JYSK Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Πωλητης

Πωλητης9 αξιολογήσεις
Ελλάδα9 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 9 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 610 ανασκοπήσεις
Μακραν η χειροτερη δουλεια που εκανα ποτε.Πωλητης ελεγε η αγγελια, δουλος ημουν.Κανεις τα παντα.Μεταφορες, τοποθετηση, απογραφες, συναρμολογηση ταμειο και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις, ακουγοντας φυσικα και το χεσιμο για καθε τι που νομιζουν οτι εκανες λαθος.Μεση και ποδια δεν νιωθεις καν.Το ωραριο της συμβασης δεν τηρηθηκε σχεδον ποτε και για το μισθο που παρειχε, καλυτερα να βρειτε κατι αλλο να εχετε την ψυχικη σας ηρεμια.Δεν ειναι τυχαιο που παρα την κριση και την ανεργεια, η JYSK ειναι η νουμερο ενα εταιρεια σε παριτησεις ανα ετος.Μην το κανετε ουτε για αστειο.
Κανενα.
Κατά
Θα επρεπε να ντρεπονται, ενω δεν.
Ξεκίνησα επιφυλακτικα επειδή είχα διαβάσει αρκετά αρνητικά σχόλια και πήρα το ρίσκο να παραιτηθώ από την προηγούμενη εργασία μου και να πάω στην jysk. Αποδείχθηκε ότι έκανα το σωστό. Μια εταιρεία που σέβεται τους υπαλλήλους της, με αξίες και αρχές. Εφόσον κάποιος έχει όρεξη για μάθηση και για δουλειά, είναι η ιδανικότερη απασχόληση!
Δεν παρείχαν ολον τον απαιτούμενο εξοπλισμό ασφαλείας, κλίμα εκμετάλλευσης, ελλιπής εκπαίδευση, αμελητέα μπόνους.
Έγκαιρη πληρωμή
Κατά
Μη τήρηση των κανόνων ασφαλείας, ελλιπής εξοπλισμός, ελλιπής εκπαίδευση
Εξαιρετική εταιρεία, με προοπτικές εξελίξης. Άψογη συνεργασία με ολους τους ανώτερους, θετικό κλίμα και συνεχή επιμόρφωση!
Όλα όσα είπαν οι παραπάνω ισχύουν. Εργασία σε αυτήν την εταιρεία μόνο αν δεν βρείς κάπου αλλου και ο βασικός μισθός είνα ΜΟΝΟ θέμα επιβίωσης.
κανένα
Κατά
πολλά
πλεονεκτηματα!! πληρωμη στην ωρα τους

Μειονεκτήματα!! χαλια μαυρα..εταιρια για κλαματα και δεν εισαι ουτε καν πωλητης!! ενας απλος χαμαλης με μισθο τραγικο!! μακρια απο jysk..
Έχω εντοπίσει έναν φανταστικό υποψήφιο για τη Jysk με εργασιακή εμπειρία στο τομέα της καθαριότητας δήμου και της οικοδομής... Ρε μαζευτειται, γελάνε και οι πέτρες
20€ Μεικτά bonus να κεραστείς ποτό
Κατά
Από που να αρχίσεις
Παναθλια εταιρεία που δεν σέβεται τίποτα. Δεν σε βλέπει σαν άνθρωπος αλλά σαν κάτι πολύ κατώτερο.
Κάθε μέρα γυρνούσα από την δουλειά και βρωμουσα γιατί όλη μέρα δεν σταματούσα να τρεχω, και όσο και αν έτρεχα και εγώ και οι συνάδελφοι, οι διευθυντές μας λέγανε πως δεν κάναμε αυτά που έπρεπε να κάνουμε (!) Και όταν λέγαμε πω γινόταν μας έκαναν ψυχολογικό πόλεμο. Ότι γράφουν τα παιδιά από πάνω είναι απολύτως αληθινά. Μακριά μακριά μακριά
Η εταιρεία είναι για κλάματα. Δούλευα 1.5 χρόνο και είδα τι ακριβώς ισχύει. Υπάλληλοι για όλες τις δουλειές, από ταμείο έπρεπε να εξυπηρετήσεις 2-3 πελάτες ταυτόχρονα και να σε φωνάζουν άλλοι τόσοι για εξυπηρέτηση στα καπάκια να πρέπει να πας να παραδόσεις ντουλάπα ή καναπέ μόνος σου(μιλάμε για βάρος 50-70 κιλα) και ταυτόχρονα με όλα αυτά να τελειώσεις δουλειές που σου έχουν ανατεθεί όπως να φτιάξεις μια περιοχή γιατί έχει αλλάξει να συναρμολόγησης έπιπλα και να καθαρίσεις. Με λίγα λόγια είσαι τα πάντα στο κατάστημα και ο μισθός τραγικός. Επιπλέον κάποια άτομα τους έδιναν ευθύνες παραπάνω με το να γίνονται υπεύθυνοι βάρδια χωρίς να περνούν ούτε ευρό παραπάνω και αν έλεγες πως δεν θέλεις να πάρεις αυτή την ευθύνη απειλούσαν με απόλυση. Η εταιρεία είναι αχάριστη δεν ανταμείβει τους καλούς τις υπαλλήλους και δεν είναι καθόλου ευέλικτη σε διαρρύθμιση ωραρίου. Αν θες να βρεις 2η δουλειά με λίγες ώρες απασχόλησης για να συμπληρώσεις τα ψίχουλα που σου δίνουν απλα δεν γινεται. Η εικόνα που θα σας παρουσιάσουν στην συνέντευξη είναι τελείως ψεύτικη. Είσαι πραγματικά ένας εργάτης εκεί μεσα κάθε μέρα να σηκώνεις ντουλάπες και καναπέδες μόνος σου. Παραλαβές μέσα σε βροχή κρύο χιονα και ζεστή και αυτό γρήγορα γιατί στην βάρδια είναι 2 άτομα. Μακρυά από jysk παιδιά.
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία JYSK