JYSK Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Πωλησεις

Πωλησεις1 αξιολόγηση
Ελλάδα1 αξιολόγηση
Βρέθηκε 1 αξιολόγηση που αντιστοιχεί στην αναζήτηση
Δείτε και τις 578 ανασκοπήσεις
Χάσιμο χρόνου . Κουβαλάς σαν μην υπάρχει αύριο , πουλάς σαν να μην υπάρχει αύριο , σου ζητάνε να κάνεις πράγματα που δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με την περιγραφή της θέσης σου . Όλα αυτά για να ικανοποιηθεί η μία παρεούλα μικρών ανθρώπων που αντί να κοιτάνε το καλό των υπαλλήλων και του brand, κοιτάνε να γράψουν βιογραφικό στις πλάτες άλλων . Μακάρι να γυρνούσε ο χρόνος να μην είχα πατήσει εκεί μέσα.
Επίσημη απάντηση από την JYSK
18 Φεβρουαρίου 2020
Αγαπητέ/ή πρώην συνάδελφε,
Λυπόμαστε για τον τρόπο που σκέφτεσαι και εκφράζεσαι για τη JYSK, καθώς φαίνεται πως η εργασία σου εδώ είτε δεν σου ταίριαξε, είτε δεν ήταν αυτό που πραγματικά αναζητούσες. Θα θέλαμε ωστόσο να τονίσουμε πως στη JYSK δίνουμε πάντα μία ρεαλιστική περιγραφή της θέσης εργασίας στους υποψήφιους και φροντίζουμε πάντα για το εργασιακό περιβάλλον και τις συνθήκες εργασίας. Γι’ αυτόν ειδικά τον λόγο, όλοι οι εργαζόμενοι έχουν στη διάθεσή τους όλα τα απαραίτητα εργαλεία, που θα τους βοηθήσουν να κάνουν τη δουλειά τους εύκολα, ξεκούραστα και με ασφάλεια. Αναφορικά με τις πωλήσεις, φυσικά και είναι το βασικό μας αντικείμενο εφόσον δίνουμε προτεραιότητα στον πελάτη και έχουμε ως στόχο την καλύτερη εξυπηρέτησή του. Αυτός είναι και ο λόγος άλλωστε που επιλέγουμε να ανταμείβουμε και να επιβραβεύουμε τους εργαζόμενους, για την προσπάθεια και την καλή τους απόδοση σε σχέση με την εξυπηρέτηση των πελατών.

Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία σε ό,τι και αν επιλέξεις στο μέλλον.

Η ομάδα ανθρώπινου δυναμικού της JYSK
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία JYSK
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JYSK. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,2
3,1