JYSK Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για ενδιαφερομενος

Ελλάδα1 αξιολόγηση
Βρέθηκε 1 αξιολόγηση που αντιστοιχεί στην αναζήτηση
Δείτε και τις 566 ανασκοπήσεις
αξιολόγηση συνέντευξης για θέση Διευθυντή Καταστήματος
Γεια σας υποψήφιοι και υποψήφιες ..
θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την δικιά μου εμπειρία ως υποψήφιος για την παραπάνω θέση. Αρχικα με τηλεφωνικό ερωτηματολογιο 15 με 20 λεπτά διάρκεια και εν συνεχεία απο skype διάρκειας 1 ώρας, το ενδιαφέρον της εταιρείας για την αξιολόγηση μου ως ικανό άτομο δεν ήταν μόνο πάρα να ερωτουμε σε όλη την διάρκεια γιατί τελείωσε η προηγούμενη συνεργασία με την εταιρεία όπου και εργαζόμουν,και αν πότε απολυσα συνεργατη και αν πότε είχα προβλήματα με το προσωπικό ,από μεριάς μου δόθηκαν απάντησης,άλλα φυσικά δεν ήταν αυτές που έπρεπε να ακούσουν, η προϊσταμένη φυσικά μου έδωσε την εντύπωση πως είχε σχέσει με την προηγούμενη εταιρεία όπου εργαζόμουν, η πιθανόν να έχει έμμεση σχέσει κάποιου γνωστού της όπου έχει πληροφορίες και γνωρίζει καλά, εγώ αισθάνθηκα πραγματικά πως έδινα συνέντευξη ,ξανά για την προηγουμένη εταιρεία ,διότι είχε πολλές αντίρρησης,της έκανε μεγάλη εντύπωση πως δεν είχα θέμα με τους πωλητές μου , οτι για λόγους μη αποδοτικοτητας κάποιου συνεργάτη μέσα στο κατάστημα δεν απολυσα συνεργάτη,η απάντηση μου ήταν πως είμαι υπέρ της επανεκπαιδευσης,είμαι υπέρ της εποικοδομητικης εργασιακής σχέσεις μέσα στο κατάστημα,εκτιμώ την αλληλουποστηριξη,είμαι αντικειμενικος και ειλικρινείς,φυσικά δεν πρέπει να είμαστε πάντα καλοί άλλα όταν οι σχέσεις σου είναι επικοδομιτικες παρακινείς και αναπτύσσεις τους συνεργάτες δεν προκύπτει να έχεις προβλήματα,μου μίλησε για στόχους και τις απάντησα,πως στο καταστημα μου ημουν παντα μεσα δεν το πιστεψε και παλι και το αξιολογο ειναι( να μου φέρνει παράδειγμα τζίρου σε κατάστημα της προηγούμενης εταιρείας
 - περισσότερα...
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία JYSK
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JYSK. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,2
3,1