JYSK Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Αθήνα

Βρέθηκαν 9 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 617 ανασκοπήσεις
Γνώρισα την εταιρεία στα πρώτα βήματα της. Ωστόσο είναι μια εταιρεία που μπορεί να σου δώσει πολλές ευκαιρίες σε πολλούς τομείς.
Το Όραμα της εταιρείας και οι αξίες της
Κατά
Εταιρεία στα πρώτα στάδια ανάπτυξης στη χώρα μας
Μονο αν υπάρχει θέμα επιβίωσης σας συμβουλεύω να εργαστείτε σε αυτήν την εταιρεία.
Εταιρεία με αρχές που τις στηρίζουν και τις ακολουθούν, υπάρχει πρόγραμμα εκπαίδευσης που βοηθάει τους νέους συναδέλφους.Ωραίες συνθήκες εργασίας σε ένα παραγωγικό περιβάλλον που επικρατεί η συνεργασία και η ομαδικότητα στο κατάστημα καθώς και υποστήριξη από τον προϊστάμενο. Αμοιβές στην ώρα τους και διάφορα είδη μπόνους.
Μισθός, bonus, εκπαιδεύση
Μια πολυεθνική με τεράστια δυναμική στο εξωτερικό , που πλέον κερδίζει μεγάλο μερίδιο στην αγορά της Ελλάδας , με στόχο την περεταίρω ανάπτυξη . Πολλές ευκαιρίες εξέλιξης για όλους , αφού η ανάπτυξη και η εξέλιξη δεν έχουν ταβάνι . Υπάρχει σεβασμός στους εργαζόμενους και από προϊσταμένους και από υφιστάμενους . Μπόνους χωρίς όριο (black Friday ) . Μέσα στην καραντίνα πληρωθηκαμε κανονικά δώρο Πάσχα και τον Ιούνιο δώρο καλοκαιριού δεν κρύφτηκαν πίσω από τις δικλείδες του κράτους για πληρωμές μέχρι τον Δεκέμβρη .
Εξέλιξη, παροχές, μπόνους, Ωράριο, κλίμα
Θα είσαι κανονικός σκλάβος με την κυριολεκτική έννοια της λέξης .
Όποιος βρει ας μου πει .
Κατά
βασικός μισθός, φόρτος εργασίας, κακή συμπεριφορά προς τους πωλητές από διευθυντές, περιφερειακούς και "HR" .Γενικά χάλια μαύρα
Όλα όσα είπαν οι παραπάνω ισχύουν. Εργασία σε αυτήν την εταιρεία μόνο αν δεν βρείς κάπου αλλου και ο βασικός μισθός είνα ΜΟΝΟ θέμα επιβίωσης.
κανένα
Κατά
πολλά
Ας ξεκινήσουμε λέγοντας πώς στην συνέντευξη ο ρόλος των πωλήσεων δεν είναι σαφής δηλαδή καμία επαφή με την πραγματικότητα...Ντροπή τους να μην σου λένε την αλήθεια από την αρχή ... Με λίγα λόγια η καθημερινότητα σου είναι ως εξής : από την εξυπηρέτηση σε 2 με 3 πελάτες ταυτόχρονα που κάνεις στο κατάστημα συνεχώς από το ταμείο από τοποθέτηση άπειρων πραγμάτων από τις παραλαβές ξαφνικά σε φωνάζουν να πας να παραδόσεις μπουφέδες και συρταρίερες ομπρέλες με βάσεις 20-60 κιλά βάρη απίστευτα όλα αυτά σε πελάτες που περιμένουν αφού πρώτα δεν έχεις μείνει από την μέση σου ... Και φυσικά το κορυφαίο από όλο αυτό το χαμαλίκι είναι το βράδυ που μετακομίζεις μόνος σου ότι έχει έξω το κατάστημα σαν προβολή και το φέρνεις μέσα δηλαδή καμιά 20 αρια καρέκλες 4 με 5 καναπέδες 7 με 8 τραπέζια και το πρωί το αντίστροφο ...Συνοψίζοντας τρέχεις σαν τον βέγγο κουβαλάς τα πάντα καθαρίζεις ότι καθαρίζεται δεν είσαι καν πωλητής είσαι ένας πακιστανός με πουκάμισο....Μακρυά και αγαπημένοι παιδιά δεν αξίζει ...Τραγική εμπειρία ....ΥΓ : ..Και το χειρότερο από όλα με την ορθοστασία 7 ωρών και 40 λεπτών .. διάλειμμα 20 λεπτών με χρονόμετρο σχεδόν και μετά από απαίτηση δική σου γελάει ο κόσμος ...
Μισθολογικές παροχές στην ώρα τους
Κατά
Όλα τα υπόλοιπα ..
Έχω εντοπίσει έναν φανταστικό υποψήφιο για τη Jysk με εργασιακή εμπειρία στο τομέα της καθαριότητας δήμου και της οικοδομής... Ρε μαζευτειται, γελάνε και οι πέτρες
20€ Μεικτά bonus να κεραστείς ποτό
Κατά
Από που να αρχίσεις
Δεν έχει καμία σχέση με αυτά πού είχαμε κουβεντιάζει στην συνέντευξη
Η πληρωμή γίνεται στην ώρα της
Κατά
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία JYSK