξεις την τοποθέτηση των προϊόντων αλλά και τα ίδια τα ράφια,να κάνεις απογραφή,να συναρμολογήσεις ή να επιδιορθώσεις εκθεσιακά έπιπλα,να κάνεις ταμείο,να καθαρίσεις το μαγαζί και τους χώρους του προσωπικού,να κάνεις τις απαραίτητες εκπαιδεύσεις,να παραδώσεις έπιπλα στους πελάτες,να παραλάβεις προϊόντα από τους προμηθευτές αλλά και ελαττωματικά που σου φέρνουν πίσω οι πελάτες και μετά από όλα αυτά να βρεις χρόνο να εξυπηρετήσεις με χαμόγελο τους πελάτες. Και όλα αυτά ΜΟΝΟΣ σου και ταυτόχρονα. Μαζί σου θα είναι και άλλο ένα άτομο(και αν είσαι "τυχερός" δύο) σε 1500 τετραγωνικά μέτρα και πολλαπλούς ορόφους. Το βάρος που θα σηκώνεις καθημερινά θα είναι σίγουρα πενταπλάσιο του σωματικού σου. Χωρίς -

Αντί για μπόνους ας έδιναν ένα φιλικό χτύπημα στην πλάτη. Περισσότερο τίμιο θα ήταν.

Κατά

ΟΛΑ

Εξέλιξη σημασία στην λεπτομέρεια

Τοπ εργασιακό περιβάλλον στην Ελλάδα . Εξέλιξη των εργαζόμενων

Nταχάου

Τι είναι η JYSK παγκόσμια εταιρία με ευρωπαική κουλτούρα;Αγαπητές μου στελεχάρες αν είναι να ανοίξουμε το κουτί και να πετάμε... βλακείες πιστεύω οτι μπορείτε και καλύτερα!Ζητάτε εργασιακή εμπειρία 40χρονου,σωματικές αντοχές 30χρονου σε κορμί 20χρονου,ακόμη και στην περίπτωση που θα μπορούσε να γίνει αυτό πείτε μου έναν καλό λόγο να προτιμήσει κανείς να εργαστεί για εσάς καθώς στην περίπτωση που δεν το έχετε καταλάβει στην Λάρισα τουλάχιστον υπάρχει τεράστια προσφορά εργασίας και λίγο εργατικό δυναμικό προς απασχόληση οπότε οι εργαζόμενοι επιλέγουν πλέον τον εργοδότη.Θα το κάνει κανείς για τον βασικό σας μισθό;Όλοι βασικό προσφέρουν πλέον κι ας πουλάτε φούμαρα για μπόνους,πακέτα,παροχές κλπ τα προιόντα σας δεν πουλιένται ώστε να πιαστούν οι στόχοι μπόνους.Θα το κάνει για τα άπειρα κιλά που θα σηκώσει στην βάρδια του;(οκ αν θέλει να γλιτώσει συνδρομή σε γυμναστήριο μπορεί).Θα το κάνει για τους ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ που θα συνεργαστεί στην βάρδια 3 ατόμων;Οι προοπτικές εξέλιξης που προσφέρετε ποιές ακριβώς είναι,κοίτα τον ρουφιάνο μου μπορείς να γίνεις καλύτερος;Μια αστεία εταιρία είστε σε μια θάλασσα απο αστείες εταιρίες γι αυτό και οι στελεχάρες παραπονιέστε πως δεν βρίσκεται προσωπικό γιατί σας φτύνουν όλοι κατάμουτρα και ένα τεράστιο μπράβο στο indeed που επιτέλους δίνει λόγο στους απλούς εργαζόμενους να μιλήσουν και να πούν αλήθειες για τους εργασιακούς παραδείσους που παρουσιάζετε σε συνεντεύξεις αλλά και στα ΜΜΕ.Πάς 8 ωρίτσες κάνεις την χαμάλα σου πληρώνεσαι ψίχουλα thats it δεν παραμυθιάζεται κανείς πλέον απο καριέρες και ευκαιρίες.

Μόνο αν δεν έχεις να φας δουλεύεις εκει

Εργασιακός μεσαίωνας. Κανεις πολλές δουλειές ταυτόχρονα,με μεγάλο βάρος.κανένας δεν μένει ευχαριστημένος( ειδικά ο district manager) και συνεχώς προσπάθεις περισσότερο για να πάρεις το μπόνους που δεν έρχεται...

Κανενα

Κατά

Ολα

Απαράδεκτο περιβάλλον σε όλους τους τομείς!

Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω ; Θα ξεκινήσω λέγοντας ότι 5 άτομα που ξεκίνησαμε από τα εγκαίνια , στον ένα χρόνο είχαμε φύγει όλοι ! Απαράδεκτο περιβάλλον εργασίας , μέσα στη βρώμα με άπειρα κιλά καθημερινά για να στραβώσεις την πλάτη σου ! 2 άτομα στην βάρδια για 1500 τετραγωνικά , και αυτό που ακούγαμε απο τον district manager ήταν ότι βγαίνει και ότι δεν κάνουμε κάτι εμείς σωστά! Για να μην τα πολύ λέω γιατί μπορώ να γράψω έκθεση για αυτά τα αίσχη που συνέβαιναν , θα κλείσω με αυτό . Δυο μέρες προτού κάνω χειρουργείο στους κοιλιακούς για κήλη (που έβγαλα εννοείται από τα ελαφριά κιλά που μας λέγαν ότι κουβαλούσαμε) έρχεται ο φίλτατος district manager με την απόλυση στα χέρια και βέβαιος βέβαιος χάνω την εγχείρηση μου !Άνθρωπος χωρίς καμία αίσθηση ανδρισμού .Το καλύτερο είναι ότι η απάντηση που έλαβα ήταν ότι ήταν τυχαίο ενώ το hr και το κατάστημα είχε ενημερωθεί ένα μήνα πίσω !! Αυτή κύριες και κύριοι είναι η εταιρία που θέλει να ονομάζεται ο καλύτερος εργοδότης του 2020 (κάνω εμετό)!! Μακριά ! Σας εύχομαι να μην χρειαστεί ποτε να πάτε σε αυτή την εταιρία

Τίποτα

Κατά

Εκμετάλλευση, άγχος, πίεση, ψέματα, αδικία.

Σε παραμυθιαζουν για αξίες και εξέλιξη bonus και λεφτά. Μου βάζανε το bonus του πωλητή αντί για υποδιευθυντη και αφού το είπα και το ξαναείπα πήρα την απάντηση από περιφερειακό ότι το κάνω ολόκληρο θέμα ενώ είναι κάτι που η εταιρεία το δίνει χαριστικά, μιλούσα με αποδείξεις για ανεπιτρεπτα πράγματα μέχρι και φωτογραφίες του έδειχνα για το τι επικρατεί στο Κατάστημα και όλα τα δικιολογουσε.Νομίζουν ότι είναι στρατός περιφερειακός σε μαγαζί με κόσμο να λέει σε συνάδελφο έλα πάνω στο γραφείο τώρα ξέρεις ποιος είμαι εγώ. Είδα συναδέλφους με πολύ μεγάλες δυνατότητες να αναγκάζονται να παραιτηθούν λόγω αδικιολογητης πίεσης. Με 2 άτομα προσωπικό στα μαγαζιά 1500 τετραγωνικών θέλουν να βγάλουν δουλειές ίσα με 5 ατόμων. Δεν σέβονται τίποτα ούτε καν πρόβλημα υγείας, αμφισβητούν τα πάντα.Οι πελάτες σε λυπούνται. Τα παράπονα καθημερινά. Μπορώ να γράφω για μέρες για αυτή την απίστευτη εμπειρία. Το ψέμα και η αδικία βασιλεύει.Αν βρείτε χειρότερο απ αυτό προτιμήστε το.

Κανένα

Τσίρκο

Πιστεύουν οτι ανταγωνίζονται εταιρίες της silicon valey στην πραγματικότητα όμως πουλάνε ακριβά προιόντα Β διαλογής στην καλύτερη.Έχοντας 10ετή προυπηρεσία σε διευθυντικές θέσεις στο λιανεμπόριο σύμφωνα με την JYSK δεν είχα αρκετά προσόντα να εργαστώ μαζί τους και όλα αυτά μετά απο 3 ερωτήσεις του στύλ ''εσύ γιατί θές να εργαστείς μαζί μας''.Είστε ντροπή στον θεσμό της εταιρίας αμφιβάλω αν λειτουργείτε έτσι και σε άλλες χώρες με έπαρση,κανένα σεβασμό σε νυν και υποψηφίους συνεργάτες και γενικότερα με μια νοοτροπία που θυμίζει επαρχιώτη νεόπλουτο βοσκό.Οι αποκρουστικής αισθητικής διαφημίσεις σας λένε πολλά για την λειτουργία και τους κανόνες που διέπουν την JYSK μην σας προκαλεί εντύπωση που οι καταναλωτές απλά προσπερνούν τα καταστήματα σας που έχουν ασήμαντες συγκριτικά πωλήσεις σε σχέση με τον ανταγωνισμό φταίει η νοοτροπία σας και όχι οι Managers οι οποίοι απλά δεν πληρούν τα κριτήρια σας και δεν μπορούν να ανταποκριθούν στον εξωπραγματικό μισθό των 700€ που προσφέρετε για 10+ ώρες εργασία.

Ειρωνία, προσβολές

Μακρυά!Ζητούν αχθοφόρους! Δεν εκτιμούν τον κόπο του υπαλλήλου.

Τίποτα

Κατά

Ο νεοφερμένος διευθυντής

Μεινετε μακρια

Μην χανετε τον χρονο σας με αυτην την τραγικη εταιρεια. Ψαχνουν για σκλαβους.

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣΤΙΓΙΟ

Κατά

ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΝ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ

Αγχωτικό και πιεστικό περιβάλλον

Η αγγελία που έστειλα το βιογραφικό μου αφορούσε τη θέση του πωλητή. Στην πραγματικότητα όμως η έννοια του πωλητή για αυτή την εταιρεία περιλαμβάνει αποθήκη στην οποία καλείσαι να σηκώνεις καθημερινά πάνω από 40 κιλά το οποίο δε στο αναφέρουν στη συντεντευξη. Να συναρμολογεις έπιπλα, να καθαρίζεις το χώρο να κάνεις ταμείο... Ολα αυτά παραλληλα! Κοινώς είσαι παιδί για όλες τις δουλειές πιο πολύ και λιγότερο πωλητής. Επιπλέον δεν υπάρχει ιεραρχία στις θέσεις με αποτέλεσμα να σε διατάζουν οι ίδιοι σου οι συνάδελφοι. Ένιωθα περισσότερο σαν εργάτης παρά σαν πωλητής. Εννοείται ότι ο βασικός μισθός που σου παρέχουν είναι πολύ λίγος για τη δουλειά που κάνεις. Τέλος δεν είδα καθόλου τη σκανδιναβική εταιρεία που σου πλασάρουν αλλα κυρίως εκμετάλλευση και έλλειψη κατανομής ρολων. Σε μια μέρα κουβαλησα βαριά έπιπλα έκανα παραλαβή και αμέσως μετά έκανα ταμείο ενώ έπρεπε παραλληλα να πουλήσω. Θέλουν να είσαι ο σούπερμαν για να ανταπεξέλθεις. Απογοητευτηκα πραγματικά όταν είδα τι πραγματικά συμβαίνει σε ένα κατάστημα της JYSK καθώς σκέφτηκα ότι προέρχεται από το εξωτερικό οποτε υπέθεσα ότι θα υπάρχει οργάνωση και κατανομη των ρολων. Αν σηκώνεις μεγάλα βάρη και αντέχεις να κάνεις υπερβολικα πολλά πράγματα σε μια τυπική καθημερινότητα τότε ίσως να είσαι αυτός που πραγματικά ψάχνουν.

Πληρωμή στην ωρα της

Κατά

Ολα τα ανωτέρω

Μακριά!!!

Μονο αν υπάρχει θέμα επιβίωσης σας συμβουλεύω να εργαστείτε σε αυτήν την εταιρεία.

Μακράν το καλύτερο εργασιακό περιβάλλον .

Τέλειες εγκαταστάσεις για να εργαστείς , σούπερ μισθός με ακατανόητα μεγάλα μπόνους , άξιοι προϊστάμενοι που πάντα θα σε στηρίξουν σε ότι και αν χρειαστείς , ο αριθμός των υπαλλήλων στα καταστήματα είναι υπερβολικά μεγάλος με αποτέλεσμα να μην προλαβαίνεις να κουραστείς, στην συνέντευξη μπορώ να πω ότι υπερέβαλαν λίγο όταν μου περιέγραφαν την καθημερινότητα στο κατάστημα και τις αρμοδιότητες καθώς κάνουμε πολύ λιγότερα πράγματα . Το βασικότερο όμως ; Αξιοκρατία με το άλφα κεφαλαίο. Αν είσαι γλυφτης , υποχθόνιος , κοιτάς μόνο το κακό του διπλανού σου ή δεν σε ενδιαφέρει τίποτα παρά μόνο να αποκτήσεις παροχές μη ανάλογες των ικανοτήτων σου τότε ΣΙΓΟΥΡΑ δεν έχεις καμία θέση στην πολυεθνική εταιρία εμπορίας επίπλων και οικιακών ειδών Jysk Α.Ε .Όλα αυτά άλλωστε τα επιβεβαιώνουν και οι αξιότιμοι συνάδελφοί μου που βαθμολόγησαν με 5 (πέντε) αστέρια . Ευχαριστώ πολύ που υπάρχεις και θα υπάρχεις στην ζωή μου Jysk . Σε αγαπώ .

Μόνο πλεονεκτήματα σκέφτομαι.

Κατά

Όποιος δεν του αρέσει ας πάει αλλού . Άιντε ένας ένας .

Εταιρεία με αξίες και ευκαιρίες

Εταιρεία με αρχές που τις στηρίζουν και τις ακολουθούν, υπάρχει πρόγραμμα εκπαίδευσης που βοηθάει τους νέους συναδέλφους.Ωραίες συνθήκες εργασίας σε ένα παραγωγικό περιβάλλον που επικρατεί η συνεργασία και η ομαδικότητα στο κατάστημα καθώς και υποστήριξη από τον προϊστάμενο. Αμοιβές στην ώρα τους και διάφορα είδη μπόνους.

Μισθός, bonus, εκπαιδεύση

Εργασια σε πολυεθνικη εξελιξης

Ξεκίνησα επιφυλακτικα επειδή είχα διαβάσει αρκετά αρνητικά σχόλια και πήρα το ρίσκο να παραιτηθώ από την προηγούμενη εργασία μου και να πάω στην jysk. Αποδείχθηκε ότι έκανα το σωστό. Μια εταιρεία που σέβεται τους υπαλλήλους της, με αξίες και αρχές. Εφόσον κάποιος έχει όρεξη για μάθηση και για δουλειά, είναι η ιδανικότερη απασχόληση!

Πολυεθνική με αξίες

Μια πολυεθνική με τεράστια δυναμική στο εξωτερικό , που πλέον κερδίζει μεγάλο μερίδιο στην αγορά της Ελλάδας , με στόχο την περεταίρω ανάπτυξη . Πολλές ευκαιρίες εξέλιξης για όλους , αφού η ανάπτυξη και η εξέλιξη δεν έχουν ταβάνι . Υπάρχει σεβασμός στους εργαζόμενους και από προϊσταμένους και από υφιστάμενους . Μπόνους χωρίς όριο (black Friday ) . Μέσα στην καραντίνα πληρωθηκαμε κανονικά δώρο Πάσχα και τον Ιούνιο δώρο καλοκαιριού δεν κρύφτηκαν πίσω από τις δικλείδες του κράτους για πληρωμές μέχρι τον Δεκέμβρη .

Εξέλιξη, παροχές, μπόνους, Ωράριο, κλίμα

Καμία σχέση τα όσα ειπώθηκαν στην συνέντευξη με την πραγματικότητα.

Δεν παρείχαν ολον τον απαιτούμενο εξοπλισμό ασφαλείας, κλίμα εκμετάλλευσης, ελλιπής εκπαίδευση, αμελητέα μπόνους.

Έγκαιρη πληρωμή

Κατά

Μη τήρηση των κανόνων ασφαλείας, ελλιπής εξοπλισμός, ελλιπής εκπαίδευση

Μια εταιρεία φιλική με τους εργαζόμενους με πολλες προοπτικές εξέλιξης.

Μια εταιρεία με πολλες δυνατότητες εξέλιξης,σε μαθαίνει διαρκώς νεα πράγματα,σου παρέχει ασφάλεια,παροχή των νόμιμων αποδοχών,δυνατότητα μετακίνησης εντός αλλα και εκτός Ελλάδος.

Εξαιρετική

Εξαιρετική εταιρεία, με προοπτικές εξελίξης. Άψογη συνεργασία με ολους τους ανώτερους, θετικό κλίμα και συνεχή επιμόρφωση!

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JYSK. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές
2,8 από 5 αστέρια για το θέμα Επαγγελματική Σταθερότητα / Εξέλιξη
2,7 από 5 αστέρια για το θέμα Διοίκηση
2,9 από 5 αστέρια για το θέμα Μόρφωση
  • Εταιρείες
  • JYSK
  • Αξιολογήσεις εργαζομένων
Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;